Najlepsze Stojaki Zasilające, Wieże I Klatki

Najlepsze Stojaki Zasilające, Wieże I Klatki

Najlepsze Stojaki Zasilające, Wieże I Klatki Dla Najlepszej Domowej Siłowni

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Niezależnie od tego, czy uważasz się za poważnego sportowca, nie ma mowy o przekonaniu, że czasami po prostu miło jest móc ćwiczyć we własnym czasie, w zaciszu własnego domu. Aby to osiągnąć, będziesz potrzebował własnego sprzętu do ćwiczeń. I chociaż to, co może zawierać idealna Siłownia domowa, różni się w zależności od Twojego stylu potu i celów, istnieje kilka podstawowych rzeczy. Na początek hantle. Ławka treningowa, zdecydowanie. A jeśli nas zapytasz, stojak zasilający, Wieża lub klatka.

Wysokiej jakości stojak lub klatka, czasami określana jako platforma, daje użytkownikom możliwość rack sztangi i kotwiczenia innych narzędzi (opaski oporowe, urządzenie TRX) i zapewnia idealne miejsce do młotka przez wszelkie ćwiczenia wiszące (pomyśl pull-upy, wyciągi kolanowe). Pozwoli to również użytkownikowi na zejście z naprawdę ciężkimi ciężarami z najlepszymi z nich, a ze względu na ich funkcje bezpieczeństwa wiele modeli jest bardzo pomocnych, gdy dostajesz się po poważnej sesji podnoszenia ciężarów na własną rękę.

Tymczasem wielofunkcyjna Wieża treningowa jest idealna do wszystkiego, od dipów tricepsów i pull-upów po abcentryczne podnośniki nóg i pompki. Na nich zobaczysz zarówno wyściełane oparcie i miejsce na łokcie, jak i uchwyty, które ułatwią pracę brzucha i ramion.

Wiemy, co myślisz: jeśli nie chcę przenosić dużych ciężarów, to nie dla mnie. Pomyśl jeszcze raz, bracie. Niezależnie od tego, czy trenujesz, aby zbudować mięśnie, czy stracić tłuszcz, praca siłowa całego ciała — która może być ułatwiona przez ten sprzęt-jest niezbędna dla każdego (i każdego ciałos) ruch funkcjonalny. Tutaj sprawdzamy jedne z najlepszych modeli na rynku.

Rep Power Rack

Dzięki 700-funtowej pojemności na haczykach i 400-funtowej pojemności na drążku, ten stojak mocy jest przeznaczony dla faceta, który chce przenieść poważną wagę. Posiada również wszystkie akcesoria, począwszy od drążków bezpieczeństwa z przedłużonymi hakami J i rogami obciążeniowymi, a skończywszy na mocowaniach do zanurzania i wysuwania lat.
324,99 zł Amazon.com

Wielofunkcyjna Wieża Mocy Fitness Reality

To naprawdę przynosi siłownię do domu, a wieża może wytrzymać do 400 funtów wagi. Dzięki dwóm regulowanym kierownicom z piankowymi rolkami i siedmiu różnym pozycjom montażu, ta wieża jest wszystkim, czego możesz potrzebować w wymarzonej domowej siłowni. Idealny do wykonywania wszystkiego, od ćwiczeń brzucha i podciągnięć po dipy tricep i podnoszenie nóg.
449,00 zł Amazon.com

LX Free Power Tower

Kapanie w pocie w trakcie treningu? Ta wieża ma antypoślizgowe uchwyty i podkładki, które pomogą Ci kontynuować, gdy sprawy staną się gładkie. A jeśli cztery różne opcje regulacji wysokości nie były punktem sprzedaży, dożywotnia gwarancja sprawia, że ten niedrogi zakup jest oczywisty.
139,99 zł Amazon.com

Odbuduj Swoją Wieżę Mocy Życia

Użyj pojedynczych równoległych drążków do ruchów, takich jak podciąganie się lub podciąganie, i ciesz się regulowanym zakresem wysokości (od 59 do około 88 cali). Ta wieża mocy-wraz ze stacją podnoszenia kolan, stacją podciągania z wieloma uchwytami, stacją zanurzeniową i statonem push-up-jest stosunkowo lekka przy wadze 60 funtów i może wytrzymać maksymalną wagę 300 funtów.
132,88 zł Amazon.com

Rogue R-3 Power Rack

Nazwa Rogue wiąże się z poważną jakością, a ten stojak zasilający R-3 nie jest wyjątkiem. Toting Band begs, pin pipe safeties i gruby / chudy Pasek (świetny do treningu siły chwytu), ta opcja ma wszystko, czego może chcieć poważny ciężarowiec w stojaku zasilającym. Ale zanim przejdziesz do podnoszenia, nie zapomnij zrobić tej krytycznej rzeczy: przykręcić stojak do podłogi.
695,00 zł RogueFitess.com

Powerline Power Rack

Jeśli masz pieniądze, power rack jest jednym z urządzeń, które chcesz w siłowni. Jego największą zaletą jest to,że można go używać zarówno do kucania, jak i wyciskania na ławce. Dodatkowo wysokość sworznia i stojaka można regulować, dzięki czemu można grać pod różnymi kątami i wysokościami. Stojak zasilający jest również bezpieczniejszy, ponieważ pozwala na stojak na drążek zamiast podnosić go z ziemi, co pozwala również na użycie większych ciężarów.
349,00 zł Amazon.com


AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts