Dlaczego nadszedł czas, abyś zaczął trenować z linami bojowymi

Trening mężczyzn z linami bojowymi w przemysłowej siłowni

Dlaczego nadszedł czas, abyś zaczął trenować z linami bojowymi

Jeśli jeszcze nie trenujecie na linach bojowych, teraz jest odpowiedni moment

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów z witryn sklepów.


Co Twoim zdaniem sprawia, że niesamowite trening cardio? Coś fajnego i skutecznego, bezpiecznego na pewno, taniego i przenośnego to zawsze plus? Słyszymy Cię. Okazuje się, jedno ćwiczenie, w szczególności, sprawdza wszystkie powyższe pola: liny bojowe.

Powiązane:Najlepszy Sprzęt Do Ćwiczeń Pod $100

Prawdopodobnie widziałeś, jak ktoś ich używa, na siłowni lub gdzieś na boisku, ale być może byłeś zbyt nieśmiały, aby je wypróbować. Jesteśmy tu, aby zachęcić Was do wzięcia zestawu lin i rozpoczęcia czerpania korzyści z tego niesamowitego treningu. Aby ci pomóc, wykorzystaliśmy wiedzę Sergio Pedemonte, certyfikowanego trenera osobistego i właściciela fitnessu domowego. Pracował jako trener gwiazd do filmów i programów telewizyjnych, w tym Marvel ‘ s Czarna Wdowa zaufaj nam, gdy powiemy, że wie, o czym mówi.


Zalety Lin bojowych


Poprawia wytrzymałość i siłę: Chociaż liny bitewne mogą wydawać się Zabawne w użyciu, możesz zadawać sobie pytanie, jakie korzyści za nimi stoją. Według Pedemonte, ” podstawową zaletą liny bojowej jest to, że zwiększa ważne atrybuty ludzkiego ciała, takie jak cardio, moc, wytrzymałość i siła.”

Nie wymaga dużo czasu: Nie wierzysz nam? Wypróbuj trening liny bojowej dla pięć proste minuty: twoje płuca będą płonąć, Twoje przedramiona poczują się wyczerpane, a pot będzie spływał po twojej twarzy.

Oczywiście, wiele ćwiczeń cardio może pochwalić się tego rodzaju korzyścią. Możesz biegać, skakać, skakać, skakać i wiele innych ćwiczeń o wysokiej intensywności, ale te mają duży wpływ na twoje ciało, zwłaszcza na stawy kolanowe i skokowe.

Niski wpływ na stawy: “Fakt, że możesz naciskać na wysokim poziomie intensywności, podczas gdy liny bojowe są uważane za ćwiczenia o niskim wpływie, jest fantastyczny”, mówi Pedemonte. “Minimalizuje to szanse osób na obrażenia, a jednocześnie pozwala im zbliżyć się do maksymalnej pojemności.”


Jak trenować z linami bojowymi


W porządku, więc masz dlaczego, ale co z jak? To może wyglądać łatwo, ale uzyskanie rytm prawo może wymagać trochę praktyki. Pedemonte podzielił go na trzy podstawowe kroki:

  • Będziesz potrzebował liny bojowej i kotwicy, aby utrzymać końce, których nie trzymasz, zablokowane na miejscu (możesz użyć kettlebell lub squat rack lub hantla, jeśli jest wystarczająco ciężki).
  • Przyjmij wysoką pozycję przysiadową, jakbyś był w połowie drogi między pełnym przysiadem a stojeniem.
  • Machaj rękami w górę iw dół, próbując stworzyć “fale” w linach. Jeśli będziesz zbyt wolny, fala umrze. Jeśli jesteś zbyt szybki, dotrze do końca liny zbyt szybko. Tylko praktyka zapewni Ci odpowiedni rytm, więc nie wstydź się zawieść.

Gdy już opanujesz podstawy, możesz zacząć dostosowywać zmienne. Możesz na przykład zmieniać intensywność i czas trwania treningu lub możesz spróbować podnieść jedną rękę, jednocześnie obniżając drugą. W przypadku naprawdę zaawansowanych trudności, możesz podnieść liny znacznie powyżej głowy, aby celować w ramiona lub położyć się na tyłku, z plecami z ziemi, aby trenować mięśnie brzucha podczas wykonywania ćwiczenia.

Wariacje są nieograniczone, więc nigdy nie będziesz zbyt znudzony lub zbyt dobry w dowolnym wzorze ruchu, zanim będziesz mógł przejść do innej, bardziej wymagającej odmiany.


Najlepsze Opcje Liny Bitewnej


Najlepsza Przenośna Lina Bojowa

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/titan20battle20ropes20with20anchor20strap20kit.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/titan20battle20ropes20with20anchor20strap20kit.html

Titan stał się jedną z najbardziej zaufanych marek w fitness, z wysokiej jakości produktami w bardzo rozsądnych cenach, a jego opcja liny bojowej nie jest wyjątkiem. Uwielbiamy ten zestaw, w szczególności, ponieważ ma własną kotwicę, dzięki czemu można je zabrać wszędzie i nadal świetnie się trenować. Występują w odmianach 30-feet I 40-feet, więc jeśli jesteś początkującym, upewnij się, że zdecydujesz się na krótsze liny.

Obiecująca Recenzja: “Niesamowite liny bojowe! Miałem kilka z wielu innych firm, które zwykle rozdaję znajomym, ponieważ nie jestem fanem. Ale jakość tych lin przewyższa wszelkie inne! Używam ich często, nawet używałem ich do ciągnięcia mojej ciężarówki i pomagają ładnie?? Idealny do domowych siłowni, prywatnych siłowni i wszystkich rzeczy związanych z fitness. Gorąco polecam ” – Klient Amazon

69,99 zł Amazon.com

Najlepszy Budżet Battle Rope

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/amazon20basics20battle20exercise20training20rope.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/amazon20basics20battle20exercise20training20rope.html

Jeśli masz napięty budżet, ale nadal chcesz trwałej, funkcjonalnej liny bojowej, nie szukaj dalej niż własna opcja Amazon. Trzy-nitkowa konstrukcja jest niemal niezniszczalna, a gumowane uchwyty zapewnią pewny chwyt, nawet gdy zaczniesz się pocić. Co najlepsze, masz wiele opcji pod względem długości i grubości liny, dzięki czemu możesz dostosować ją do swoich konkretnych potrzeb. Pamiętaj tylko, że nie ma dołączonej kotwicy, więc będziesz chciał mieć ciężki hantle lub kettlebell gotowy do tego celu.

Obiecująca Recenzja: “Zamówiłem te liny bojowe Amazon i nie wiedziałem, że nie będą tej samej jakości co bardziej popularne marki. Kiedy je dostałem, byłem pod wrażeniem! Po ich użyciu byłem jeszcze bardziej pod wrażeniem i zadowolony! Bardzo dobry, wysokiej jakości produkt, który jest równie dobry, jeśli nie lepszy niż markowe liny bojowe, które kosztują 3 razy więcej.”- C

39,20 zł Amazon.com

Profesjonalna Lina Bojowa

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/power20guidance20battle20rope.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/power20guidance20battle20rope.html

Jeśli masz dedykowaną przestrzeń treningową i potrzebujesz liny bojowej, z której profesjonalni sportowcy chętnie skorzystają, wybierz tę opcję Z Power Guidance. Występuje w długościach 30, 40 i 50 stóp, z grubością 1,5 cala. Uchwyty zostały termokurczliwe, więc nigdy nie zejdą, a sama lina jest zamknięta w ochronnym nylonowym rękawie. Co najlepsze, ten zestaw jest wyposażony w własną kotwicę ze śrubami będziesz mógł wiercić w betonie i zabezpieczyć tego frajera na całe życie.

Obiecująca Recenzja“Bardzo podoba mi się Ta lina bojowa. Jest łatwy do trzymania, ciężki i naprawdę wytrzymały. Czytałem inne opinie o tym, że szkoda, że nie kupili krótszej liny. Po tym, jak to zobaczyłem, poszedłem na linę 30′. Moja żona, syn i ja wszyscy go używaliśmy i żałowaliśmy, że nie dostałem większej liny. Zrób sobie przysługę, weź liny 40′ lub 50′. Nie trać czasu na 30′, będziesz po prostu żałował, że nie dostałeś dłuższego.”- Danny D

Od 75,69 zł Amazon.com


Możesz Też Kopać:

  • Najlepsze Opcje Sprzętu Do Treningu W Domu
  • Jak zbudować domową siłownię
  • Najlepszy Przenośny Sprzęt Treningowy

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Najlepsze Alternatywy Dla Mięsa

Najlepsze Alternatywy Dla Mięsa 15 Alternatyw Mięsnych Na Bazie Roślin, Które Naprawdę Smakują Świetnie Terrance Ross 27 września…