Najlepsze Aplikacje Bokserskie

ujęcie boksera zakrywającego ręce w elastyczny bandaż na czerwonej powierzchni rękawicami bokserskimi i smartfonem oraz ciężarami

Najlepsze Aplikacje Bokserskie

Ulepsz swoje umiejętności bokserskie w domu dzięki tym profesjonalnym aplikacjom

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zrzuty ekranu aplikacji ze stron aplikacji.


Debiutowałem w boksie zawodowym około ośmiu lat temu i nie tylko używam boksu jako narzędzia do ćwiczeń, ale także korzystam z lekcji, których uczy, aby pomóc mi w całym moim życiu. Ciężko jest fizycznie dostać się na siłownię lub ring bokserski teraz, więc szukałem nowych sposobów, aby moje treningi w.  

Podobne: najlepsze aplikacje dla zdrowia i fitnessu

Lekcją, której nauczysz się z boksu, jest to, co robi wiele osób, a ponieważ wielu z nas nadal szuka nowych dróg, aby dodać do naszej codziennej aktywności, chciałem podzielić się sposobem na trening bokserski w domu. 

Boks można wykonywać przy minimalnym sprzęcie, samodzielnie lub z partnerem i działa na całe ciało. Trening bokserski nie tylko zmniejszy stres i zwiększy umiejętności samoobrony, ale także pomoże Ci osiągnąć te noworoczne postanowienia w zabawny i interaktywny sposób. 

Mając to na uwadze, oto moje pięć najlepszych rekomendacji dla aplikacji, które pomogą Ci zdobyć lub zbudować umiejętności bokserskie i samoobrony: 

Kickboxing-Fitness i samoobrona

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/kickboxing20c3a2c280.html 

Ta aplikacja uczy umiejętności sztuk walki, aby poprawić samoobronę, wytrzymałość i koordynację, między innymi, w Ustawieniach klasy grupowej. Oferuje poziomy początkujący, średniozaawansowany i zaawansowany z modelami 3D opracowanymi przez certyfikowanego trenera osobistego.

Ta bezpłatna aplikacja oferuje zakupy w aplikacji w zakresie od $3.99 do $14.99 i jest doskonałym miejscem dla każdego, aby uzyskać w treningu całego ciała.  

Obiecująca recenzja: “Żadne słowa nie wystarczą, aby komplement tej aplikacji…. Bardzo mi się podoba, ponieważ ta aplikacja jest prawdziwa.”- Yuvika Rajrana

Pobierz aplikację

PunchLab: Treningi Bokserskie 

PunchLab: Boxing Workouts app screenshots

PunchLab śledzi twoje ciosy podczas treningów walki lub sztuk walki, które zostały zaprojektowane do treningu boksu, MMA, Muay Thai i kickboxingu. Z nowym treningiem dodawanym co tydzień, możesz stale doskonalić siebie i uczyć się nowych technik.

Zakupy w aplikacji wahają się od $11.99 do $49.99 i umożliwiają dostęp do wielu funkcji, w tym: licznika uderzeń, licznika uderzeń i timera bokserskiego.  

Obiecująca recenzja: “Robię to już od kilku tygodni. I muszę powiedzieć, że uwielbiam ten kierunek. Nie jestem kimś, na kogo trzeba krzyczeć, żeby się zmotywować, więc to jest dla mnie dobre. Wiem, jak rzucać ciosy i wiem, jak walczyć, ale jest o wiele łatwiej, gdy mój mózg może zrobić sobie przerwę i można mi powiedzieć, co robić, co combo, jak ciężko i jak szybko. Mój mózg zgaduje, a serce bije! Uwielbiam to!”- Freshfre

Pobierz aplikację

ClassPass: Aplikacja Do Ćwiczeń Fitness 

ClassPass: Fitness Workout App app screenshots

Z wyborów, w tym Boks, Jazda na rowerze, joga, i więcej, Ta aplikacja daje dostęp do ponad 25,000 studia i siłownie. Możesz streamować nieograniczone treningi, brać lekcje ze znajomymi i śledzić cele fitness po drodze.

ClassPass daje Ci bezpłatny okres próbny, aby zacząć i sprawdzić, czy ci się podoba, ale potem możesz wybierać spośród planów zaczynających się od 9 USD miesięcznie. 

Obiecująca recenzja: “Zacząłem używać ClassPass prawie rok temu i całkowicie zmieniło to moje relacje z treningiem. Zawsze potrzebowałem czegoś, co się zacięło i co sprawiło, że wracałem i naprawdę starałem się to znaleźć, dopóki nie dostałem ClassPass.”- Cherwonky

Pobierz aplikację

FightCamp-Treningi Bokserskie

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/fightcamp20c3a2c280.html 

FightCamp to narzędzie, które pomoże Ci “osiągnąć swoje cele” i wspiąć się w górę tabeli liderów, która pozwoli Ci wizualizować swój sukces z naciskiem na konkurencyjność. Dzięki sześciu trenerom i nowym treningom dodawanym co tydzień, różne i stale zmieniające się treningi dają szansę nie tylko doskonalić swoją formę, ale także kierować różne obszary ciała.

Chociaż ta aplikacja może być na droższym końcu, około $39 miesięcznie, istnieją różne opcje finansowania dostępne.  

Obiecująca recenzja: “Kiedyś trenowałem w title boxing, ale uwielbiam te treningi w domu i oszczędzam czas jazdy na siłownię, czekając na rozpoczęcie treningów itp. Nie przestawaj kickboxingu, proszę!!!!!!!!!!! Zrobiłem wszystkie treningi KB. Włączyli wszystkie moje sugestie dotyczące zmian muzycznych itp. są bardzo otwarci na informacje zwrotne. Aplikacja znacznie się poprawiła-koniec z usterkami dla mnie!”- AlyEdwardy

Pobierz aplikację

Wirtualny Sparing Partner 

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/virtual20sparring20partnerc382c2a0app20screenshots.html

Moją ostatnią rekomendacją jest aplikacja, w której będziesz rzucał ciosami w wirtualnego partnera i trenera na wybranym przez Ciebie poziomie. To nauczy Cię, jak reagować na kontrataki – co różni się od innych aplikacji, o których wcześniej wspomniałem. Ten symulowany przeciwnik jest najbliższą rzeczą, jaką możesz dostać się do boksu osobiście i poprawi twoje reakcje i zapewni solidny trening.

Ta aplikacja oferuje bezpłatną wersję,ale jeśli wybierzesz poziom Pro, będziesz płacić $9.99.  

Obiecująca recenzja: “Naprawdę świetna aplikacja właśnie rozpoczęła Boks. Pomaga dużo razem przyzwyczajeni do oglądania ciosów i rozwoju obrony. Licznik i ogień z powrotem poruszać się i masz wielki trening. Na pewno będę uaktualniać do wersji płatnej. Dzięki JT!”- WGatasa

Pobierz aplikację


Te aplikacje są doskonałym miejscem dla kogoś, kto zaczyna swoją przygodę z boksem, ćwiczeniami lub fitnessem. Nie mówię, że zostaniesz zawodowym bokserem, korzystając z tych aplikacji,ale jeśli chcesz zacząć boksować lub zmienić rutynę treningu, pobierz je. Jeśli ci się spodoba, udaj się na lokalny ring bokserski, gdy będzie to bezpieczne i pochwal się swoimi nowymi umiejętnościami! 


Możesz Też Kopać:

  • Techniki boksu, aby wzmocnić swój rdzeń
  • Najlepsze treningi na Amazon Prime
  • Jak zrobić trening bokserski w domu

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Mężczyzna śpi na plecach w masce na oczy w łóżku
Read More

Jak lepiej spać

Jak lepiej spać Jak spać jak skała Wendy Toth 30 czerwca 2021 roku Podziel się RedTube Flip 0…
Mężczyzna w kuchni gotuje z garścią składników na blacie.
Read More

Hardgainer Lista Zakupów

Hardgainer Lista Zakupów Chcesz Się Spakować? Dodaj te produkty do listy zakupów jak najszybciej Mitch Calvert 16 maja…