Najlepsze rowery treningowe do domu

Trzy rowery treningowe na czerwonym tle

Najlepsze rowery treningowe do domu

11 motocykli gotowych do powrotu do domu

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów z witryn sklepów.


Istnieje wiele powodów, dla których możesz chcieć domowego roweru treningowego. Możesz mieszkać gdzieś, gdzie panuje chaotyczna pogoda, która sprawia, że planowanie przyszłych przygód na rowerach szosowych jest prawie niemożliwe. Może najbliższa siłownia jest niewygodnie daleko i chcesz wolności, aby podnieść tętno w dowolnym momencie. Być może odzyskujesz zdrowie po urazie lub cierpisz na problemy ze stawami i potrzebujesz niskiej formy cardio, aby pozostać w formie. Albo możesz być początkującym profesjonalnym sportowcem i codziennie musisz mieć tyłek w foteliku rowerowym.

Powiązane: Częste błędy spinningowe w domu

Niezależnie od powodów, istnieje kilka świetnych, niedrogie, i wszechstronne rowery treningowe tam, ale od czego zacząć? Na początek, oto kilka funkcji, których powinieneś szukać w rowerze treningowym:


Funkcje Stacjonarnego Roweru Treningowego


  • Komfort siedzenia: Jeśli spędzasz godziny na tym rowerze stacjonarnym każdego tygodnia, będziesz chciał mieć taki z wygodnym, regulowanym siedziskiem i przyzwoitą poduszką.
  • Opór: Czy jesteś psycholem, który w rzeczywistości cieszy pokonywanie stromych wzgórz, prawdziwych czy symulowanych, na rowerze? Będziesz potrzebował takiego zdolnego do większego oporu. 
  • Współczynnik hałasu: Niektóre z tych frajerów to głośny, zwłaszcza, gdy pcha się ich do granic możliwości, a to może zdenerwować partnera, dzieci lub sąsiadów, więc należy pamiętać.
  • Komputer pokładowy: Większość modeli, na które patrzysz, będzie miała jakiś komputer używany do śledzenia odległości, czasu i tętna, ale inteligentny rower treningowy pójdzie o krok dalej i będzie zawierał przydatne funkcje, takie jak treningi na żywo i na żądanie.
  • Cennik: Nie jest zaskakujące, że istnieje szeroki wybór rowerów dostępnych w różnych cenach. Jeśli chcesz tylko prostego narzędzia cardio, możesz uciec z wydatków mniej; jeśli trenujesz do Tours de France, będziesz potrzebował elitarnego (i drogiego) Rower treningowy.
  • Rozmiar: Podczas gdy wiele modeli rowerów treningowych jest stosunkowo podobnych, możesz zdecydować się na mini rower, aby przejść pod biurkiem, Składany Rower treningowy. Pamiętaj również o wadze, aby upewnić się, że rower nie jest zbyt ciężki dla wybranej przestrzeni.

Jeśli to wszystko brzmi skomplikowanie, masz szczęście: przeprowadziliśmy dla ciebie badania i opracowaliśmy najlepsze rowery treningowe do użytku domowego, niezależnie od budżetu lub potrzeb treningowych.


Najlepsze rowery treningowe do domu


Struktura Klasy Spin

Sunny Health & Fitness Rower Treningowy B1002

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/sunny20health2020fitness20cycle20bike.html

Jeśli byłeś regularnym spin class, zanim zdecydowałeś się przejść na treningi w domu, ta oferta od Sunny Health & Fitness będzie ci bardzo znana. Jest zaprojektowany, aby być mocno pchany, z solidną konstrukcją, szeroką podstawą i cichym kołem zamachowym-co oznacza, że możesz siedzieć lub stać i pedałować swoje serce bez obawy o obalenie tego czegoś lub OBUDZENIE sąsiadów (którzy nie są wystarczająco oddani, aby wstać wcześnie i zmiażdżyć trening cardio).

P. S. częstym włamaniem w tym modelu jest umieszczenie iPada na kierownicy i dostrojenie do wirujących klas aplikacji, takich jak peleton.

Obiecująca recenzja: “Zrobiłem skok wiary i kupiłem ten rower, nigdy wcześniej nie będąc na rowerze spinowym. Nie mógłbym być szczęśliwszy! Wszystko jest regulowane, napęd pasowy jest płynny i cichy, a mój iPad łatwo łączy się z kierownicą za pomocą przewodu bungee wokół obudowy(działa idealnie i oszczędza $$)! Korzystam z aplikacji Peloton i oglądam filmy z kolarstwa górskiego podczas treningów. Rower był łatwy w montażu i po złożeniu, bardzo wytrzymały, nawet na podjazdach… Poważnie, Kup teraz i powiedz o tym wszystkim swoim znajomym!”- Ceali

349 zł przy Amazon.com

Rower Pionowy

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/schwinn2017020upright20exercise20bike.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/schwinn2017020upright20exercise20bike.html

Jeśli mniej zależy ci na naśladowaniu jazdy na rowerze, a bardziej na zwiększeniu tętna i poceniu się, nie szukaj dalej niż Schwinn 170. Jego pionowa konstrukcja i wygodne siedzenia oznaczają, że nie musisz być weteranem rowerzysty, aby pozostać na tym przez długi czas, a dzięki 29 zaprogramowanym treningom, wbudowanemu śledzeniu celów fitness i 25 poziomom oporu, pomoże Ci to uzyskać najlepszą formę swojego życia.

Obiecująca recenzja: “Kocham wszystko w tym rowerze… Jestem stosunkowo sprawny i regularnie jeżdżę na świeżym powietrzu, ale nie od czasu pandemii. Oferowane programy są ogromne i będą wyzwaniem dla każdego rowerzysty. Używam roweru przez ponad dwie godziny dziennie w programach 30-minutowych. Nie trzeba jeszcze dokonywać żadnych korekt. Mój 20-letni rower stacjonarny niedawno mi się zepsuł – i w pewnym sensie żałuję, że nie kupiłem go jeszcze wcześniej! O wiele lepiej.”- Java Gin

549 zł przy Amazon.com

Najwyższej Klasy Inteligentny Rower

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/peloton20bike-1.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/peloton20bike-1.html

Jasne, peleton to modny wybór. To nie zmienia jakości produktu. Zamiast po prostu gapić się na ekran telewizora w oddali lub, co gorsza, wpatrywać się w pustkę, możesz dołączyć do jednej z zajęć kolarskich na żywo Peloton, które zapewniają energię i konkurencyjny charakter osobistej klasy studyjnej. A jeśli twój harmonogram nie zsynchronizuje się z opcjami na żywo, masz do dyspozycji obszerną bibliotekę treningów – wiele z zabawnymi motywami. Sprzęt roweru Peloton jest najwyższej klasy, a na ekranie możesz wyświetlić wszystkie swoje dane treningowe (w tym tętno).

Obiecująca recenzja: “Mam obsesję na punkcie mojego roweru Peloton. Jestem tak podekscytowany, aby obudzić się o 5 rano (nigdy nie zdarzało się) tylko po to, żebym mógł jeździć nim przed pracą. Czuję się niesamowicie po każdym treningu. Jeździ tak płynnie i łatwo go regulować. Instruktorzy i zajęcia są tak zabawne, że nawet nie zdajesz sobie sprawy, że pocisz się z każdego możliwego poru. Uwielbiam plan płatności!”- Anonim

1895 zł przy OnePeloton.com


Wątek: twarz produktu: peleton vs. Soulcycle


Cicha Jazda

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/joroto20belt20drive20indoor20cycling20bike.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/joroto20belt20drive20indoor20cycling20bike.html

Jeśli mieszkasz w mieszkaniu o cienkich ścianach lub nie chcesz budzić śpiącego dziecka lub współmałżonka podczas jazdy rowerem o 4 rano, ten rower treningowy jest dla ciebie. Jest elegancki, w pełni regulowany, w przystępnej cenie, zapewnia płynną jazdę i jest szalenie cichy – dzięki zastosowaniu oporu magnetycznego i napędu pasowego. Możesz śledzić swoje postępy w czasie rzeczywistym na monitorze, a kierownica jest idealna do przechowywania tabletu lub iPada, jeśli chcesz dostroić się do usługi strumieniowej lub aplikacji rowerowej.

Obiecująca recenzja: “Nawet nie wiem od czego zacząć. Ten rower jest absolutnie fantastyczny. Po badaniach wiedziałem, że chcę systemu magnetycznego. Jest tak cichy, wytrzymały i łatwy w użyciu. Wygląda świetnie! Mogę łatwo umieścić na darmowej lekcji na YouTube(do zobaczenia później Peloton subskrypcji!!!) i start! Mogę robić przerwy w telefonie, czytać książkę, czy cokolwiek. Cena jest fantastyczna! To jak peleton bez ekranu, ale to naprawdę nie jest potrzebne!! Gorąco polecam!”- Klient Amazon

399,99 zł Amazon.com

Zabawne Treningi

Rower treningowy Echelon Smart Connect EX3

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/echelon20smart20connect20fitness20bikes20ex3.html

Ten inteligentny rower łączy w sobie łatwość jazdy rowerem z aplikacją Echelon Fit, która pozwala rowerzyście uzyskać całkowicie wciągające wrażenia, które wykraczają poza sam rower. Ma atrakcje, takie jak malownicze przejażdżki, aby treningi wydawały się bardziej jak zabawna wyprawa i energetyzujące treningi prowadzone przez instruktora. Rower został zaprojektowany z 32 różnymi regulowanymi poziomami oporu-które można kontrolować za pomocą pokrętła oporu-aby ewoluować wraz z tobą, gdy twoje treningi stają się bardziej zaawansowane.

Obiecująca recenzja: “Nie jestem osobą do ćwiczeń w pomieszczeniach, ale kupiłem to, aby używać, gdy odzyskuję zdrowie po podeszwowym zapaleniu powięzi. Podoba mi się. Świetny trening, a filmiki z jazdy są dobre i motywujące. Całkowicie zadowolony z mojego zakupu. Rower jest również łatwy w montażu.”- David J. Stewart 

799,99 zł Amazon.com

Total – Body Workout

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/assault20airbike20classic.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/assault20airbike20classic.html

Ten frajer jest znany na całym świecie ze swojej zdolności do sprawiania, że nawet najsilniejsi ludzie spadają na podłogę i wymiotują. Posiada wszystkie cechy dobrego roweru treningowego, w połączeniu z ramionami eliptycznego, co oznacza, że będziesz maksymalnie angażować swoje ciało, aby zakręcić kołem zamachowym. Możesz zdecydować się na wolniejsze, stacjonarne cardio, lub możesz spróbować treningu Tabata lub interwałowego na tym czymś i naprawdę zobaczyć, z czego jesteś zrobiony. 

Obiecująca recenzja: “Mamy w pracy rower szturmowy i chciałem go kupić na naszą domową siłownię… Wspaniałą rzeczą w tym rowerze jest to, że możesz zrobić łatwą jazdę i uzyskać dobry trening, lub dostać się po nim i utrzymać RPMs, a spadniesz płasko na twarzy i uzyskasz intensywny trening cardio. Świetne również do treningu HIIT. Ten rower i rower są najlepsze niskie do żadnego wpływu na trening stawów można uzyskać. Wystarczy spojrzeć na Assault Bike na YouTube, a zobaczysz. Świetny sprzęt.”- Mike Connor

699 zł przy Amazon.com

Wyjątkowe Wrażenia Z Jazdy Na Rowerze

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/bowflex20velocore201620indoor20cycling20bike.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/bowflex20velocore201620indoor20cycling20bike.html

Podczas gdy ten rower stacjonarny ma wiele tych samych wodotrysków, jak inne rowery na tej liście, gdzie świeci jest w jego zdolności adaptacyjnych. Może być używany jako rower stacjonarny lub w “Tryb Pochylania“aby wzmocnić mięśnie ramion. Jrny experience został zaprojektowany, aby spersonalizować rutynę fitness, analizując poziom sprawności i łącząc cię z codziennymi treningami zaprojektowanymi specjalnie do Twoich potrzeb. Posiada również 16-calowy ekran dotykowy i ma 100 różnych poziomów oporu. 

Obiecująca recenzja: “Funkcja pochylania ma ogromny wpływ na odczucie moich treningów. O wiele bardziej wciągający niż normalny rower treningowy. Przejażdżki wideo w takich miejscach jak Szwajcaria i Jezioro Cuomo są świetne.”- SFL

1699 zł przy Bowflex.com


Podobne: najlepsze buty spinningowe dla mężczyzn


Rower Biurkowy

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/flexcycle20under20desk20bike20pedal20exerciser.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/flexcycle20under20desk20bike20pedal20exerciser.html

To nie jest Twój zwykły rower treningowy, ten mini rower treningowy został zaprojektowany tak, aby schować się pod biurkiem. W końcu po co siedzieć spokojnie, sprawdzając pocztę e-mail i uderzając w Spotkanie Zoom, kiedy możesz pedałować i trochę przyspieszyć tętno? Ten model ma wiele opcji napięcia, monitor do śledzenia statystyk, łatwy do uchwycenia uchwyt, dzięki czemu można go nosić w domu, a towarzysząca aplikacja fitness utrzymuje karty na wyżej wymienionych statystykach.

Obiecująca recenzja: “Kupiłem ten produkt, ponieważ siedzę cały dzień w pracy Konsulting. Wiem, jak ważny jest ruch i ciągłe spalanie kalorii przez cały dzień. Doceniam posiadanie sprzętu, który przetrwa próbę czasu. Jest łatwy w użyciu i łatwy w konfiguracji. Jest wytrzymały! Kupiłem inny sprzęt od Life Pro i nie zawiodłem się.”- Angela M. Rose

149,99 zł Amazon.com

Rower Składany

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/xterra20fitness20fb35020folding20exercise20bike.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/xterra20fitness20fb35020folding20exercise20bike.html

Jeśli szukasz roweru treningowego bez blichtru, który możesz łatwo schować po zakończeniu, XTERRA Fitness FB350 jest dla ciebie. Jest solidny, łatwy do złożenia, a nawet wyposażony w czytelny ekran LCD. Chociaż nie ma ekranu HD z trenerem w czasie rzeczywistym kibicującym, wyświetla prędkość, pokonany dystans, czas jazdy na rowerze, spalone kalorie i puls. Posiada również osiem poziomów oporu. Czy wspominaliśmy, że składa się i można go łatwo ukryć nawet w najmniejszych mieszkaniach? 

Obiecująca recenzja: “To świetny rower, siedzisko jest wygodne, łatwe do poruszania się. Ma osiem poziomów oporu, więc można wybrać łatwy do twardego. Kierownica i drążki wzdłuż siedziska umożliwiają różne pozycje dłoni dla wygody. Ma plecy, jeśli potrzebujesz wsparcia pleców. No fancy bells & whistles like some $ $ $ $ bikes, but for the price and what I wanted it ‘ s great. Przejechałem około 3000 mil w 7 miesięcy i nie było z tym problemów. Bardzo mi miło.”- H. J.

166.49 zł Amazon.com

Podłączony Rower

Rower Studyjny NordicTrack S15i

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/nordictrack20commercialc382c2a0s15i20studio20cycle.html

Ten rower treningowy Nordic Track jest wyposażony w mnóstwo funkcji, które niekoniecznie są essential ale są użyteczne i przyjemne. Oprócz szczegółów, których szukasz w przeciętnym rowerze spinowym, takich jak regulacja nachylenia (od -10% do 20% ) i poziomy oporu (ma 22), zawiera wiele zaawansowanych technologicznie i angażujących elementów. Jednoroczne członkostwo rodzinne w iFit oznacza, że możesz brać udział w treningach na żywo, w studiu i na całym świecie-wszystkie wyświetlane na obracającym się ekranie dotykowym HD – i możesz sparować słuchawki Bluetooth bezpośrednio z rowerem, aby uzyskać bezproblemowe sygnały dźwiękowe. 

Obiecująca recenzja: “Uwielbiam ten rower! Bardzo dobrze przemyślany nasz projekt prowadzący do bardzo przyjemnego doświadczenia. Maszyna jest stabilna. Jestem 6’1″, 235 lbs i czuję się bardzo bezpiecznie, gdy stoję na pedałach i wspinam się na pochylniach. Uwielbiam fakt, że pochyla / spada z trenerem, ale może zastąpić, jeśli chcesz. Wentylator jest inteligentnym i często stosowanym dodatkiem. Uwielbiam grafikę i wybory IFit. Jeździłem na rowerze po Utah, Szwajcarii, Nowej Zelandii… Nigdy nie jest nudne, a zazwyczaj trudne.  15-calowy ekran mi wystarczył… Uśmiecham się w drodze na rower, by podjąć kolejną przygodę w innej części świata!”- Brian B

1799 zł przy Amazon.com

Model Leżący

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/marcy20recumbent20exercise20bike.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/marcy20recumbent20exercise20bike.html

Ta oferta od Marcy oferuje wszystkie podstawy, których potrzebujesz (osiem różnych poziomów oporu, wygodne siedzenia i ekran LCD wyświetlający odległość, prędkość i spalone kalorie) w bardzo konkurencyjnej cenie. Jest to jednak rower poziomy, a to oznacza, że chociaż jest bardzo przydatny dla osób z urazami, problemami z równowagą lub osób starszych, jest mniej odpowiedni do naśladowania rzeczywistej jazdy lub do pchania się do absolutnej granicy.

Obiecująca recenzja: “Ten rower jest fantastyczny w tej cenie! Jest łatwy Z Tyłu; miły dla oczu; i daje dobry trening. Jest stabilny i łatwy do wsiadania i wysiadania. To właściwie drugi Rower treningowy Marcy, który kupiłem. Pierwszy sprzedałem, gdy się przeprowadziłem… Zdecydowałem się ponownie kupić Marcy – i nie jestem rozczarowany. Nie pokonasz ceny ani wartości Marcy! …Na szczęście montaż był prosty — wszystkie części były tam i nic nie było wygięte lub złamane.”- TeacherGal

159,99 zł Amazon.com


Masz to: rower na każdą kieszeń i każdą możliwą potrzebę. Teraz nie masz wymówki, aby nie położyć nogi na pedałach i uzyskać kształt.


Możesz Też Kopać:

  • Jak zamienić rower w stacjonarny rower treningowy
  • Jak zmiażdżyć Trening Spin
  • Najlepsze Aplikacje Spinningowe

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts