Hacki treningowe, aby poprawić swoją grę w golfa

Człowiek gra w golfa na polu golfowym

Hacki treningowe, aby poprawić swoją grę w golfa

Pro-trenerzy ujawniają treningi, których potrzebujesz, aby zwiększyć swoją grę w golfa

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Wiele przygotowania psychicznego idzie do dobrze rozegranej gry w golfa, od zrozumienia wyboru klubu i umieszczenia piłki do czytania zieleni i utrzymywania skupienia na swoim huśtawce. Jednak przygotowanie fizyczne, zarówno przed, jak i podczas rundy, może również przejść długą drogę w kierunku poprawy gry i pomóc w zapobieganiu kontuzjom, gdy próbujesz wyprzedzić innych na zielonym. 

Powiązane: Zasady treningu budowania atletycznego ciała

Aby pomóc ci w tym sezonie golfowym najlepiej jeszcze, sprawdziliśmy się z kilkoma naszymi ulubionymi ekspertami fitness, aby uzyskać wewnętrzną miarkę najlepszych ruchów treningowych, aby poprawić swoją grę w golfa. Ćwiczenia te koncentrują się na poprawie części ciała, które są krytyczne dla gry w golfa: górnej części ciała (plecy, ramiona, i klatka piersiowa), biodra, ścięgna, i rdzeń, ale będą one dać wytrzymałość i koncentrację impuls, zbyt. 

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/man20doing20workout20with20resistance20bands20text20resistance20exercises.htmlGettyImages

Joey Diovisalvi, znany również jako “Joey D” jest trenerem golfa, ekspertem w dziedzinie biomechaniki i ambasadorem BODYARMOR, który współpracował z najlepszymi profesjonalnymi golfistami Brooksem Koepką i Rickie Fowler, a obecnie trenuje Dustina Johnsona.  

Dostarczył dwa ćwiczenia oporu, które pomogą poprawić grę, oba wymagające użycia bi-bocznego oparcia. 

Pierwszy, Stojący obrót górnej części ciała, przyniesie korzyści zarówno Twojej stabilności, jak i sile rdzenia. Ćwiczenie take away and turn pomoże również poprawić stabilność, a także równowagę i rotację ramion.

Oto kroki dostarczone przez Joey D:


Stojąca Rotacja Górnej Części Ciała


 1.  Przymocuj środkowy punkt kotwiczenia dwuręcznej opaski oporowej do solidnego obiektu o wysokości talii.
 2. Chwyć uchwyty opaski obiema rękami z rękami całkowicie wyciągniętymi bezpośrednio przed sobą.

 3. Krok do tyłu, aby wyjąć Luz z opasek. 

 4. Stań ze stopami rozstawionymi na szerokość barków i lekko zgiętymi kolanami. To jest pozycja wyjściowa.

 5. Utrzymując ramiona w pełni wyciągnięte, obróć górną część ciała w prawo tak daleko, jak to możliwe.

 6. Po osiągnięciu pełnego oporu w prawo, natychmiast Obróć w lewo tak daleko, jak to możliwe. (Uwaga: tendencja będzie do prostowania kolan, aby pomóc w obróceniu górnej części ciała, więc utrzymuj stabilną dolną część ciała i biodra w kwadracie.)

 7. Ukończ trzy zestawy po 10 powtórzeń. 


Take Away and Turn


 1. Przymocuj centralny punkt kotwiczenia do obiektu stałego na wysokości około kolana.

 2. Trzymając uchwyt opaski w każdej ręce, przyjmij swoją pozycję adresową z dobrą postawą, pełnym przedłużeniem ramienia itp. Pasma powinny być lekko naprężone; jest to pozycja wyjściowa.

 3. Jadąc z taką samą prędkością, jaką używasz w swoim normalnym huśtawce, rozpocznij swoją jazdę na wynos, obracając górną część ciała w prawo.

 4. Zamiast symulować huśtawkę z obu ramion, zrób to z prawej strony, pozostawiając lewe ramię w miejscu; pomoże to przypomnieć, aby zachować odpowiedni kąt kręgosłupa.

