Najlepsze Pozycje Snu Dla Par

Para przytulająca się do siebie w łóżku podczas snu.

Najlepsze Pozycje Snu Dla Par

Co Twoja Pozycja Snu (Potajemnie) Mówi O Twoim Związku

Kiedy rozważamy dzielenie łóżka z partnerem, prawdopodobnie myślimy o sytuacjach seksualnych. Ale co się dzieje po seksie? Język ciała, kiedy śpimy, mówi wiele o naszym związku. Czy Twoja pozycja snu mówi, że nie masz dość osoby w łóżku? Albo że nie chcesz mieć z nimi nic wspólnego? Poprosiliśmy kilku ekspertów.

Na początek jednak zapytaliśmy kilka prawdziwych par, jak dzielą łóżko. Mamy kilka ciekawych odpowiedzi! “On lubi spać z jedną nogą i jedną ręką nade mną, podczas gdy ja leżę twarzą w dół i z dala od niego. Ale ponieważ wydaje się, że ma wyższą niż zwykle temperaturę rdzenia, wolę spać nieco osobno, bez dotykania stóp”, mówi Kathy A. temperatura ciała i preferencje dotyczące komfortu to oczywiście duża rzecz i nadal są ze sobą powiązane. To musi być dobry znak, prawda?

Ale z drugiej strony: “nawet jeśli się przytulamy, robi mi się super gorąco, kiedy śpię, więc mam tendencję do oddalania się. Mój mąż czasami łyżka mnie w środku nocy, co jest bardzo wygodne, ale wolę być zaplątane w siebie, gdy jesteśmy obudzeni i rozmawiać. To jedne z naszych najlepszych rozmów!”mówi Kristi G. co się stanie, jeśli twój styl snu nie jest zsynchronizowany? Czy to odbija się na waszym związku?

A może kochacie się i potrzebujecie trochę czasu dla siebie? “Nie możemy i nie będziemy się dotykać podczas snu. Nie da się zasnąć z kimś, kto wisi na Tobie. On śpi na swoim boku, a ja na moim. Jeśli się zbliży, odejdę. Oddycha tak ciężko, że rozwala mi włosy i budzi mnie. Ludzie, którzy mówią, że łyżka to gówno. Więc powiedziałbym, że twarzą do siebie ” – mówi Denise V.

Ostatecznie, pary, bez względu na to, jak się do siebie wydają, mają bardzo różne preferencje snu. Ale wszystkie te pozycje snu wysyłają wiadomość.

1. Spooning

Graeme Adams

Spooning jest bardzo intymny, wymaga zaufania i tylko 18% par go przyjęło. “Duża łyżka zazwyczaj czuje się ochronna wobec małej łyżki i jest bardziej powszechna w nowych związkach, ponieważ ludzie mają tendencję do uzyskiwania większej niezależności, im dłuższy pobyt w związku. To nie jest egoistyczny styl snu jak Rozgwiazda lub sztywny jak żołnierz ” – mówi Sarah Brown, ekspert ds. snu i odnowy biologicznej z firmą materac. Zazwyczaj do kategorii łyżek zaliczają się osoby swobodnie opadające i tęsknoty.

2. The Face Off

Graeme Adams

Coś, co może zrobić, gdy po prostu coraz poważne z partnerem, ale jest opuszczony przez większość po czasie. “To ta pozycja, która zaspokaja te pary, które nie mogą zbliżyć się wystarczająco do siebie śpiące w objęciach, policzek w policzek ze splecionymi nogami. Bardzo ważne, aby mieć Hybrydowy materac do spania z boku, aby mieć coś, co konturuje twoje ciało dla komfortu i zapewnia wsparcie, którego potrzebujesz w tym samym czasie!”mówi Mark Quinn, współzałożyciel Herobed. Gdy połysk jest off jabłko w związku, pary zwykle wycofać się do stylu, który jest mniej inwazyjny, ale nadal mówi, ” Kocham cię kochanie.”

3. Luźna Łyżka

Graeme Adams

Luźna łyżka ma takie samo uczucie ochronne jak pozycja bliższego łyżkowania, z wyjątkiem tego, że pozwala na trochę więcej swobody w związku. “Zaufanie jest nadal wymagane dla tej pozycji, ale dla par, które są nieco bardziej dojrzałe, oferuje lepszy sen”, mówi Brown.

Temat: popraw jakość snu-Oto jak lepiej spać, od Dziś

4. The Chasing Spoon

Graeme Adams

“Kiedy jedna osoba chce miejsca w łóżku, a druga chce więcej uwagi, pościg jest często pozycją, w której kończy się. 20% ludzi twierdzi, że bardziej dryfuje do swojego narożnika, co może oznaczać, że potrzebują więcej miejsca w związku lub że ich potrzeby nie są zaspokajane”, mówi Brown. Sprzężenie to zazwyczaj obejmuje tęsknotę i kogoś, kto cieszy się pozycją płodu lub pozycją dziennika.

5. The Tangle

Graeme Adams

Pary, które mają tendencję do plątania się ze sobą przez całą noc, mogą być trochę zbyt zależne od siebie. “To bardzo intymna pozycja, która jest jeszcze rzadsza niż łyżeczka, sygnalizująca pragnienie intymności seksualnej. Jednak Przebywanie w tej pozycji przez całą noc lub spanie w ten sposób przez wiele miesięcy sygnalizuje niezdrową zależność”, mówi Brown.

6. Miłośnicy Wolności

Graeme Adams

Pary, które śpią z powrotem do tyłu bez dotykania, zwykle mają zdrowy związek. “Sygnalizuje to, że mają zdrową niezależność i są bezpieczni w swoich relacjach. Ta pozycja jest jedną z najbardziej popularnych wśród par, z których 27% śpi w pozycji wolności. Ci ludzie są zwykle roczniakami, podkładkami płodowymi lub podkładkami z bali ” – mówi Brown.

7. Nuzzle

Graeme Adams

“Kiedy jedna osoba śpi z głową na klatce piersiowej partnera i zaplątuje nogi, jest to kolejna ochronna i ufna pozycja snu podobna do łyżki”, mówi Brown. Jest to najczęściej między rozbudzonymi romansami i oznacza pasję w związku-więc miejmy nadzieję, że znasz również swoje pozycje seksualne, a nie tylko pozycje snu!

8. Kosmiczny Wieprz

Graeme Adams

Tylko 3% par spać w ten sposób, ale jeśli jesteś samolubny z łóżka, to prawdopodobnie jesteś samolubny w łóżku. “Spanie z kosmicznym Wieprzem powinno być czerwoną flagą, że związek nie jest równy. Zazwyczaj jedna osoba śpi jak Rozgwiazda, a druga jest zmuszona spać w pozycji płodowej lub innej, która zajmuje mało miejsca” – mówi Brown.

Podobne: najlepsze materace dla par, ocenione

9. Butt To Butt

Graeme Adams

Dzieje się tak, gdy pary mogły się pokłócić, poszły spać trochę zirytowane ze sobą, ale nie chcą całkowicie oddzielić się od partnera. “Możesz odwrócić się od swojego partnera w pokazie buntu, ale upewnij się, że dotykasz go nawet w najmniejszy sposób, aby dać mu znać, że miłość wciąż żyje”, mówi Quinn.

10. Sleeping On The Edge

Graeme Adams

Twoje łóżko nie jest wystarczająco duże, więc możesz spać na krawędzi materaca. “W tym stylu twój partner prawdopodobnie nie chce mieć z tobą nic wspólnego, jeśli chodzi o czas na sen i chce, aby ich przestrzeń była niezakłócona. Albo mogłeś spieprzyć sprawę w poważny sposób, a twój partner próbuje uciec od ciebie JAK NAJDALEJ, bez drastycznego kroku spania na kanapie ” – mówi Quinn.

Podobne: jak zdobyć najlepszy materac do życia seksualnego, ujawnione

Jest wiele do powiedzenia o tym, jak śpisz, a to wiele mówi o Tobie i twoim związku. Twój podświadomy umysł nigdy się nie wyłącza, dlatego zdrowy lub szkodliwy związek może zostać ujawniony w pozycjach snu. Więc, jakie są twoje wzorce pozycji snu?

Wszystkie ilustracje Graeme Adams.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts