Najlepszy Trening Na Budowanie Ramion

Najlepszy Trening Na Budowanie Ramion

Zbuduj Ramiona Boulder Z Tym Zabójczym Treningiem Superset

Ramiona są zdecydowanie jedną z najważniejszych części ciała do zbudowania, jeśli chcesz przenieść swoją sylwetkę na wyższy poziom. Twierdzę, że świetne ramiona — podobnie jak świetne plecy — są tym, co naprawdę odróżnia te o niesamowitej sylwetce od tych o przeciętnych.  

Dlaczego? Bo ramiona są trudne do zbudowania. Możesz wejść do każdej komercyjnej siłowni i znaleźć faceta z wielką klatką piersiową lub wielkimi ramionami bez większego problemu. Każdy wie, jak pracować te mięśnie-i spędzają nadmierną ilość czasu robiąc to.

Ale nie każdy wie, jak pracować swoje ramiona (i pracować je dobrze). Pomyśl o tym: ile razy widziałeś faceta z wielkimi deltami? Ramiona, które sprawiają, że wygląda na większego i lepszego niż wszyscy inni? To nie zdarza się często. 

Świetne ramiona wypełniają górną część ciała, zwiększają rozmiar i szerokość ciała i pomagają osiągnąć klasyczny, pożądany wygląd V-taper. Jeśli jesteś dumnym posiadaczem szerokiego zestawu ramion, twoja talia będzie od razu wyglądać bardziej wąsko. To sprawi, że będziesz wyglądać bardziej atrakcyjnie dla pań-i sprawić, że inni mężczyźni będą się zastanawiać, jak mogą uzyskać ten sam wygląd jarzma. 

Temat: najlepszy trening na większe ramiona 

Oprócz estetyki, ramiona również przyczyniają się do ogólnej siły: jeśli masz silne ramiona, będziesz silniejszy w innych ruchach pchania i ciągnięcia. Oznacza to, że w rezultacie będziesz w stanie uzyskać lepsze treningi pleców i klatki piersiowej. A jeśli stajesz się silniejszy i podnosisz więcej podczas treningu klatki piersiowej i pleców, wypełniasz również swoją ramę i jeszcze bardziej podkreślasz stożek V. To jak ciągły krąg zysków. Dlaczego nie chcesz tego zrobić?

Jak Budować Ramiona Boulder 

Jednym z powodów, dla których wiele osób nie ma niesamowitych ramion, jest to, że ramiona są trudną grupą mięśni do trenowania. Większość ludzi po prostu myśli o zrobieniu kilku napowietrznych pras i bocznych podwyżek i nazywa to dniem. Napowietrzne prasy i boczne podnoszenie są świetne — i są podstawowymi ruchami dla każdej rutyny barkowej-ale istnieje wiele innych zapomnianych ruchów i sztuczek, które powinieneś włączyć do swoich treningów. 

Aby uzyskać głazowe ramiona, musisz zdać sobie sprawę, że ramię jest stawem kulkowo-nasadowym i dzięki temu może poruszać się w dowolnym miejscu. Co oznacza, że delty i pułapki muszą być w stanie utrzymać je we wszystkich tych różnych pozycjach.

A ponieważ ramiona muszą pracować podczas każdego ruchu górnej części ciała, mają wysoką tolerancję na pracę. Walenie ciężkiego seta za ciężkim setem nie da rady. Aby naprawdę uzyskać swoje ramiona rosnąć, trzeba włączyć ciężkie ciężary i pewne napięcie.

Jeśli nie podążasz za sobą, oznacza to, że aby uzyskać najlepsze wyniki, musisz trenować ramiona w różnych pozycjach, a czasami powoli. 

Ponieważ chcę zobaczyć świat, w którym wszyscy chodzimy z deltami armatnimi, napisałem dla ciebie małą rutynę naramienną. To nie jest łatwa rutyna. Więc jeśli nie masz więcej niż rok doświadczenia w podnoszeniu, nie powinieneś tak naprawdę próbować.

Podobne: ćwiczenia na barki 

Jeśli jesteś stosunkowo nowy i nie masz roku za pasem, spędzić sześć do ośmiu miesięcy stara się zbudować jak najwięcej siły, Jak to możliwe. Bądź dobry w podstawowych ruchach, takich jak przysiad, martwy ciąg, wyciskanie na ławce, rząd i prasa napowietrzna. Więc daj temu niegrzecznemu chłopcu szansę.

Boulder Shoulder Workout:

Rozgrzewka

Opaska oporowa pull-apart: 2×20

Pasmo oporu boczne podniesienie: 2×20

Taśma oporowa napowietrzna: 2×20

Superset A

Wyciskanie sztangi na belce: 4×8

(Trzymaj tyłek i mięśnie brzucha mocno, ponieważ utrzymuje to dolną część pleców w bezpieczniejszej pozycji)

Podnośniki boczne z hantlami: 4×12

(Aby załadować mięsień naramienny z jak największym napięciem, podnieś tylko, aż ramiona będą równoległe do podłoża i zatrzymają się 3-4 cale od bioder)

* Odpocznij 90 sekund między każdym supersetem, a następnie powtórz.

Superset B

Sztanga pionowe rzędy: 4×8

(Weź bardzo szeroki uchwyt tutaj. Lubię kłaść róży na ringu sztangi: im szersze ręce, tym większy nacisk na Naramienniki)

Hantle Arnold Press: 4×12

(Pomyśl o naciśnięciu i tutaj, aby twój triceps nie przejął ruchu-a to zmusza twoje mięśnie naramienne do większej pracy)

* Odpocznij 90 sekund między każdym supersetem, a następnie powtórz.

Superset C

Ściągacze do twarzy z liną: 3×12

(Trzymaj łokcie wysoko i pomyśl o rozpoczęciu ruchu łopatkami.)

Hantle Krzyż Żelazny 3×8

(Chwyć zestaw hantli i zrób przedni skok naramienny, a następnie natychmiast przejdź do górnej pozycji bocznego podniesienia, a następnie w dół. To jedna rep.)

* Odpocznij 90 sekund między każdym supersetem, a następnie powtórz.

Finisher:

Rolnik spacery: 4×30 jardów

(Wybierz ciężar, który jest mniej więcej o połowę masy ciała w każdej ręce, i spróbuj trzymać hantle w pozycji wzruszenia ramionami. Spaceruj z idealną postawą, utrzymując ciasne mięśnie brzucha i ramiona do tyłu.)

Opaska oporowa poprzeczna: 4×10

(Nie powinien to być niezwykle trudny poziom oporu, ale postępuj zgodnie ze wskazówkami dla bocznych wzniesień powyżej. Kluczem jest wytworzenie jak największego napięcia w naramiennikach.)

* Odpocznij 90 sekund między każdym supersetem, a następnie powtórz.

Proszę bardzo. To proste, ale brutalnie skuteczne. Jeśli szukasz poważnego wzrostu ramion, sugerowałbym, aby robić to dwa razy w tygodniu przez następne sześć do ośmiu tygodni-i cieszyć się nowym ty patrząc na Ciebie w lustrze. 

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts