Najlepsze Rajstopy Treningowe Dla Mężczyzn

Najlepsze Rajstopy Treningowe Dla Mężczyzn

Siedem Rajstop Treningowych, Które Błyskawicznie Wzmocnią Twój Trening

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Jak na noc w mieście, ubrania robią człowieka. Elegancka szafa może sprawić, że będziesz wyglądać i czuć się jak jeden pewny siebie badass. Ale co z ćwiczeniami? Czy ubrania naprawdę mogą coś zmienić?

Odpowiedź jest głośna ” rodzaj.”

Czy zamierzasz zabić dodatkowe 20 funtów, ponieważ masz specjalne, oddychające tkaniny w rękawie na ramię? Prawdopodobnie nie. Ale czy będziesz czuć się bardziej komfortowo na dłuższą metę w upalny dzień z ubraniami kompresyjnymi, które sprawiają, że czujesz się chłodniej i bardziej sucho? Prawdopodobnie tak.

Podzielimy się tym, co musisz wiedzieć o rajstopach treningowych, niezależnie od tego, czy są to fakty, czy fikcja, i te najlepsze, które możesz wybrać, jeśli zdecydujesz, że są odpowiednie dla ciebie.

Korzyści


  • Może poprawić wydajność. Istnieją badania, które sugerują, że istnieją korzyści z noszenia odzieży uciskowej. Jedno z badań wykazało, że może pomóc biegaczom w obszarach “związanych z wydajnością wytrzymałościową (spowolnienie zmęczenia), poprawiając ekonomię biegu, zmienne biomechaniczne, percepcję i temperaturę mięśni.”Ponownie, nie skończysz konkurować w NFL Combine z powodu twoich rajstop, ale na dłuższą metę mogą trochę pomóc.
  • Może pomóc przyspieszyć powrót do zdrowia. Niemieccy naukowcy odkryli, że noszenie odzieży uciskowej po treningu może pomóc w odzyskaniu maksymalnej siły, zmniejszając obrzęk i bolesność oraz usuwając mleczan krwi. Jury wciąż zastanawia się, jak znaczący jest to efekt, ale na najwyższym poziomie sportu może to pomóc sportowcom szybciej wrócić na boisko (i będą mieli tę przewagę).
  • Może pomóc ci pokonać pogodę. Niezależnie od tego, czy na zewnątrz jest naprawdę gorąco, czy zimno, rajstopy uciskowe mogą pomóc Ci poczuć się bardziej komfortowo. Na przykład rajstopy specyficzne dla zimnej pogody mogą pomóc Ci poczuć ciepło bez większość grubych ubrań. A jeśli jest gorąco, może pomóc Ci poczuć się chłodniej i bardziej sucho. Czy to 30 stopni Fahrenheita, czy Celsjusza, to całkiem sprzęgło.
  • Wygląda cholernie fajnie. Jasne, brzmi to głupio i powierzchownie, ale czasami jest to dodatkowa motywacja do treningu. Kiedy dobrze wyglądasz, czujesz się dobrze. I przyznam, że jednym z powodów, dla których trening personalny działa, jest nie tylko szkolenie, ale także dlatego, że klienci zainwestowali tysiące dolarów, zanim zaczną się pocić. Lepiej idź za nim!

Czego Unikać


  • Kiepskie dopasowanie. Ubrania kompresyjne powinny być ciasne, ale nie powinny czuć się tak, jakby odcinały krążenie do ciała. Łatwą zasadą jest to, że zakładanie tego nie powinno być całkowitym wrzodem na tyłku.
  • Fałszywe poczucie bezpieczeństwa. Zakładanie rękawa na ramię lub rękawa na nogi nie ochroni magicznie łokcia lub kolana. To może pomóc feel trochę chłodniejszy (pod względem temperatury) lub bardziej stabilny, ale nie myśl, że twoje stawy będą odporne na operację Tommy ‘ ego Johna lub wymianę kolana. Jeśli masz kontuzję, nie po prostu klaps na ubrania kompresji i nazwij to dzień-rozwiązać problem.

Polecamy


Rajstopy Uciskowe 2xu Elite MCS

Rajstopy uciskowe 2XU Elite MCS oferują ogromne wsparcie i mają specjalne panele, które zapewniają wsparcie na różnych, kluczowych grupach mięśni, ścięgien i powięzi. (Nawet tak specyficzne jak twoje łydki.) Oferuje przędze o wysokiej włóknach, które odprowadzają wilgoć ze skóry na zewnątrz i ma pasek ze sznurkiem zapewniający regulowane, bezpieczne dopasowanie. Jest również antybakteryjny z ochroną przeciwsłoneczną UPF50+.
119,95 zł Amazon.com

SKINS RY400 Kompresja Długi rękaw Top 

Większość narzędzi kompresyjnych do odzyskiwania jest przeznaczona dla dolnej części ciała. Jeśli jednak chcesz pomóc po wyczerpującym treningu, skin ‘ s RY400 może pomóc zmniejszyć opóźniony początek bolesności mięśni (DOMS) i poprawić czas regeneracji mięśni. Noś go przez co najmniej trzy godziny, aby uzyskać najlepsze wyniki. Jest również wystarczająco wygodny do noszenia podczas snu, pomagając przyspieszyć naturalny proces regeneracji organizmu. Ma panele i szwy umieszczone w celu wsparcia i stabilizacji mięśni.
129,99 zł Amazon.com

Kompresja Under Armour HeatGear®

Są to zszywki, jeśli chodzi o legginsy kompresyjne, a co najlepsze, są w świetnej cenie. Dzięki tkaninie HeatGear pomaga utrzymać chłód w upalne dni, ponieważ odprowadza pot i szybko wysycha. Jest również UPF 30+, Aby chronić skórę. Możesz nosić je przez cały dzień i poruszać się niesamowicie dobrze.
39,99 zł UnderArmour.com

SKINS DNAmic męskie rajstopy uciskowe Długie

Skóry DNAmic długie rajstopy mają specjalne włókna, aby zwiększyć krążenie i dotlenienie mięśni poprzez owijanie i wspieranie łydki, ścięgna, quady i pośladki. Stworzone z myślą o sportowcach wytrzymałościowych, są wyposażone w unikalny system wymiarowania oparty na unikalnym algorytmie, który pasuje do twojego BMI. W ten sposób można uzyskać pełne korzyści z ich kompresji, ponieważ pasuje prawidłowo.
109,99 zł Amazon.com

Rajstopy Treningowe Siłowe Nike Pro Zonal

Rajstopy treningowe Nike Pro Zonal strength training są niezwykle wygodne i mają silikon wstrzykiwany w okolice łydek, quadów i ścięgien, aby zwiększyć kompresję podczas treningu. Dzięki temu rodzajowi specjalistycznej kompresji ustabilizuje mięśnie i zmniejszy siły wstrząsające, które mięśnie muszą wchłonąć. Ma również siatkę w obszarach, które mają tendencję do nagrzewania się, aby pomóc ci zachować chłód.
100,00 zł Nike.com

Lululemon Surge Light Tight

Lululemon Surge Light Tight to elegancki, wygodny, gładki i atrakcyjny legging kompresyjny do praktycznie każdego rodzaju ćwiczeń. Ponieważ jest tak lekki, idealnie nadaje się do noszenia pod spodenkami, ponieważ odprowadza pot i pasuje prawie jak druga skóra.
98,00 zł Lululemon.com

Tommie Copper Men ‘ s Core Compression Full Arm Sleeve

Chcesz pożyczyć od stylu Allena Iversona? Spróbuj Rękaw Tommie Copper Arm. Zapewnia kompresję i wsparcie dla ramienia, obejmując biceps do przedramienia. Oferuje 100 procent miedzi i cynku zamknięte tkaniny do zwalczania zapachów, odprowadza wilgoć, aby zachować chłód, i dobrze oddycha.
34,50 zł TommieCopper.com

Anthony J. Yeung, CSCS, jest ekspertem fitness opisanym w Esquire, GQ i Men ‘ s Health oraz założycielem Unlock your Fitness, programu fitness dla zapracowanych przedsiębiorców i profesjonalistów. Kliknij tutaj, aby otrzymać bezpłatny 5-dniowy E-kurs aby zbudować nawyki, aby uzyskać kształt.


Wymagana Lektura

Najlepsze Buty Do Biegania Dla Mężczyzn
Najlepsze Buty Do Każdego Treningu
Czy Należy Przyjmować Multiwitaminy?


AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts