Klub 1000 Funtów

Klub 1000 Funtów

Klub 1000 Funtów

Możesz Dostać Się Do Klubu 1000 Funtów?

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Jedną z największych zalet fitnessu i lekkoatletyki jest to, jak łatwo można obliczyć wydajność. Pomyśl o fanie baseballu, który wylewa statystyki mrugnięcia, entuzjaście biegania dążącym do pobicia najlepszego czasu okrążenia lub sportowcu, który śledzi każdą kalorię i makroskładnik odżywczy. Posiadanie jednolitych standardów w sporcie pozwala konkurentom poczuć, gdzie stoją, a sportowcy-będąc z natury konkurencyjnymi-opracowali całą serię kamieni milowych fitness, do których warto dążyć.

Możesz wsadzić piłkę do kosza? Przebiec 4 minuty Mil czy 4 sekundy 40 jardów? Możesz ułożyć swoją masę ciała, czy przykucnąć ją dwukrotnie? Czy kiedykolwiek przebiegłeś maraton lub ukończyłeś Ironmana? Czy kiedykolwiek dieta spadła do poniżej 10% tłuszczu? Są to wszystkie przykłady arbitralnych standardów fitness, które zostały podniesione do niemal mitycznego statusu dla wielu sportowców i zawodników fitness. Jest jeden standard popularny wśród ciężarowców, powszechnie znany jako” klub 1000 funtów”, który może Cię zainteresować, szczególnie jeśli chcesz zyskać siłę. Jak dołączyć? Proste: twoja najlepsza wyciskanie na ławce, przysiad i martwy ciąg musi łącznie wynosić tysiąc lub więcej funtów. Ale to, co wydaje się proste, jest zwodniczo trudne.

W zasadzie każdy zdrowy mężczyzna podnośnik-niezależnie od tego, jak “zła” jego genetyka-powinien być w stanie dołączyć do klubu, ale często wymaga to lat ciężkiej pracy, inteligentnego treningu i zdyscyplinowanej diety. Hugh Jackman, znany jako Wolverine, dołączył do klubu w wieku 46 lat, i chociaż jest oczywiście bardzo dużym człowiekiem, to wciąż jest w zasięgu uprawnień przeciętnego człowieka, aby dołączyć do klubu. (Nawiasem mówiąc, wyniki Hugh: wyciskanie na ławce 235 funtów, przysiad 355 funtów i martwy ciąg 410 funtów-namierzyliśmy nawet trening Wolverine ‘ a, na wypadek, gdybyś chciał spróbować.)

Post udostępniony przez Hugh Jackmana (@thehughjackman) na

Więc od czego zacząć? Pierwszym krokiem jest ocena aktualnej sprawności fizycznej, aby określić, jak daleko musisz się posunąć. Następnie jest to tylko kwestia wyboru rutynowego treningu, dostosowanie diety dla optymalnego wzrostu mięśni (wskazówka: jeść dużo mięśni budynku, białka pakowane żywności) i szkolenia konsekwentnie. Miesiące zimowe są do tego idealne, ponieważ możesz bezpiecznie skoncentrować się na wypełnianiu, nie martwiąc się zbytnio o zwiotczenie na plaży.

Jest jeszcze inna, niedoceniana korzyść dla tego typu celów fitness: rywalizujesz tylko ze sobą. W przeciwieństwie do wyścigu lub trójboju siłowego lub jakiegokolwiek sportu, jesteś własną konkurencją; Twoim wyzwaniem jest być lepszym, silniejszym, bardziej zdyscyplinowanym niż byłeś w przeszłości.

To nie będzie łatwe. Będą dni-deszczowe, piekielnie zimne, urodziny i święta – kiedy skusisz się na pominięcie treningu lub oszukiwanie na diecie. Możesz zacząć widzieć pewne natychmiastowe ulepszenia, a następnie spróbować przekonać się, aby być zadowolonym z tych małych zysków w wielkości i siły. Ostatecznie musisz nauczyć się odpowiedzialności przed jedyną osobą, która się liczy: przed tobą.


Polecamy


Jeśli będziesz próbował podnieść 1000 funtów (oczywiście nie wszystkie na raz), będziesz musiał przejść ciężki trening. Musisz nosić ze sobą kilka rzeczy na siłowni, które pomagają zoptymalizować wydajność i odzyskać siły, dzięki czemu możesz mocno uderzać w siłownię. 

Białko Serwatkowe

Jeśli masz zamiar dodać jeden suplement do diety w dążeniu do podniesienia grand, białko serwatkowe na liście must-have. Oczywiście, zawartość białka jest ważna, ale dla większości z nas, podobnie jak smak. NF Sports jest jednym z najlepiej smakujących proszków ze względu na chipsy smakowe, które są w każdej wannie, zwłaszcza belgijskiej czekolady. Jest bezglutenowy, bez sztucznych aromatów i pakuje 23 gramów białka serwatki na porcję. Świetnie smakuje zmieszany z wodą lub mlekiem.
39,99 zł Amazon.com

Kreatyna

Kreatyna nie uczyni cię silniejszym, ale pozwoli Ci ćwiczyć ciężej, szczególnie podczas krótkich, intensywnych wysiłków. Kreatyna znajduje się w czerwonym mięsie, wołowinie, łososiu i tuńczyku i na szczęście dla Ciebie, te krótkie, ciężkie wysiłki i wybuchowe ruchy związków (takie jak, ahem, deadlifts) są miejscem, w którym osiągniesz zyski. Kreatyna jest również znany podnieść koncentrację umysłową, Produktywność i wzrost mięśni. Pamiętaj, aby zdecydować się na najczystszą formę kreatyny można znaleźć jak najwięcej zmieszanych z szeregiem innych produktów. 
12,92 zł Amazon.com

BCAA

BCAA lub aminokwasy rozgałęzione, odgrywają ważną rolę w inicjowaniu syntezy białek, procesu, w którym rosną twoje mięśnie. Podczas ćwiczeń wyczerpujesz aminokwasy w organizmie. Suplementacja może pomóc zmniejszyć zmęczenie i poprawić wytrzymałość. Udowodniono również, że walczy z bólem mięśni i zwiększa beztłuszczową masę mięśniową. Wszystko, czego potrzebujesz, jeśli planujesz często podnosić ciężkie.
18,12 zł Amazon.com

Glutamina

Jedynym sposobem, aby podnieść cięższe ciężary, jest rozpoczęcie podnoszenia ciężkich. I to odbija się na twoich mięśniach. Glutamina zwiększa nawilżenie mięśni, co ułatwia powrót do zdrowia po ciężkich treningach siłowych. Glutamina zwalcza również proces, w którym organizm zamienia się w mięśnie dla energii, zamiast kierowania go w kierunku węglowodanów, które mogą również pomóc w zwiększeniu masy mięśniowej. 
18,96 zł Amazon.com
 


AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Trzy wałki piankowe na szarym tle
Read More

Najlepsze Wałki Piankowe

Najlepsze Wałki Piankowe Rolki gotowe do złagodzenia wszelkich dolegliwości mięśniowych, które czujesz Mackenzie Shand 11 marca 2021 roku…
Read More

Przegląd Obuwia Postumentowego

Przegląd Obuwia Postumentowego Czy Powinieneś Porzucić Buty Na Rzecz Skarpet Performance? Przetestowaliśmy Parę, Aby Dowiedzieć Się Redakcja AskMen…