Filmy do streamowania dla motywacji Fitness

Amerykańska surferka Bethany Hamilton startuje w znanym konkursie Fidżi Women ' s Pro surfing competition w Tavarua na Fidżi 31 maja 2017 roku.

Filmy do streamowania dla motywacji Fitness

11 filmów Fitness, aby dodać je do kolejki przesyłania strumieniowego

Jesteśmy pewni, że spędziłeś już mnóstwo czasu na oglądaniu każdego filmu, doc, i miniserialu, który pojawił się na twojej drodze w ciągu ostatniego roku. Wszyscy mieliśmy dużo czasu do zabicia. Podczas pobytu na kanapie i oglądania większej ilości treści nie spala kalorii ani nie tonizuje ukośników, nie musisz wybierać między rozrywką a produktywnością. Fitness to tak samo dyscyplina umysłowa, jak aktywność fizyczna. 

Podobne: najlepsze filmy sportowe i dokumentalne do streamowania

Mając to na uwadze, aby urzec, zmotywować i zainspirować Cię do powrotu do sprawności, przygotowaliśmy listę najlepszych pokazów fitness – dostępnych na wszystkich platformach streamingowych – które zasługują na miejsce w kolejce do oglądania. Patrz, przygotuj się, potem się spoć.

Boston: The Documentary (2017)

Streaming na: Amazon Prime

Narrated by native son Matt Damon, Boston: The Documentary jest świętem biegania poprzez świętowanie najstarszego Maratonu na świecie. Śledzenie jego drogi od wczesnych początków do przerażających zamachów bombowych w 2013 roku i głębokiego ożywienia, które nastąpiły, Boston to mozaika fascynujących historii z 123-letniej historii wyścigu: mężczyzna, który biegł 61 lat z rzędu (58 razy); pierwsza kobieta, która biegła (i opozycja, z którą się zmierzyła); uczestnicy międzynarodowi, którzy nosili swoje narody na plecach; amputowani, którzy nie chcieli zostać odsunięci na bok. Jest tu coś dla każdego, kto kiedykolwiek poszedł pobiegać, a nawet dla większości ludzi, którzy nie zrobili.

Bethany Hamilton: Unstoppable (2019)

Streaming na: Netflix

Ten film jest inspiracją dla każdego, kto jest obecnie (lub kiedykolwiek został) odsunięty na bok przez kontuzję-i pobudką dla każdego, kto ma nawyk poddawania się lub robienia wymówek. W 2003 roku, podczas porannej sesji surfingu na Kauai, 13-letni Hamilton został zaatakowany przez 14-metrowego rekina tygrysiego. Pomimo utraty 60% krwi i zerwania całej lewej ręki poniżej ramienia, Hamilton wróciła na deskę zaledwie cztery tygodnie później i wróciła do rywalizacji w ciągu kilku miesięcy. Unstoppable opowiada o emocjonalnej i fizycznej podróży, która nie tylko doprowadziła ją z powrotem do wody, ale także zabrała na wyżyny profesjonalnego surfingu w obliczu pozornie przytłaczających przeszkód.

The Barkley Marathon: The Race That Eats Its Young (2015)

Streaming na: Amazon Prime 

Oto spojrzenie na prawie niemożliwą rasę, zainspirowaną słynną ucieczką z więzienia, której trudność, historia i ekstremalne dziwactwa sprawiły, że stała się ona kultowa. Pokonywanie 100 mil i ponad 54 000 stóp wspinaczki, 55 procent corocznych imprez od inauguracyjnego 1986 “fun run” zakończyło się bez finisherów. Szczegóły dotyczące tego, kiedy (a nawet jak) ubiegać się o wpis są ściśle strzeżoną tajemnicą, a początkujący uczestnicy muszą napisać esej na temat tego, dlaczego należy je uwzględnić i zapłacić opłatę za zgłoszenie w wysokości 1,60 USD. Muszla jest wydmuchiwana na godzinę przed rozpoczęciem wyścigu; oficjalnie zaczyna się, gdy dyrektor wyścigu (i założyciel) Gary Cantrell zapala uroczystego papierosa. Maratony Barkleya to przejmująco niezwykły film o przekraczaniu granic.

Olimpiady W Tokio (1964)

Streaming na: HBO Max, Oficjalny Kanał Olimpijski 

Jeden z najbardziej cenionych sportowych filmów dokumentalnych wszech czasów, ten klasyk z 1964 roku jest jednym z niewielu sportowych filmów dokumentalnych zawartych w kolekcji Criterion. Otrzymał również rzadki ukłon w ” 1,001 Movies You Must See Before You Die.”Przed potencjalnym powrotem Igrzysk Olimpijskich do Tokio, ciesz się tym kamieniem milowym w tworzeniu filmów dokumentalnych, które koncentrują się bardziej na sportowcach, atmosferze i duchu rywalizacji niż na statystykach, zwycięstwach i wynikach.

Born Strong (2017)

Streaming na: Amazon Prime

“Dlaczego robimy te rzeczy? Dlaczego podnosimy ciężary? To ludzka natura “- mówi Eddie Hall, zwycięzca Konkursu World ‘ s Strongest Man 2017. “W tym sporcie chodzi o udowodnienie siebie.” Urodzony Silny w Arnold Strongman Classic bierze udział czterech zawodników: Brytyjczyk, Amerykanin Brian Shaw (zwycięzca WSM w 2015 i 2016 roku), litewski Zydrunas Savickas (WSM w 2009 i 2010 roku) oraz Islandzki Hafþór Júlíus Björnsson (znany z roli Gregora “Góry” Clegane ‘ a w 2016 roku). Gra o Tron). Każdy fan treningu siłowego, trójboju siłowego lub Pogoni ludzkości za znaczeniem znajdzie w tym filmie coś, co rezonuje z własnym życiem. Jak wiele filmów na tej liście, Urodzony Silny nieuchronnie pojawia się Arnold Schwarzenegger.


Podobne: porady Pro sportowców dla motywacji Fitness


The Game Changers (2018) 

Streaming na: Netflix 

Elitarni sportowcy na świecie zawsze szukają sposobów na poprawę, a postęp można zrobić w kuchni tak łatwo, jak można to zrobić na siłowni. Prowadzony przez nagrodzonego Oscarem reżysera The Cove i szczycący się imponującym rodowodem gwiazd-jego (wielu) producentów wykonawczych to Arnold Schwarzenegger, James Cameron, Novak Djokovic, Chris Paul, Lewis Hamilton i Jackie Chan – The Game Changers stanowi często przekonujący argument na rzecz korzyści płynących z diety roślinnej. Doc nie jest bez krytyków, którzy oskarżają go o zbieranie dowodów, ale przekonuje, że białko zwierzęce nie jest niezbędne do elitarnych osiągnięć sportowych. W słowach Patrik Baboumian, wegańskie aktywista i rekordzista podnośnik: “ktoś zapytał mnie,’ jak można uzyskać tak silny jak wół bez jedzenia mięsa?”Moja odpowiedź brzmiała:” czy kiedykolwiek widziałeś wołu jedzącego mięso?’”

Darmowe Solo (2018)

Streaming na: Hulu

Większość uwagi poświęconej temu nagrodzonemu Oscarem doktorowi, opisującemu jedno z najbardziej niesamowitych i przerażających osiągnięć sportowych w historii ludzkości, skupiała się (co zrozumiałe) na całkowitym lekceważeniu Alexa Hannolda dla jego osobistego bezpieczeństwa. Jednak głębsza lekcja tego filmu polega na jego szkoleniu i przygotowaniu. Jak sam powiedział Hannold, nigdy nie był “naturalnie utalentowanym” wspinaczem: był po prostu pasjonatem, oddanym wspinaczem, a to wystarczyło, aby popchnąć go do osiągnięć historycznych. Oprócz porywających emocjonalnych i etycznych dylematów jego wspinaczka pociąga za sobą skrupulatne biegi na sucho, ćwiczenia treningowe, czyste życie i niezliczone podciągnięcia palców. Nie sugerujemy oglądania tego tuż przed podniesieniem, ponieważ spowoduje to spocenie dłoni.

Cheer (2020)

Streaming na: Netflix 

Ta ciesząca się uznaniem seria to odkrywanie nie tylko tego, czego potrzeba, aby być naprawdę elitarnym w świecie Lekkiej Atletyki – nieustannego treningu, kontuzji rusztowań, przekraczania granic, przekraczania okoliczności, radzenia sobie ze sławą (ale nie fortuną) – ale tego, czy wszystko jest tego warte. W przeciwieństwie do wielu sportów kolegiaty, rodzaj cheerleaderek, że niesamowity zespół Navarro College ma podniesiony do sportowego artyzmu, nie jest uznawany przez NCAA, i nie ma ścieżki kariery zawodowej, aby przejść w kierunku: ci sportowcy kładą swoje ciała na linii wyłącznie ze względu na sportową doskonałość. Fascynujące na wielu poziomach, Cheer jest atrakcyjnym oknem na bardzo niedoceniany zakątek sportu wyczynowego.

Froning: The Fittest Man in History (2016)

Streaming na: Netflix

Froning: Najsilniejszy człowiek w historii to dogłębne spojrzenie na to, co napędza sukces w grach CrossFit – być może zawody sportowe, które najdokładniej testują wszechstronną kondycję dla fitness. Mówi się o tym przez pryzmat crossfitu Richarda Froninga, który zdobył cztery tytuły Indywidualne z rzędu w latach 2011-2014, a następnie zdobył cztery z pięciu tytułów drużynowych w latach 2015-2019. Poprzez włączenie elementów jego życia osobistego i rodzinnego, film przypomina, że fitness to nie wszystko, nawet dla takich jak Fronning, którzy poświęcili swoje życie w jego dążeniu.

Bigger, Stronger, Faster* (2008) 

Streaming na: YouTube, Amazon Prime 

Jak mówi reżyser Christopher Bell: “w Ameryce dochodzi do starcia między robieniem tego, co właściwe, a byciem najlepszym.”Warto przypomnieć, że wielu bohaterów fitnessu z naszego dzieciństwa, od Arnolda Schwarzeneggera i Sylvestra Stallone’ a po Hulka Hogana i królów home runa z Lat 90., wyciskało soki – i są powody, by sądzić, że dzisiejsze ikony fitnessu mogą również przechylać szalę. Ten dokument stanowi zgłębienie psychologii niektórych z najbardziej wpływowych osób na świecie, a także przestrogę przed niebezpieczeństwami związanymi z chodzeniem na skróty. Ostatecznie fitness jest tak samo podróżą, jak celem podróży, a zapominanie o tym ma moralne i medyczne konsekwencje.

15 Godzin Z Amelią Boone (2018)

Streaming na: YouTube

Ten piękny doc-za darmo do oglądania na YouTube i poniżej 10 minut – śledzi uznaną ultra-maratończyka Amelię Boone, gdy próbuje swój pierwszy wyścig 100k od czasu odsunięcia z powodu złamania stresu dwa lata wcześniej. Oglądaj go następnym razem – lub kiedykolwiek-nie masz ochoty go ścigać.


Możesz Też Kopać:

  • Najlepsze treningi na Amazon Prime
  • Najlepsze Treningi Streamingowe
  • Najlepsze aplikacje dla zdrowia i fitnessu
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Azjata używa cyfrowego tabletu do szczupłej pozycji deski
Read More

Przegląd strony i serwisu FYT

Przegląd strony i serwisu FYT Potrzebujesz odświeżenia Fitness? Rozwiązaniem może być zatrudnienie trenera przez FYT Geoff Nudelman 16…