 5. Obróć górną część ciała tak daleko, jak to możliwe bez utraty postawy i bez dolnej części ciała zaczyna się obracać lub obracać. (Uwaga: powinieneś czuć rozciągnięcie w klatce piersiowej w górnej części ruchu.)

 6. Powrót do pozycji wyjściowej, a następnie zrobić na wynos za pomocą lewego ramienia. W górę i do tyłu prawą ręką, a następnie w górę i do tyłu lewą ręką, uzupełnia jeden rep.

 7. Ukończ trzy zestawy po 10 powtórzeń.


Pokrewny Artykuł: Najlepsze Opaski Oporowe


https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/man20doing20a20forward20bench20stretch20text20yoga.htmlGettyImages

Brett Larkin, założyciel i dyrektor generalny UpLifted Yoga, mówi, że joga może zapewnić liczne korzyści dla sportowców, w tym golfistów: regenerację ciała, rozciąganie obolałych mięśni i wzmacnianie mięśni, które nie są regularnie używane. 


Stojąc Do Przodu Fold Stretch


Dla golfistów, Larkin zaleca stretch składany do przodu, aby poprawić mobilność i pomóc odzyskać od bólu pleców i barków. “Ta pozycja nie tylko rozciągnie ramiona, ale także złagodzi napięcie dolnej części pleców i rozciągnie ścięgna ścięgna”, mówi Larkin.  

Oto kroki dostarczone przez Larkin dla stojącego odcinka zagięcia do przodu:

 1. Zacznij stać i wzruszyć ramionami aż do uszu, a następnie przewróć je z powrotem w dół kręgosłupa-zrób to kilka razy.

 2. Sięgnij do ramion za dolną część pleców i przepleć palce.

 3. Zegnij kolana tak bardzo, jak potrzebujesz i zacznij składać do przodu. Trzymaj plecy płaskie, nie zakrzywione.

 4. Pozwól dłoniom odsunąć się od dolnej części pleców, trzymając palce splecione za plecami. (Uwaga: powinieneś czuć głębsze rozciągnięcie w ścięgnach ścięgien i otwarcie w ramionach, tym bardziej pozwalasz swoim dłoniom unieść się z dala od dolnej części pleców.)

 5. Posiedź tutaj przez około 20 sekund i powtórz tyle razy, ile chcesz. 

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/man20doing20deadlift20text20upper20body20exercises.htmlGettyImages

John Gardner, CEO i współzałożyciel Kickoff, mówi trening siłowy-szczególnie ćwiczenia górnej części ciała – można pominąć jako sposób na poprawę gry w golfa. “Trening siłowy odgrywa ogromną rolę w szybkości kołysania, mocy oraz dystansach przenoszenia i jazdy”, mówi Gardner. Zapewnił kroki dla dwóch ćwiczeń, które mogą poprawić siłę górnej części ciała: 


Rumuńskie Deadlifty


 1. Trzymaj pręt lub kettlebell z uchwytem na wysokości bioder. 

 2. Powoli opuść drążek w kierunku podłogi, popychając biodra do tyłu. 

 3. Zegnij kolana lekko opuszczając drążek i utrzymując ramiona z powrotem, kręgosłup prosty, a głowa w linii z plecami. 

 4. Naciśnij biodra do przodu i powoli przesuń się w pozycji stojącej, a następnie powtórz. 


Hantle Bent-Over Row


 1.  W pozycji stojącej połóż stopy razem, zgnij kolana lekko i pochyl się do przodu. 
 2. Trzymaj plecy prosto, a głowę w linii z kręgosłupem. 

 3. Chwyć hantle w każdej ręce. 

 4. Utrzymując łokcie na szerokość ramion, powoli podnieś ręce do góry, zginając łokcie. 

 5. Zaangażuj mięśnie pleców i dokręć rdzeń w ruchu. 


Powiązane: Deadlifting: the One Move every Guy Should Do in the Gym


 https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/man20lying20on20mat20in20living20room20next20to20foam20roller.htmlGettyImages

Josh Schlottman, znany jako trener Josh, porównuje biodra dla golfisty do kajdanek rotatora dla miotacza w baseballu – kluczowy element sukcesu obu sportowców. “Poprawa stabilności bioder zapewni większą kontrolę nad swingiem golfowym, a także zapobiegnie bolesnym urazom pleców”, mówi. 

Zapewnił dwa ćwiczenia wzmacniające stabilność bioder. Pierwszy, bocian ścienny, wzmacnia zewnętrzne mięśnie biodra. Drugi, wałeczkowe mosty biodrowe, “reaktywuje pośladki i ścięgna ścięgna, wzmocni wewnętrzne rotatory biodrowe i poprawi pozycję miednicy”, według Schlottmana.  


Bocian Ścienny


 1.  Stojąc bokiem przy ścianie, przyłóż do niej ramię. 
 2. Unieś nogę najbliżej ściany i umieść ją przy ścianie zgiętym kolanem.

 3. Stań wysoko i użyj zewnętrznej nogi, aby wepchnąć ciało do ściany.

 4. Ściśnij zewnętrzne biodro i przytrzymaj tę pozycję przez 20-60 sekund na stronę.


Mosty Biodrowe Roller


 1. Połóż się na plecach z ugiętymi kolanami, palcami skierowanymi do góry, a piętami mocno na ziemi. 

 2. Chwyć Wałek Z Pianki i ściśnij go między udami w połowie drogi między biodrami a kolanem.

 3. Przechyl i przytrzymaj miednicę do góry, jakbyś schował biodra, aby zmieścić się w ciasnych spodniach. 

 4. Podnieś biodra z ziemi i przytrzymaj wysoką pozycję przez 30-60 sekund.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/man20running20on20a20track-1.htmlGettyImages 

Niezależnie od tego, czy chodzi o zajęcia w domu na rowerze stacjonarnym, jogging po lokalnym torze, czy 30 minut na eliptyce na siłowni, cardio zapewni korzyści wytrzymałościowe, których potrzebujesz, aby utrzymać formę i siłę w długiej grze. 

Na polu golfowym poprawa CVRA (Cardio Vascular Respiratory Efficiency) doprowadzi do “stałej wydajności podczas rundy-zwłaszcza na długich polach z dużymi zmianami wysokości”, mówi Joey D. 


Dodatkowe Wskazówki


Bądź Nawodniony

“Nawodnienie pomaga wszystko, zawsze,” według Joey D. korzyści na polu golfowym obejmują utrzymanie ostrości, funkcji mięśni, i wytrzymałość. 

“Zdrowe nawilżenie z elektrolitami i pH 9+ robi ogromną różnicę (jestem facetem BODYARMOR SportWater), zwłaszcza gdy zaczynasz nawilżać przed treningiem i zabawą”, mówi. 

Stay Loose

Joey D zaleca, aby wykonać kilka kopnięć nóg między otworami, aby pomóc utrzymać ścięgna ścięgna luźne. Możesz również zrobić kilka rozciągnięć ramion i chodzić po polu tee, jeśli czekasz na grupę przed sobą. 

Bądź Cierpliwy

Wyniki mogą nie być widoczne od razu, ale powinieneś zacząć widzieć pewne ulepszenia poprzez włączenie ruchów związanych z golfem 3 razy w tygodniu przez 4 tygodnie. W tym czasie “pozwolisz swojemu ciału na integrację tych wzorców ruchu”, mówi Joey D.  

“Daj mu trochę czasu, a poczujesz się lepiej i zagrasz”, mówi, ” i ciesz się grą więcej!”


Możesz Też Kopać:

 • Najlepsze ćwiczenia Cardio dla mężczyzn
 • Niedoceniane korzyści jogi
 • Korzyści zdrowotne i Fitness wynikające z poprawy elastyczności

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Dieta Brenta Fikowskiego

Dieta Brenta Fikowskiego Zjadłbyś Zwierzęce Organy, By Zbudować Mięśnie? Ten Facet Ma Christopher Hunt 11 lutego 2018 Podziel…