“Jak mój Partner i ja Schudliśmy 100 funtów na Noom”

Kolorowy i świeży spread z grillowanego bakłażana z sałatką, masłem ziołowym i puree maślanym.
Ten artykuł jest sponsorowany przez Noom.
Sponsor Logo


“Jak mój Partner i ja Schudliśmy 100 funtów na Noom”

Jak jedna para straciła Razem 100 funtów (nawet w trakcie pandemii)

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


To było na początku ubiegłego roku, kiedy Barret Wertz i Jake Morgan, Nowojorska para po trzydziestce, zastanowili się nad swoimi ostatnimi zdjęciami. Ale kiedy zdali sobie sprawę, że zaczynają Nie rozpoznawać siebie — lub co gorsza, unikali robienia zdjęć w ogóle — zdecydowali, że nadszedł czas, aby wprowadzić duże zmiany w sposobach, w jakie podchodzą do jedzenia i odchudzania. Wtedy zwrócili się do Noom o wsparcie.

Powiązane: “Próbowałem: używałem Noom do odchudzania”

Poza słabymi uczuciami wobec ostatnich zdjęć, Barret zaczął również czuć się nieswojo w swoich ubraniach. Ale to była rutynowa wycieczka do gabinetu lekarskiego, która naprawdę pokazała jego ogólny stan zdrowia na większą perspektywę.

“Byłem u lekarza po corocznym badaniu fizycznym i powiedziała mi, że moje ciśnienie krwi jest “trochę wysokie” jak na mój wiek [i że najłatwiejszym sposobem na obniżenie byłoby schudnięcie”. “To był moment, który stał się rzeczywistością.”

Barret wyznał, że zawsze miał wzloty i upadki z jego wagi, a nawet wybrał kilka “mniej niż zdrowe podejścia” do utraty wagi w przeszłości. Jak rozważał swoje możliwości odchudzania w zeszłym roku, spodobał mu się pomysł Noom, ponieważ nie wydawał się dietą w tradycyjnym sensie. Raczej rozpoznał go jako program, który pociągnie go do odpowiedzialności za swoje wybory, ponieważ dążył do zdrowej wagi, którą mógłby faktycznie utrzymać, w przeciwieństwie do abstrakcyjnego celu, jakim jest po prostu uzyskanie “chudego.”

“To była skomplikowana nauka owinięta w prosty pakiet” – podzielił się.

Jake również w tym czasie postanowił włączyć się do programu, ponieważ coraz trudniej było mu zobaczyć siebie we własnym odbiciu, a to zbierało emocjonalne żniwo w sposobie, w jaki żył swoim życiem.

“Byłem zmęczony nienawiścią oglądania swoich zdjęć”, powiedział szczerze Jake. “Jest wiele wspomnień, których nie udokumentowałem, ponieważ byłem bardzo zdenerwowany tym, jak wyglądałem.”

Mając na uwadze swoje osobiste cele, para wyruszyła razem w podróż Noom, z Barretem zaczynającym od 211 funtów i Jake ‘ iem od 197 funtów. Obaj wcześnie doświadczyli wyników pod względem liczby spadających na skalę, ale utrata wagi nie była tak zauważalna dla Jake ‘ a, gdy spojrzał w lustro. Ma tendencję do przenoszenia swojego ciężaru inaczej – w jego środkowej części i twarzy – więc poczuł się trochę zniechęcony na początku. Ale ponieważ był sumienny w śledzeniu swojej wagi z Noom, mógł zobaczyć jego Wykres spadający, gdy nadal zrzucał funty. Mógł również poczuć, że jego ubranie pasuje lepiej, a to naprawdę zachęciło go do wytrwałości.

Zarówno Barret, jak i Jake zgadzają się, że wspólne podejście do Noom znacznie ułatwiło nadążanie za tym, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że większość ich czasu po programie przypadła na okres pandemii, kiedy tak wielu z nas zostało agresywnie zmuszonych do niechętnej roli domowego szefa kuchni.

“Noom sprawił, że gotowanie w domu było mniej stresujące i przyjemniejsze. Ośmielę się powiedzieć, zabawa-zamyślił się Barret. 

Jake również uznał okresowe wskazówki Nooma za bardzo pomocne, zwłaszcza te dotyczące gęstości kalorycznej. Zasadniczo Noom kategoryzuje żywność jako zieloną, żółtą lub czerwoną w oparciu głównie o ich gęstość kaloryczną lub liczbę kalorii w porównaniu z ilością jedzenia, którą możesz zjeść. Na przykład żywność oznaczona zieloną etykietą, taka jak owoce i warzywa, jest najmniej kaloryczna, co oznacza, że wypełnia cię mniej kalorii. Nie oznacza to, że nie możesz jeść żywności oznaczonej na Żółto lub czerwono, takiej jak mięso i nabiał (a nawet pizza i ciasto). W rzeczywistości Noom zachęca do pochylania się nad swoimi zachciankami, o ile odbywa się to z umiarem. Właśnie to sprawia, że program jest tak trwały i jest to lekcja, którą zarówno Barret, jak i Jake noszą ze sobą teraz, nawet po tym, jak każdy z nich osiągnął swój cel.

Choć Barret jest teraz w dół do 161 funtów i Jake jest w dół do 150, to nie znaczy, że nie uderzył kilka frustrujące plateaus jak zbliżyli się do swoich celów. Jednak okazało się, że zachowanie zgodności z śledzeniem żywności i codziennymi ważeniami jest tym, co naprawdę pomogło im przetrwać, nawet jeśli waga nie ruszyła. Doceniają również wsparcie interpersonalne, które otrzymali od swoich kolegów, którzy nie osiągnęli sukcesu w programie, ale opieranie się na sobie było ostatecznie wsparciem, z którego skorzystali najbardziej.

– Nie sądzę, żeby jedno z nas odniosło sukces, gdyby drugie też tego nie robiło-przyznał Jake. “To sprawiło, że nawigowanie było o wiele przyjemniejsze ,ale także oboje czuliśmy się odpowiedzialni przed jedyną osobą, którą widzieliśmy każdego dnia [podczas pandemii].”

Wracając do programu, Barret mówi, że nadal uważa to za szalone, mówiąc, że on i Jake stracili łącznie prawie 100 funtów. W dzisiejszych czasach czują się znacznie zdrowsi i pewniejsi siebie, a Jake zauważa, że struktura programu Noom — i wyniki, które przynosi — były niesamowicie motywujące dla obu z nich do długoterminowego zrównoważonego rozwoju. Ujawnił, że wskrzesił nawet niektóre ze swoich ukochanych ubrań, które schował rok lub dwa temu, i rozkoszuje się wszystkimi zasłużonymi komplementami, które towarzyszą jego ciężkiej pracy i sukcesowi przy użyciu Noom.

Myślisz, że Noom może być odpowiedni program odchudzania dla Ciebie i Twojego partnera? Weź ocenę online, aby się dowiedzieć.

Możesz Też Kopać:

  • “Próbowałem: użyłem Noom dla zdrowia psychicznego”
  • Praktyczne, zatwierdzone przez Noom Wskazówki dotyczące spiżarni odpornej na pandemię
  • Oto, czego można się spodziewać w ciągu dnia na Noom

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts