Jak Flirtować Z Kobietami W Barach

Jak Flirtować Z Kobietami W Barach

Chce, Żebyś Się Do Niej Zbliżył? Oto jak powiedzieć

Randkowy Kujon to mroczna postać, której miejsce pobytu i szczegóły pozostają nieznane. Wiemy, że jest naprawdę dobry w randkowaniu. Był na więcej randek, niż można potrząsnąć długą kartę baru, a on jest tutaj, aby pomóc przeciętnemu facetowi krok jego gra Randkowa się wycięcie-lub kilka.

Pytanie

Hi Dating Nerd,

Kiedy wychodzę do baru, chcę rozmawiać z kobietami, ale nie wiem, kiedy one chcą rozmawiać ze mną. Czy są jakieś sygnały, kiedy kobieta chce z tobą rozmawiać? Czy masz jakieś wskazówki, jak to zrobić?

– Nieśmiały Sammy

Odpowiedź

Cześć Sammy,

Tak. Mam kilka konkretnych wskazówek. Ale zanim do nich dotrę, dam wam kilka ważnych rad na temat rozmowy z kobietami w barach. I chociaż może to zabrzmieć Ostro, to jest to, co musisz usłyszeć.

Zakładam, że w oparciu o twój e-mail, jesteś dość z niewygodnym zbliżaniem się do atrakcyjnych nieznajomych w miejscach publicznych. To nie jest coś, co zwykle robisz. Może w ogóle tego nie robisz. Boisz się, że zostaniesz zestrzelony, albo, co gorsza, nazwany dziwakiem, albo wyśmiewany, i będziesz musiał wrócić do domu, zalany wstydem. Więc chcesz, żebym dał ci sekretną recepturę na odkrycie, do których Kobiet się zbliżyć, żebyś mógł całkowicie uniknąć tego ryzyka.

Ale to niewłaściwe pytanie. Twój problem nie polega na tym, że nie masz sekretnej recepty na psychiczne rozeznanie, które kobiety są do niczego. Twój problem polega na tym, że czujesz, że potrzebujesz sekretnego przepisu. Chodzi o to, że postrzegasz czatowanie z kobietami jako jakiś zakazany czyn ze strasznymi konsekwencjami. Nie jesteś jeszcze gotowy, aby postawić się tam i po prostu porozmawiać z kobietami w środowiskach tak, jakby mogły być normalnymi ludźmi, którzy mogą — sapać — chcą mieć zabawę, flirciarską rozmowę, lub uzyskać romantyczną uwagę, a nawet umawiać się z ludźmi.

Powiem ci, co się stanie, jeśli dam ci kilka super dokładnych, przemyślanych wskazówek, które kobiety mogą być otwarte na twoje postępy. Masz zamiar wyjść do baru i zakres z pokoju bardzo ostrożnie, wybierając swoje perspektywy z wielką troską. Będziesz oceniać każdą interesującą kobietę z dystansu, upewniając się, że ich język ciała jest absolutnie wskaźnikiem wychodzącej osobowości i gotowości do zabawiania tęsknoty dziwnych mężczyzn. Potem, po godzinie zepsucia niezbędnej odwagi, pójdziesz porozmawiać z jednym z nich. I natychmiast Cię zestrzeli. Dlaczego? Bo widziała, jak chodzisz i sprawdzasz ją przez godzinę, co jest zupełnie nieatrakcyjne, bo śmierdzi desperacją.

Posłuchaj. Musisz pamiętać, że kobiety są bombardowane męską uwagą, a tym samym, że muszą szybko oceniać mężczyzn, z którymi wchodzą w interakcję, aby nie być stale nękanym przez zboczeńców, dziwaków i idiotów. A jeśli podejdziesz do kobiety, jak gdyby ona jest jakaś zagadka, być dokładnie analizowane i dekodowane, ona będzie zakładać, że jesteś głodny uwagi, a ponadto, że jesteś ogólnie niepewny, jeśli chodzi o randki-co oznacza, że będziesz niezręczny w łóżku, lub że będziesz zakochać się w każdym, kto zwraca uwagę na Ciebie, lub że będziesz po prostu dziwne spędzać czas z. Wszystko to może być całkowicie nieprawdziwe. Możesz być spektakularnym kochankiem i fantastycznym potencjalnym Chłopakiem. Możliwe, że noc z Tobą odmieni jej życie na zawsze na lepsze. Ale niezależnie od tego, założenie będzie takie, że jesteś w najlepszym razie tchórzliwym palantem.

Najwyraźniej nie chcesz, żeby tak się stało. Więc czym się zajmujesz? Jeśli chcesz porozmawiać z kobietą w barze, idź tam, przywitaj się i spróbuj porozmawiać. Jeśli absolutnie potrzebujesz wskazówek, co powiedzieć, proponuję powiedzieć:” Cześć, nazywam się [Twoje imię, jeśli nadal pamiętasz, gdy jesteś zdenerwowany] ” i zaoferować uścisk dłoni. Jeśli odpowie, podając swoje imię i uścisk dłoni, to przynajmniej chętnie z Tobą porozmawia. Jeśli powie “cześć” tonem głosu, który mówi: “Czuję społeczny odpowiednik emocji, które dostajesz, gdy ptak robi ci kupę na głowę”, natychmiast ruszaj dalej.

A jeśli cię zestrzelą? Więc zostałeś zestrzelony. To świetnie. Zaoszczędziłeś sobie trochę czasu, wnioskując, poprzez proces eliminacji, że kobieta, którą jesteś zainteresowany, nie prześpi się z tobą. Te informacje pozwolą Ci przejść dalej. Tak, będziesz się wstydził. Kogo to obchodzi? Im bardziej zostaniesz odrzucony, tym mniej to na Ciebie wpłynie. Za każdym razem, gdy zostajesz zestrzelony, stajesz się bardziej skłonny do narażania swojego ego. To jest dobre. W końcu, chcesz dostać się do punktu, w którym odrzucenie nie faze cię, i będziesz całkowicie internalizacji fakt, że ostatecznie ma znaczenie bardzo mało, czy dana kobieta daje pora dnia. Paradoksalnie, jest to prawdopodobnie dokładny punkt, w którym zaczniesz odnosić większe sukcesy w poszukiwaniu kobiecego uczucia. Dotarcie do tego punktu jest przerażające, ale jest całkowicie osiągalne.

Tylko nie bądź dziwna. Jeśli daje monosylabowe odpowiedzi na każde twoje pytanie, lub mówi “naprawdę powinienem wrócić do moich przyjaciół”, lub wykazuje jakikolwiek wyraźny znak braku zainteresowania, po prostu stamtąd wyjdź. Bary to miejsca towarzyskie, co oznacza, że można z nikim rozmawiać. Nie łamiesz prawa. A jeśli ktoś naprawdę się na Ciebie złości za to, że się z nim przywitałeś, to i tak nie chcesz z nim rozmawiać. Jednak nic z tego nie oznacza, że należy ci się czyjaś Uwaga. Łatwo przyszło, łatwo poszło.

Wróćmy do pytania. Jakie są jakieś sygnały zainteresowania? Kontakt wzrokowy jest klasyczny. Jeśli zauważysz, że ktoś na ciebie patrzy, i spotkasz jego spojrzenie, a on odwróci wzrok, szanse są spore, że będzie chciał porozmawiać. Jeśli nie odwrócą wzroku i nie przestaną się na Ciebie gapić, idź tam natychmiast, głupku. Otwarta mowa ciała jest inna — ludzie są prostymi naczelnymi w fantazyjnych strojach, a my mamy tendencję do stawienia czoła w kierunku rzeczy, które chcemy.  
Ogólnie rzecz biorąc, można powiedzieć, jaką noc ktoś ma, po tym, gdzie spędza czas w barze. Czy dryfują tam, gdzie jest dużo ludzi, przelatują od rozmowy do rozmowy i są rozmowni? A może siedzą przy ostatnim barze, obok ściany, wpatrując się rozpaczliwie w swoje siódme piwo? Jeśli pierwszy, to obiecująca sytuacja. Jeśli to drugie, przypomnij sobie, że nie jesteś terapeutą, nie jesteś jej terapeutą i nie chcesz nim być.

Ale tak naprawdę, zdecydowanie najważniejszą rzeczą tutaj jest eksperymentowanie. Zacznij rozmawiać z kobietami w barach. Będzie fajnie. To też będzie okropne. Niezależnie od tego, Wyniki mogą być ogromne. Nie masz nic do stracenia poza strachem, który cię powstrzymuje.

A jeśli to wszystko zabrzmi przerażająco? W porządku. Nie każdy jest stworzony do osobistego flirtu. Istnieje wiele internetowych serwisów randkowych i aplikacji – spróbuj swoich sił w tych.

Przydałaby ci się pomoc w randkowaniu? Wyślij e-mail do Dating Nerd na [email protected].

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts