Prosty Trik, Który Poprawi Twoje Treningi

Prosty Trik, Który Poprawi Twoje Treningi

Ta Prosta Sztuczka Może Natychmiast Poprawić Wszystkie Treningi

Pamiętam spokojną przejażdżkę do domu z siłowni. Nawet nie włączyłem radia. Zatrzasnąłem samochód na parkingu, a kilka sekund później byłem po drugiej stronie drzwi, rozrywając koszulę na głowę i uruchamiając ją przez pokój. Treningi nie powinny być takie trudne.

Właściwie, trening nie był taki trudny. Pamiętam, jak Uderzyłem kilka mil na bieżni obok młodej kobiety, która zmiażdżyłaby mnie podczas biegu, a potem kilka rund podciągania, dipów i pompek. Nigdy nie przeszedłem do wolnych ciężarów. Już czułem, że chcę zwymiotować.  A kiedy wróciłem do domu byłem wkurzony.

Usiadłem na podłodze i oparł mokry tułów o krawędź kanapy. Dlaczego moje ciało nie będzie pasowało do mojego planu, by wyglądać jak gladiator? Dlaczego jestem całkowicie zniszczony po 40 minutach na siłowni, z czego 10 spędziłem na komórce. Nie wróciłem tam przez trzy tygodnie.

Podobne: To, Co Dzieje Się Z Twoim Ciałem Na Suplementach Przedtreningowych

Wszystkie wymówki, aby pominąć moją następną sesję, siedziałam tam i wykorzystałam je wszystkie. Było już za późno wieczorem. Tego dnia nie jadłem wystarczająco dużo. Sheesh, jak mogłam wciąż być tak obolała? Boli mnie brzuch. Rano mam spotkanie. Prawda była taka, że po prostu nie chciałem się tak czuć. Bo do bani jest w czymś ssać. I nie pokazywałem się na siłowni, żeby wyjść z gorszego powodu niż kiedy wszedłem. To tak nie działa.

Wtedy przypomniałem sobie ważną lekcję, której nauczyłem się wiele lat temu. Sekret, który pomoże ci uzyskać najlepszą formę swojego życia: Przestań się tak przejmować..

Zgadza się. Jeśli chcesz być sprawniejszy i zdrowszy — jeśli chcesz być bardziej wysportowany i bardziej konsekwentny — przestań się tak troszczyć. Większość z nas nie trenuje, by zostać zawodowymi sportowcami. Trenujemy dla zdrowia. Chcemy czuć się lepiej i lepiej wyglądać z ubraniami na podłodze. Chcemy mieć pewność ,że nasze zdjęcia na Instagramie są warte # MCW.

Nie oznacza to, że nie powinieneś śledzić swoich postępów. Absolutnie powinieneś podsumować to, jak się czujesz, monitorować swoją poprawę i odpowiednio się dostosować. Ale nie powinieneś tracić snu, ponieważ nie jesteś pewien, czy prawidłowo obliczyłeś swoje makroskładniki. Kiedy zdecydujesz się być idealnym, już nakryłeś stół do porażki i bardziej prawdopodobne jest, że się poddasz, jak dziecko, które nie może osiągnąć poziomu eksperta w grze na Playstation i zamiast tego rzuca pilotem po pokoju, deklarując “ta gra jest do bani.”

Pokrewny: Ćwicz Jak Profesjonalista Z Tymi Najwyższej Klasy Monitorami Tętna

Perfekcjonizm pod tym względem nie jest systemem troski. Zamiast tego jest przejawem strachu, a strach przed porażką jest bez wątpienia jednym z wielu wielkich motywatorów życia. Ale może też nas skuć. A co gorsza, to odwrócenie uwagi. Nie musisz się tak przejmować.  Potrzebujesz perspektywy.

U Paulo Coelho Alchemik jest anegdota o chłopcu, który idzie do mędrca, by poznać tajemnicę szczęścia. Przemierza dużą odległość, aby spotkać w zamku na szczycie góry mądrego człowieka, który jest zbyt zajęty, aby podejmować pytania. Mędrzec zaprasza chłopca do zwiedzania ogromnego zamku, dając mu łyżkę wypełnioną olejem. Jego jedyną instrukcją było, aby chłopiec wrócił bez rozlewania oleju.

Kiedy chłopiec wraca (Olejek), mędrzec pyta, czy zauważył piękno zamku. Zakłopotany, chłopiec powiedział mężczyźnie, że nie miał. Więc mądry człowiek wysyła go ponownie, tym razem, aby wziąć wszystko, co brakowało. Chłopiec powraca, Tym razem po obejrzeniu perskich gobelinów, pięknego ogrodu i pergaminów w bibliotece. Ale wrócił z pustą łyżką.

Kluczem do szczęścia, powiedział mędrzec, było zobaczyć piękno życia, nie tracąc z oczu oleju na łyżce. Innymi słowy, miej oko na cel, ale ciesz się podróżą. Nie możesz skupić się tak uważnie na celu końcowym, że przegapisz ścieżkę, aby się tam dostać.  Zaakceptuj fakt, że podczas podróży fitness rozlejesz trochę oleju.

Budowanie ciała, które chcesz, uzyskanie nowej pracy, zdobycie awansu lub miażdżenie ważnej prezentacji nie będzie bez pułapek lub niepowodzeń. Zrozumienie, że to wszystko jest częścią procesu sprawia, że pracujesz nad swoim celem, nie będąc zablokowanym przez niepowodzenia-nieudany trening, zły posiłek lub nie spadając na wagę/nie zyskując mięśni tak szybko, jak się spodziewałeś.

Inną rzeczą, której potrzebujesz, jest wytrwałość lub to, co Angela Duckworth nazwała “wytrwałością” w powszechnie uznanym prelekcji TED w 2013 roku. W badaniach duckwortha zbadano, co zmieniło sposób, w jaki jednostki osiągnęły wyjątkowy poziom sukcesu, przy czym talenty i inteligencja były równe. Osoby, które mierzyły wyższy poziom wytrwałości lub, innymi słowy, odporność, wytrwałość lub wytrzymałość tendencję do osiągnięcia wyższego poziomu sukcesu, w tym przypadku wyższe wykształcenie, osiągnięcia lub Wyniki testów.

Podobne: Użyj Treningu Hipertrofii, Aby Spakować Się Na Mięśnie

Jeśli chodzi o naszą kondycję, niezależnie od tego, czy jest to spadek 20 funtów ze względów zdrowotnych, czy wyrzeźbienie sześciopaka na sezon plażowy, ciśnienie, które czujemy, jest wewnętrzne.  Naszym wymogiem jest osiągnięcie sukcesu w dowolnym okresie czasu i osiągnięcie magicznej liczby na skali wagi lub uzyskanie odpowiedniej sylwetki.

Budowanie siły jest grą mentalną i wymaga od Ciebie odciążenia. W książce Amy Morin, 13 rzeczy, których nie robią silni psychicznie ludzie wyjaśniła, że silni psychicznie nie użalają się nad sobą i nie opierają się zmianom. Ale ważne jest również to, że nie spędzają czasu na rozmyślaniu o przeszłości. A jeśli chodzi o podróż fitness lub ostatni trening, przeszłość zaczyna się w momencie, gdy się kończy.

Nie możesz zmienić popełnionego błędu. Nie możesz cofnąć tego dodatkowego oszukanego posiłku ani cofnąć czasu i przejść trudniej we wczorajszej sesji treningowej. Ale dziś możesz być lepszy. A jutro jeszcze lepiej.

Więc przestań się tak przejmować. Baw się dobrze.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Azjata używa cyfrowego tabletu do szczupłej pozycji deski
Read More

Przegląd strony i serwisu FYT

Przegląd strony i serwisu FYT Potrzebujesz odświeżenia Fitness? Rozwiązaniem może być zatrudnienie trenera przez FYT Geoff Nudelman 16…
Read More

Najlepsze Suplementy Biotyny

Najlepsze Suplementy Biotyny Przestań Przerzedzać Włosy W Swoich Utworach Dzięki Temu Prostemu Suplementowi Lindsay Tigar 31 marca 2018…