Najlepsze Szczotki Do Włosów Dla Mężczyzn

Szczotka do włosów na czerwonym tle

Najlepsze Szczotki Do Włosów Dla Mężczyzn

Szczotki do włosów na każdy wygląd, styl i potrzeby

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zarządzanie włosami wymaga mnóstwa konserwacji. Zanim przejrzysz najlepsze szampony lub produkty do pielęgnacji włosów, wszystko zaczyna się od posiadania złotego instrumentu do stylizacji grzywy: szczotki do włosów. Każdy mężczyzna rodzi się z innym profilem włosów. Niektóre są obdarzone całkowicie naturalnymi zamkami. Inni ponoszą nieszczęście, że noszą najskręcniejsze nici lub cofniętą kopułę. Niemniej jednak, to nic dobrego szczotka do włosów nie może naprawić przed wyjazdem w piątek wieczorem.

Powiązane: Najlepsze grzebienie do Włosów Dla Mężczyzn

Większość facetów popełnia błąd zakładając, że szczotka do włosów to nic innego jak narzędzie do stylizacji. Zrób swoje badania newbie. W rzeczywistości jest to narzędzie do leczenia, które nagradza mopa licznymi korzyściami, a także poprawia wygląd, wykonując zadbany wygląd. Oto niektóre z zalet, które wynikają z regularnego szczotkowania włosów:

 • Dodaje blasku i objętości
 • Oczyszcza włosy lepiej niż sztuczny szampon
 • Równomiernie rozprowadza naturalne oleje przez włosy
 • Masaż skóry głowy wspomagający złuszczanie martwych komórek
 • Uwalnia sebum, aby utrzymać skórę głowy nawilżoną
 • Stymuluje przepływ krwi, aby wywołać właściwości wzrostu włosów

Rodzaje szczotek


Jak widać, podążanie za garniturem przynosi korzyści tylko szczotce. Ale biorąc pod uwagę, jak wszyscy mężczyźni sport różne coiffures, wszyscy musimy uczestniczyć w prawo szczotka do włosów dla maksymalnych rezultatów. Rynek oferuje szeroki wybór catering do Fabios i Tom Hardys świata. Oto ogólny przegląd popularnych opcji:

 • Classic Styler: Obsługuje włosie Nylonowe sugerowane dla cienkich, prostych włosów w celu promowania grubości.

 • Wojsko: Szczotki bez uchwytów serwisowane dla wyprofilowanych konformistów z włosiem osadzonym na poduszce powietrznej dla lepszej stymulacji skóry głowy.

 • Włosie Naturalne: Wykonane z naturalnego włosia dzika lub syntetycznego, zarówno delikatne dla pasm włosów, jak i wzmacniające dystrybucję sebum dla grubych, grubych dawek.

 • Poduszka Owalna: Preferowane przez stylistów, którzy chcą rozczesać i wygładzić suche włosy.

 • Wiosło: Służy do masowania skóry głowy i prostowania włosów, zaprojektowany z wypełnioną powietrzem gumową poduszką, aby zminimalizować uszkodzenia spowodowane ciągnięciem kręconych mężczyzn.

 • Runda: Działa najlepiej dla naturalnego wyglądu, takiego jak wydmuchiwanie, kontrolując napięcie przy każdym pociągnięciu.

 • Odpowietrznik: Posiada przestrzenie między włosami, które tworzą efekt przepływu powietrza, aby szybciej wysuszyć wszystkie rodzaje włosów, w tym typy faliste.

Znając swoją fryzurę i to, co działa najlepiej, to tylko punkt wyjścia. Teraz zabawa. Zakup odpowiedniej szczotki do włosów. Aby poprowadzić Cię na właściwej drodze, dołożyliśmy należytej staranności i znaleźliśmy najlepsze na podstawie opinii konsumentów, opinii ekspertów i osobistych doświadczeń praktycznych. Odświeżmy się!

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/arabella20oval20styling20brush.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/arabella20oval20styling20brush.html

Owal Arabella wyróżniony rączką wykończoną drewnem Schima, włosiem dzika i dożywotnią Gwarancją zwrotu pieniędzy powinien być wymieniony wyżej niż szacowana kwota. Jest trwały jak diabli, a do tego świetnie sprawdza się zarówno na krótkich, jak i długich włosach. Lekki i wytrzymały uchwyt zapewnia wystarczającą elastyczność, aby płynnie szczotkować wzdłuż konturów głowy. Może to również pomóc zmniejszyć wagę włosów podczas szczotkowania wilgoci.
12,99 zł Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/kent20gel20styler20brush.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/kent20gel20styler20brush.html

Każdy playboy, który przez lata tworzył dobre włosy, wie wszystko o najwyższej jakości, jakiej można oczekiwać od szczotki Kent. Gel Styler podtrzymuje historyczny rodowód marki, zachowując charakterystyczne cechy wydajności od niezawodnego działania pędzla do silnego kunsztu. Kent podnosi poprzeczkę, stosując kwarc andozytowy, który przechowuje Naturalne minerały, aby uwolnić jony ujemne, które warunkują i stymulują skórę głowy. Dziewięć rzędów piórek powinno przebić się przez załamanie bez względu na rodzaj Włosów.
20,50 zł na Amazon.com

Bass Brushes klasyczny męski styl klubowy

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/bass20brushes20classic20menc3a2c280c299s20club20style.html

 Ten pędzel, będący hybrydą klasycznej styler i military, przemawia do środowiskowych drużbów-wykonany z naturalnego bambusa i posiadający najwyższej jakości włosie dzika, który rozprowadza naturalne oleje po trzonie włosia. Cienkie i cienkie włosy mężczyźni muszą stosować. Szczotkowanie go na skórze głowy jest zarówno pocieszające, jak i satysfakcjonujące. Nie wspominając o tym, że stanowi świetną alternatywę dla grzebienia brody.
13,42 zł Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/denman209-row20cushion20brush20nylon.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/denman209-row20cushion20brush20nylon.html

Stworzony do stylizacji na sucho i na mokro, oto kolejny tradycyjny pędzel, który przynosi ulgę, masując dziewięć rzędów szpilek w poprzek głowy, aby promować kształtowanie i polerowanie. Antystatyczna gumowa podkładka zapewnia maksymalną przyczepność, dzięki czemu można poruszać się po dłuższych pasmach bez puszenia się. Recenzenci Amazon nadal zachwycają się jego zdolnością do oswojenia perwersyjnych włosów i łatwym do czyszczenia procesem, nawet gdy tracą rząd lub dwa z powodu zużycia, nadal są niesamowicie skuteczne.
21,95 zł Amazon.com

Diane dwustronna szczotka klubowa Męska

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/diane20double20sided20menc3a2c280c299s20club20brush.html

Dwie szczotki za cenę jednego równa się kradzieży. Każda strona ma własny zestaw miękkiego i twardego włosia dzika, tworząc podwójną akcję szczotki z łatwym uchwytem dla bezproblemowego prowadzenia. Miękka strona idealnie wyrównuje Bokobrody. Kontroluj grube, grube i faliste włosy lub wybierz spłaszczony wygląd bezpośrednio pod prysznicem. Nie są wymagane żadne dodatkowe produkty pielęgnacyjne. Możesz nawet zaopatrzyć się w trzy za prawie jedną czwartą tego, co niektóre elitarne pędzle biegną na Amazon.
4,99 zł przy Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/mason20pearson20handy20mixed20bristle20brush.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/mason20pearson20handy20mixed20bristle20brush.html

Mason Pearson od zawsze był określany jako Rolls Royce szczotek do włosów. Oprócz tego, że jest niesamowitą wizytówką każdego blatu, poręczna Szczotka z mieszanym włosiem przenosi tę samą skrupulatną dbałość o szczegóły, co niektóre inne kultowe oferty firmy. Włosie dzika w tym modelu mówi o ogólnej jakości produktu. Rozprowadza naturalne oleje na długich pasmach i czuje się przytulnie w dłoni. Spójrz poza metkę. Dostajesz to, za co parujesz, czyli optymalną wydajność stylizacji.
175 zł przy Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/t320micro20dry20vent20hair20brush.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/t320micro20dry20vent20hair20brush.html

T3 to marka pielęgnacyjna, w której większość stylistów celebrytów żyje i umiera. Wykonana na zamówienie, aby uzyskać błyszczące, zdrowe zamki, wentylowana szczotka wykorzystuje konstrukcję cyrkulacji w przygotowaniu do szybkiego schnięcia. Szeroko rozprzestrzeniające się włosie jest nasycone materiałami odpornymi na ciepło i turmalinem, aby ustalić prostoliniowość, przeciwstawiając się elektryczności. Większa objętość i lepsza Tekstura są oczekiwane w połączeniu z najwyższej jakości suszarką.
$35 przy Amazon.com

D R Harris Abbeyhorn Szczotka Do Włosów Z Włosia

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/d20rc382c2a0harris20abbeyhorn20boar-bristle20hairbrush.html

Starannie wykonana, ta wysokiej jakości szczotka wojskowa jest wyposażona w naturalne włosie dzika, które zwiększa połysk i gładkość, gdy delikatnie pieści się przez długie włosy. Jego bogactwo uzupełnia drewniana podstawa z wygrawerowanym rogiem, który wzmacnia jej prestiż podczas szczotkowania włosów. Staromodni groomerzy docenią modę na plecach bez cierpienia efektu oddzielnej linii, który zwykle pojawia się podczas uciekania się do standardowego grzebienia. Każdy model jest dostarczany z workiem na kurz, aby zapewnić dożywotnie użytkowanie.
90 zł przy MrPorter.com


Możesz Też Kopać:

 • Najlepsze szampony i odżywki dla mężczyzn
 • Najlepsze Trymery Do Brody
 • Najlepszy Szampon Przeciwłupieżowy

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
pielegnacja stop
Read More

Czas na stopy!

Wiosna i nadchodzące lato motywują do zadbania o swój wygląd. Jednak, zazwyczaj skupiamy się na pielęgnacji naszej cery,…