Kiedy można iść na ślub byłego?

Kiedy można iść na ślub byłego?

Czy to dobry pomysł pójść na ślub byłego? Randkowy Nerd Waży

Randkowy Kujon to mroczna postać, której miejsce pobytu i szczegóły pozostają nieznane. Wiemy, że jest naprawdę dobry w randkowaniu. Był na więcej randek, niż można potrząsnąć długą kartę baru, a on jest tutaj, aby pomóc przeciętnemu facetowi krok jego gra Randkowa się wycięcie-lub kilka.

Pytanie

Hi Dating Nerd,

Jestem w dziwnej sytuacji. Moja była zaprosiła mnie na swój ślub. Nie spodziewałem się tego. Jesteśmy w dobrych stosunkach, ale nie jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi, a kiedyś mieliśmy poważny związek. Nie wiem, jaka tu jest etykieta. Mogę iść?

– Zmartwiony William

Odpowiedź

Cześć William,

Kiedy piszesz “czy mogę iść”, możesz zadawać złe pytanie. Skoro twój były zaprosił Cię na ten ślub, to zdecydowanie “OK”, w tym sensie, że jest to dozwolone. Jeśli pójdziesz, a wszystko pójdzie okropnie, masz wymówkę, o którą wyraźnie poproszono cię. Jeśli twój były rozpłakał się po pierwszym spotkaniu z Tobą, a jej zazdrosny narzeczony wdał się z Tobą w bójkę, a Ty uderzyłeś go do nieprzytomności prawym sierpowym, a on upadł tyłem do tortu weselnego-cóż, to nie twoja wina, prawda? Zostałeś zaproszony.

Lepszym pytaniem jest to, czy jest to dobry pomysł-czy przyniesie korzyści Twojemu życiu, a także Twojemu byłemu. I to w zasadzie dzieli się na dwa podpytania. Po pierwsze, czy chce cię tam z jakiegoś dobrego powodu? A po drugie, jeśli chce cię tam z jakiegoś powodu, czy możesz spełnić te oczekiwania?

Jeśli chodzi o pierwsze pytanie, jest w zasadzie tylko jeden dobry powód, dla byłej dziewczyny, aby zaprosić Cię na swój ślub, czyli to, że chce utrzymać z tobą przyjaźń. Nadal jesteś dla niej ważny, a ona nie chce cię puścić. I jeśli przegapiłbyś jej ślub, straciłbyś ważny moment w jej życiu. Byłaby smutna, gdyby któryś z jej przyjaciół nie mógł przyjść.

Jest całkiem możliwe, że to jest jej jedyny motyw. Choć to niezwykłe, że byli pozostają na tyle blisko, że są gośćmi weselnymi, zdarza się. Jednak kobiety są ludźmi i, niestety, motywy ludzi nie zawsze są czyste. Jest też wiele złych powodów, by zaprosić kogoś na ślub.

Temat: Czy można zaprzyjaźnić się z byłą po rozstaniu?

Może chce zemsty. Chce, żebyś przyszedł i poczuł się o nią zazdrosny. Złamałeś jej serce, szumowino, a teraz przyjdziesz zobaczyć, jaka jest zachwycająco piękna w długiej białej sukni i zobaczysz, jak inny mężczyzna ją obejmuje. Nie myślałeś, że będzie szczęśliwa bez ciebie, a teraz jest uszczęśliwiona z innym zalotnikiem, który jest lepszy od ciebie pod każdym względem, a wszystko, co możesz zrobić, to być świadkiem tych faktów, w rozpaczy, przed pójściem do domu i masturbacją.

A może narzeczony jest celem jej wrogości. Może wyczuwa, że czuje się zbyt komfortowo w małżeństwie, zanim to się w ogóle zaczęło — zdarza się-i chce rozpalić ogień pod jego tyłkiem. Zapraszając cię tam, zademonstruje, że jej dawni kochankowie są pod ręką, gotowi znieść nudny ślub, aby jeszcze raz rzucić okiem na jej twarz. Jeśli nie będzie ostrożny, może to nie on zdejmie jej suknię ślubną.

Inna, jeszcze bardziej dramatyczna możliwość: ona wciąż cię kocha. I, w obliczu presji jej nadchodzącego zaangażowania, chce zobaczyć cię jeszcze raz, jak eks-palacz biorący szybki puff papierosa. I, jak ta była palaczka, może znów wpaść w nałóg. Mówi narzeczonemu, że już po tobie, ale to kłamstwo.

Nie mogę powiedzieć, co jest bardziej prawdopodobne – że twój były zaprasza cię z prawdziwego pragnienia przyjaznego związku, lub że dzieje się coś dziwnego. Możliwe, że jest to jedno i drugie — że chce się z Tobą przyjaźnić na pewnym poziomie, ale w jej świadomości jest błysk czegoś bardziej złowrogiego. Jedyne, co mogę ci doradzić, to zastanowić się nad możliwościami.

Co prowadzi nas do drugiego pytania. Załóżmy więc, że twój były jest zainteresowany otwartą, uczciwą, miłą relacją z Tobą, która nie wymaga seksualnego dotykania. To świetnie. Nie oznacza to jednak, że chcesz tego samego. Nie masz nic przeciwko byciu platonicznymi kumplami z kobietą, którą kiedyś kochałeś? Nie przeszkadza ci to na tyle, by tolerować jej małżeństwo z innym mężczyzną?

Bądź ze sobą bezlitośnie szczery. Nawet jeśli nie jesteś zazdrosny o nowy związek swojej byłej-widzisz zdjęcia z wakacji narzeczonego na Facebooku i zachowujesz spokój jak ogórek – trudno będzie utrzymać taką opanowanie w noc poślubną. Zobaczysz, jak wygląda jej absolutnie najlepiej, czcząc i będąc czczonym przez innego mężczyznę, który wygląda absolutnie najlepiej. Będziesz uczestniczyć w przedstawieniu teatralnym z niezwykle prostą fabułą: jest niezwykle pożądaną istotą ludzką, a jakiś inny koleś ją blokuje.

Są to okoliczności, które spowodowałyby, że wielu silnych ludzi załamałoby się i zachowywałoby się jak marudzący mały mężczyzna-dziecko, lub gorzej. To dotyczy również mnie. Ogólnie rzecz biorąc, nie jestem kimś, kto mieszka w przeszłości. Niemniej jednak, mam dwóch lub trzech byłych, na których ślubach absolutnie nie przyjdę za nic mniej niż sześciocyfrową sumę. (Annabelle, Rachel, wiecie jak się ze mną skontaktować.)

Czy możesz być absolutnie pewien, że nie będziesz całkowicie nawalony i zaczniesz narzekać na innych gości weselnych o tym, jak seks z byłą był dobry, ale nie świetny? Czy spróbujesz skierować swoją frustrację, próbując przespać się z jedną lub więcej druhen? Jeśli urzędnik zapyta obecnych, czy są jakieś zastrzeżenia do tego związku, czy wstanie Pan i wykrzyczy niespójne przyznanie się do winy?

Powinniście być tak samo pewni swoich odpowiedzi na te pytania, jak i o istnieniu grawitacji. Jeśli tak, to może powinnaś pójść na ślub swojej byłej. Może być zabawnie.

RELATED: 15 wyjątkowych prezentów ślubnych, które nowożeńcy pokochają

Być może zauważyliście, że ta kolumna jest dość negatywna — że napisałem o wiele więcej o tym, co może być nie tak z pójściem na ślub byłego, niż o tym, co może być z nim dobre. Ta obserwacja odzwierciedla moje uprzedzenia. Myślę, że nie wzięcie udziału w ślubie byłego jest bezpieczniejsze niż alternatywa. Czy to znaczy, że to zawsze zły pomysł? Nie, oczywiście, że nie. Ale relacje z byłymi rzadko są proste.

Z drugiej strony, to, co jest proste, to wymyślanie wymówki, dlaczego nie możesz iść na ślub. Wymyśl plany podróży. Powiedz, że masz biegunkę. Nieważne. Pewnie będzie wiedziała, że to wymówka, że nie chcesz się ponownie połączyć. Ale w porządku. To nie ma większego znaczenia. W końcu wychodzi za mąż.

Przydałaby ci się pomoc w randkowaniu? Wyślij e-mail do Dating Nerd na [email protected].

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Walki W Związku

Walki W Związku Pięć Walk Każda Para Ma I Jak Pracować Obok Nich Joanna Schroeder 3 maja 2018…