Najlepsze Spalacze Tłuszczu

Najlepsze Spalacze Tłuszczu

Ciekawi Cię Korzystanie Z Spalaczy Tłuszczu? Przeczytaj To

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Istnieje wiele suplementów odchudzających na rynku, które twierdzą, że pomagają w utracie wagi, ale są po prostu kompletną stratą pieniędzy. Istnieje również wiele zastrzeżonych mieszanek tam produkowane przez firmy zawierające cały szereg różnych składników.

I podczas gdy niektóre pokazują skromny skok w utracie wagi, dwie rzeczy, które prawie wszystkie z tych produktów mają ze sobą wspólnego są 1) Brak niezależnych badań, co oznacza, że firma zapłaciła za badania wykonane, często prowadzące do stronniczości; i 2) wszelkie możliwe krótkoterminowe wyniki odchudzania są przeważone przez potencjalnie niebezpieczne skutki uboczne.

Jeśli chodzi o odchudzanie, nie ma absolutnie nic, co może zastąpić spadek nadmiaru kalorii w połączeniu z aktywnością fizyczną. Ale czy są jakieś suplementy, które mogą pomóc w utracie wagi? W rzeczywistości są. Ale jak każdy suplement, mają one uzupełniać dietę i ćwiczenia, a nie zastępować je. Można jednak rozważyć te naturalne suplementy spalacz tłuszczu:


Polecamy


Prolab Maximum Potency Caffeine Tabletki 

Najlepsze dla: Koszt i efektywność

Tak, twoja poranna filiżanka kawy może być najskuteczniejszym spalaczem tłuszczu na świecie. Oprócz pomagania w poprawie siły i wydajności tlenowej, wykazano, że kofeina pomaga zwiększyć tempo utraty tłuszczu. Dla tych, którzy nie lubią kawy lub herbaty, pigułki kofeiny są świetnym, szybkim rozwiązaniem, które nie dodaje dodatkowych kalorii.
7,36 zł Amazon.com

Natura ‘ s Pure Coleus Forskohlii

Najlepsze dla: Potencja

Coleus forskohlii to zioło, które wykazało obiecujące wyniki jako suplement spalający tłuszcz. Podczas gdy potrzebne są dalsze badania, coleus forskohlii wykazał obiecujące wyniki zarówno dla utraty tłuszczu, jak i przyrostu mięśni. Nie tylko to, ale niektóre badania sugerują, że może również pomóc zwiększyć testosteron i chronić przed rakiem i stanem zapalnym.|
13,55 zł Amazon.com


Jak Działają Spalacze Tłuszczu?


Spalacze tłuszczu to klasa suplementów, o których zwykle mowa w termogenikach. Termogeniki to każdy suplement zaprojektowany w celu zwiększenia produkcji ciepła ciała; teoretycznie zwiększenie metabolizmu i stępienie głodu.

Podczas gdy tak działa kofeina-i do pewnego stopnia, jak działają również coleus forskohlii i johimbina – te dwa ostatnie mają również większy wpływ na same komórki tłuszczowe, promując uwalnianie zmagazynowanego tłuszczu.

Jest to jedna z różnic między wieloma spalaczami tłuszczu, które widzisz na półkach sklepowych, a późnymi nocnymi infomercials. O jedyną prawdziwą korzyścią, że typowe spalacze tłuszczu zapewniają jest efekt termogeniczny; i często razy, że jest minimalny.

I podczas gdy kofeina, coleus forskohlii i johimbina nie są magicznymi pigułkami, badania wykazały, że w połączeniu z deficytem kalorii i aktywnością mogą być w stanie pomóc zwiększyć utratę tłuszczu. Jak kofeina działa na utratę tłuszczu jest dwojaki. Po pierwsze, zwiększa produkcję ciepła, co przyspiesza tempo przemiany materii. Po drugie, promuje uwalnianie kwasów tłuszczowych z komórek tłuszczowych do wykorzystania jako paliwo.

Należy zauważyć, że kofeina jest głównym składnikiem większości suplementów spalających tłuszcz na rynku, dzięki czemu można zaoszczędzić trochę pieniędzy i uzupełnić kofeiną, ponieważ jest to jedyny składnik, który badania wykazały pomoc w utracie tłuszczu.

W przeciwieństwie do kofeiny, coleus forskohlii i johimbina nie mają takiego samego efektu termogenicznego.

Głównym składnikiem aktywnym coleus forskohlii jest Forskolina, która działa poprzez podniesienie poziomu cAMP lub cyklicznego monofosforanu adenozyny. Podwyższone poziomy cAMP są związane z niższym poziomem trójglicerydów w komórkach tłuszczowych i zwiększoną syntezą białek (proces budowania mięśni) w komórkach mięśniowych. Należy również zauważyć, że te spalacze tłuszczu wydają się być bardziej skuteczne u osób z nadwagą.

Johimbina jest stymulantem, ale nie termogenicznym; więc nie działa poprzez zwiększenie tempa metabolizmu. Zamiast tego Johimbina działa poprzez hamowanie receptorów alfa-2 Twojego organizmu.

Receptory te znajdują się na całym ciele, ale szczególnie w obszarach “upartego tłuszczu” ciała, takich jak uchwyty miłosne i niższe mięśnie brzucha. Hamując te receptory, organizm może faktycznie uwolnić więcej tłuszczu zmagazynowanego z tych obszarów. Johimbina była również stosowana w leczeniu zaburzeń erekcji, więc mogą być tam również pewne korzyści.

Gdy podjęte w połączeniu z kofeiną, efekty mogą być powiększone, chociaż istnieją zdecydowanie pewne zagrożenia, które będziemy mówić za chwilę. Ale najpierw dotknijmy kilku spalaczy tłuszczu, na które nie powinieneś tracić pieniędzy:

  • Acai Berry: (brak badań pokazuje dowody Acai berry wspomagające odchudzanie)
  • Ketony Maliny: nie przeprowadzono badań na ludziach pokazujących skutki Ketony Maliny w izolacji
  • Garcinia Cambogia: badania na ludziach nie wykazują, lub statystycznie nieistotne odchudzanie w porównaniu do grup kontrolnych

Spalacze Tłuszczu Polecamy


Genius Caffeine

Najlepsze dla: Unikanie gorączki kofeiny

Dla tych, którzy chcą mniej stymulant spike, czas zwolniony kofeina pigułki może być lepszym rozwiązaniem. Czas uwalniana kofeina może zapewnić bardziej trwałą energię, jednocześnie tłumiąc głód i zapewniając efekt termogeniczny.
14,24 zł Amazon.com

Primaforce Yohimbine

Najlepsze dla: Uparty Tłuszcz

Oprócz kofeiny Johimbina może być jednym z najpotężniejszych suplementów odchudzających, które możesz kupić. Wiele typowych spalaczy tłuszczu na rynku zawiera pewne dawki johimbiny, ale nie na tyle wysokie, aby mieć duży, jeśli w ogóle, efekt. Te tabletki 2,5 mg są dobrym punktem wyjścia.
9,10 zł Amazon.com

Nutricost Yohimbine HCL Extra Strength

Najlepsze dla: Przyjmowanie między posiłkami lub przerywany post

Dla osób doświadczonych johimbiną lub nie cierpiących na żadne z warunków, które omówimy poniżej, johimbina 5mg extra strength może być dla ciebie lepszą wartością. Johimbina, która jest również przyjmowana w leczeniu zaburzeń erekcji, jest często przyjmowana na czczo i działa poprzez zwiększenie poziomu adrenaliny, jednocześnie hamując regularny proces w komórkach tłuszczowych. 
11,95 zł Amazon.com


Kiedy / Jak Brać Spalacze Tłuszczu?


Kofeina

Część skuteczności kofeiny na utratę tłuszczu pochodzi z tego, jak można uzupełnić. Oznacza to, że jeśli konsekwentnie spożywasz lub uzupełniasz kofeinę, twoje ciało zbuduje tolerancję, a skuteczność zmniejszy się. Najlepszym sposobem walki z tym jest jazda na rowerze.

W dni ćwiczeń, spożywać między 3-6mg na funt masy ciała. Jeśli nie jesteś przyzwyczajony do spożywania kofeiny, zacznij od dolnego końca.

W dni, w których nie ćwiczysz – lub 1-2 dni w tygodniu – zmniejsz spożycie do połowy tej dawki; i raz w tygodniu idź bez kofeiny. Pomoże to zapobiec organizmowi budowania tolerancji i utrzymania skuteczności.

Coleus Forskohlii

Większość coleus forskohlii zawiera około 10% forskoliny, co oznacza, że chcesz przyjmować 250 mg dwa razy dziennie. Podczas gdy krótkoterminowa suplementacja została uznana za bezpieczną, ze względu na nieznane efekty długotrwałej suplementacji coleus forskohlii, chcesz ograniczyć spożycie do około 12 tygodni.

Johimbina

Johimbina wydaje się działać najlepiej podczas treningu na czczo. W rzeczywistości podwyższony poziom insuliny wydaje się negować działanie johimbiny. Wydaje się więc, że najlepszym sposobem na uzyskanie korzyści z utraty tłuszczu z johimbiny byłoby, jeśli trenujesz na czczo w sposób konsekwentny.

Ponadto johimbina jest najbardziej skuteczna dla już dość szczupłych osób. Ma to jednak sens, ponieważ efekty utraty tłuszczu byłyby znacznie bardziej zauważalne na szczuplejszych ludzi,w przeciwieństwie do osób z nadwagą.

Johimbina jest najbardziej skuteczna przed treningiem na czczo. Zalecana skuteczna dawka wynosi 5-15 mg. Ze względu na wysoki poziom stymulantów, powinieneś zacząć od dołu tego zakresu i pracować w górę.


Czy Suplementy Odchudzające Mogą Celować W Tłuszcz Z Brzucha?


Krótka odpowiedź? Nie.

Twoje ciało określa, skąd tracisz tłuszcz i w jakiej kolejności. Ma to związek z przepływem krwi. Obszary o większej masie mięśniowej uzyskują większy przepływ krwi, więc te obszary najpierw stracą tłuszcz. Obszary o mniejszym przepływie krwi-typowe “uparte” obszary tłuszczowe, takie jak abs – nie mają dużego przepływu krwi, dlatego zwykle tracą tłuszcz na końcu.

Podczas gdy produkty takie jak coleus forskohlii i johimbina mogą pomóc w promowaniu uwalniania zmagazynowanych kwasów tłuszczowych – a zwłaszcza w przypadku johimbiny z dowodami, które pokazują, że są dobre do spalania “upartego” tłuszczu – żaden suplement nie może specjalnie celować w te, aby najpierw stracić tłuszcz.


Skutki Uboczne Spalacza Tłuszczu


Over-the-counter spalacze tłuszczu lub termogeniki były związane z działaniami niepożądanymi, które obejmują uszkodzenie wątroby, ból w klatce piersiowej i zwiększone ciśnienie krwi.

W szczególności z kofeiną i johimbiną oba te produkty są stymulantami, które mogą powodować problemy dla niektórych osób.

Przyjmowanie kofeiny może powodować nerwowość, podwyższone tętno, zwiększony niepokój, podrażnienie żołądka i bezsenność, jeśli zażywasz zbyt dużo lub przyjmujesz zbyt późno w ciągu dnia. Inną rzeczą z kofeiną jest to, że jeśli zbyt dużo jest przyjmowana zbyt konsekwentnie, może wystąpić wycofanie kofeiny, w tym łagodne do ciężkich bóle głowy.

Johimbina jest również silnym stymulantem i wielokrotnie wiadomo, że podnosi tętno, poziom lęku, a nawet ciśnienie krwi. Z tego powodu osoby z wysokim ciśnieniem krwi lub cierpiące na lęk nie powinny przyjmować johimbiny.

Naprawdę nie ma żadnych znanych krótkoterminowych negatywnych skutków ubocznych suplementacji coleus forskohlii. Jednak efekty długotrwałej suplementacji nie są znane; dlatego zalecane spożycie jest ograniczone do 12 tygodni.


Powiązane Lektury

Czy suplementy ZMA pomagają budować mięśnie?
Czy pigułki CLA mogą pomóc Ci schudnąć?
Najlepsze Sposoby Na Utratę Tłuszczu


AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts