Facet wynajął drag Queen na Cameo, aby zerwał ze swoim BF

Rozstanie Wideo

Facet wynajął drag Queen na Cameo, aby zerwał ze swoim BF

Zawodnikowi “RuPaul’ s Drag Race ” zapłacono za zakończenie związku

Cameo, serwis wideo, który pozwala zwykłym ludziom żądać spersonalizowanych okrzyków od gwiazd (za cenę, oczywiście), został po prostu użyty z najbardziej dzikiego powodu.

Monet X Change, zwycięzca “RuPaul’ s Drag Race: All Stars 4”, niedawno opublikował wideo na Twitterze, które przedstawiało jej siostrę drag, Boba Drag Queen. Niestety, Bob nie występował na ostatnim koncercie ani nie robił stand-upu, ani nie było to podsumowanie podróży Boba do korony “Drag Race”. Zamiast tego siedziała, miała za zadanie przekazać wiadomość o rozstaniu z zimnym sercem komuś, kogo chłopak uważał za najlepszy sposób, aby przekazać wiadomość, że ich związek się skończył.

Powiązane: To nowe piwo jest Gejowskie, ale nie musisz nim być, żeby się nim cieszyć

53 sekundy nagrania zaczynają się od tego, że Bob wygląda jak zawsze choro, chociaż wyraźnie waha się, czy zacząć. “Cześć Quentin, to ja, Bob Drag Queen z 8 sezonu’ RuPaul ‘s Drag Race'”, zaczyna. “To, co ci powiem, jest trochę niewygodne. Jednak Rafał czuje, że twój związek nie układa się i to nie jest żart, a to jest bardzo poważne.”

Bob kontynuuje, mówiąc o ponurej muzyce w tle, aby powiedzieć, że została wybrana do tego, ponieważ jest “ulubioną drag queen” Quentina, a ponieważ pochodzi od niej, ” złagodziłoby to cios.”

“Chcę, żebyś wiedział, że jeden z moich ulubionych cytatów pochodzi z musicalu” The Color Purple “i mówi:” wierzę, że mam w sobie wszystko, czego potrzeba, aby żyć hojnie”, kontynuuje. “Rafael, czuję, że nadszedł czas, abyś mógł zastanowić się nad sobą, a ta rada bardzo mi pomogła w przeszłości. Mam nadzieję, że ta wiadomość dobrze się Panu ułoży.”

Nie wiadomo, czy film jest legalny, ale nadal udało się zebrać całą masę komentarzy i retweetów od widzów, którzy byli tak wstrząśnięci, jak Quentin prawdopodobnie był.

Nawet Brooke Lynn Hytes, uczestniczka obecnego sezonu “Drag Race”, czuła się skłonna do dzwonienia z niezwykle odpowiednim” Oooooooomg ” i jesteśmy pewni, że nie będzie jedyną królową, która da swoje dwa centy na tym złośliwym wideo.

Możesz Także Zbudować:

  • Gej randki Porady dla Hetero faceci
  • Co Powinieneś Wiedzieć O Transseksualistach
  • John Oliver o dyskryminacji LGBT
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts