Najgorsza Maszyna Cardio Na Siłowni

Najgorsza Maszyna Cardio Na Siłowni

List Otwarty Do Najgorszego Sprzętu Gimnastycznego Jaki Kiedykolwiek Wynaleziono

Dear Assault Bike,

Nie chcę mielić słów. Nienawidzę cię. Nie jestem stronniczy. Podobnie jak większość zdrowych ludzi, mam ogólną pogardę dla większości maszyn cardio, które są albo intensywnie nudne, albo wyrywają powietrze z płuc, albo oba.

Tak, wiem. Nienawiść to mocne słowo. Ale tak jest brzydzić i gardzić. Gardzić-tak, gardzić jest dobry. I nie tylko ja. Kiedy spędziliśmy razem czas w zeszłym tygodniu, był inny facet, na innym rowerze, zgarbiony i dyszący, tak jak ja. Kiedy oboje skończyliśmy przerwę, spojrzeliśmy na siebie krótko, w połowie treningu. Pokręcił głową. Pokręciłem głową. Nigdy się nie zamieniliśmy.

On też cię nienawidzi.

Oto problem. Nigdy się nie wycofujesz. Im więcej pracuję, tym więcej pracujesz. Im mocniej naciskam, tym mocniej ty odpychasz. Nie ma ułaskawienia. Nie ma rytmu. Nie ma ” wchodzenia do strefy.”Są tylko płonące mięśnie, szalone oddychanie i kwestionowanie moich życiowych decyzji i zastanawianie się, dlaczego nie jestem w czterech odcinkach głęboko w Netflixie i piję szklankę whisky z pojedynczą kostką lodu, zamiast cierpieć na upartym rowerze kibica.

Dlaczego tak wiele wymagasz? Pchanie, ciągnięcie, pedałowanie, bieganie i śmierć w tym samym czasie. A twój opór rośnie, im szybciej pójdę. Co za tupet.

Jesteś idealnym narzędziem tortur-krzesłem do budowania zdolności beztlenowych. Jesteś fotelem tortur.

Jesteś stworzony do spalania tłuszczu, do biegania twardo bez uderzania w moje stawy lub obciążających urazów. Jesteś idealnym narzędziem tortur-krzesłem do budowania zdolności beztlenowych. Jesteś fotelem tortur.

A skoro już kręcę, to przejdźmy do rzeczy. Jest wiele pogardy do obejścia. Treadmill, nasz związek jeszcze się nie skończył, ale można powiedzieć, że jesteśmy w separacji. Nie dlatego, że mam problem z bieganiem. Biegłem w college ‘ u. I nawet wtedy, randka z bieżnią była jak degradacja, kara, i często widziałem, jak mocno mogę przesunąć tempo, po cichu obiecując sobie, że złamię tę przeklętą maszynę, aby asystent PT miłosiernie mnie wygnał.

Ale to było, kiedy byłem młody, sportowiec dywizji I, dla którego maksymalne przebywanie na bieżni przez jakiś nieokreślony czas nie brzmiało zupełnie niedorzecznie. Ale teraz czuję każdy krok jak uderzenie w pas i bieganie, bieganie, bieganie i nigdy nigdzie nie pójście wydaje się odwrotne do zamierzonego. Poza tym jestem o tyle przekonany, że pewnego dnia jakoś potknę się o kabel w słuchawkach i skończę w roli głównej w wirusowym filmiku # gymfail na YouTube.

Drogi Skiergu, nie możesz mnie wyssać z palca obietnicami niskiego treningu.  Ale zacznę od pozytywu, ponieważ, cóż, zamierzam zastosować metodę krytyki kanapkowej. Uderzasz w plecy, Naramienniki, quady, pośladki, mięśnie brzucha i biodra. Reprezentujesz ciężką, nieszczęśliwą, intensywną pracę bez bólu.

Temat: Hate Cardio? Te 15 Treningów Jest Dla Ciebie

Ale co z moim sercem? Co z wpływem na moją duszę, kiedy zaczynam analizować moją śmiertelność? Co z tym bólem? Chciałbym umieć poetycko o tym, jak tracisz moją energię, jak moja forma rozpada się w jednej chwili, jak w większości szarpię za rączki jak marionetka rozpaczliwie zrywająca struny swojego pana. Ale nie mogę. To wszystko, co mam.

Rozumiem. A co z ucieczką? Nie boli? Tak. Czasami bolą mnie kolana, plecy, stopy, mięśnie, które nigdy wcześniej nie bolały. Albo to wszystko boli i przypomina mi się z każdym krokiem, że spada z crash, jestem na plecach – 9 moich 30s. ale jest świeże powietrze i krajobrazy, aby odwrócić moją uwagę. Czuję, że mam pełną kontrolę nad własnym ciałem. Walczę ze sobą, a nie z pedałami.

Teraz wiem, dlaczego to się nazywa assault rower.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Człowiek rozciąganie w fitness kompresji ubrania na torze
Read More

Zalety odzieży uciskowej

Zalety odzieży uciskowej Od ochrony mięśni do poprawy wyników sportowych Jack Dawes 25 lutego 2021 roku Podziel się…