Ryan Sheckler ‘ s Ride To Redemption

Ryan Sheckler ‘ s Ride To Redemption

Jak Jedna Z Głównych Przeszkód Zmusiła Mistrza X Games Do Najlepszej Formy W Jego Życiu

Ryan Sheckler siedzi na piankowym wałku, rozciągając biodra i pchając ścięgna ścięgna. Chodzimy tam iz powrotem, przez siłownię w Naoka Fitness & Therapy, kontynuując dynamiczne rozciąganie, podczas gdy on opowiada mi o swoim nowym miejscu Sanktuarium. Jest w Nakoa cztery dni w tygodniu, bez względu na wszystko.

“To dla mnie niesamowite, że przeżyłem 27 lat życia i teraz, w moim 27 roku, mogę szczerze powiedzieć, że czuję się silniejszy, mądrzejszy, bardziej połączony z Bogiem, bardziej połączony ze światem i bardziej połączony z moją deskorolką niż kiedykolwiek, a pasja, którą mam teraz, jest tak prawdziwa i tak zaraźliwa, że przenosi się na moich przyjaciół i przenosi na moją rodzinę. To przenosi się na ludzi, których spotykam, ponieważ staram się zachować spokój i staram się kochać wszystkich.”

Sheckler, żywa legenda wśród skaterów, jest niezwykle mobilny jak na kogoś z wieloma urazami kolana i kostką pełną zerwanych więzadeł. Jest wybuchowy przez rundę przysiadów, wyskakuje z podłogi i ląduje na pudełku plyo łagodnie jak ninja spadający z nieba.

Przez ponad rok Sheckler, który zagra w Red Bull Hart Lines w ten weekend w Hart Plaza w Detroit, poświęcił się budowaniu ciała, które jest gotowe na wszystko.  Mówi, że jest w “gotowości do walki” od ośmiu miesięcy i nie z żadnego powodu. Nie trenuję, by zaspokoić potrzeby konkursowe. Trenuję do końca życia.”

Dzięki uprzejmości Red Bull / Seun Trinh

Pewnie, może Sheckler trenuje przez Hart Lines, konkurs, który wymyślił, aby pokazać największe talenty świata skaterów. Ale kiedy będzie w centrum uwagi w Detroit, nie tylko będzie pokazywał mocniejszą ramę, ale będzie zdrowy-po raz pierwszy od dłuższego czasu – zarówno ciało, jak i umysł.

Zaangażowanie Shecklera w trening nie dotyczy tylko jego ciała. To także dla niego Sanktuarium. To miejsce, w którym każdego dnia może się doskonalić i budować spójność. I to daleko od mrocznych dni, kiedy chciał rzucić deskorolkę – swoją pasję tak długo, jak mógł stać na dwóch nogach.

Był czas, kiedy Sheckler stracił dreszczyk emocji dla Zarządu z powodu presji – ze strony fanów, z mediów, z samego siebie. Chciał uciec. Zbyt długo budził się późno, na wpół ćwiczył i ignorował swoje zdrowie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. I za dużo pił.

“Zmieniłem się w alkoholika”, powiedział mi tuż przed parkingiem Naoka, zatrzymując się, aby potwierdzić, że nigdy wcześniej nie powiedział tego publicznie. “Nadrobiłem zaległości.”

W wieku 13 lat Sheckler był najmłodszym złotym medalistą w historii X Games. W wieku 17 lat miał reality show w MTV. Podróżował prywatnymi samolotami, wygrywał zawody łyżwiarskie. W 2015 roku wystąpił w teledysku Justina Biebera do przebojowej piosenki Co Masz Na Myśli? Były imprezy, mnóstwo imprez, i każdy chciał kawałek niego. Sheckler zaginął.

“A alkohol zalał mój mózg” “To zamazało mój mózg i sprawiło, że byłem nieszczęśliwy. Nienawidziłam siebie. Nienawidziłem jazdy na deskorolce. Chciałem zniknąć. Naprawdę chciałem zniknąć, wziąć pieniądze, które zarobiłem i nie mieć telefonu, nic, a jeśli byłeś moim przyjacielem i byłeś w promieniu pięciu minut i mogłeś do mnie dotrzeć, to właśnie z nim miałem się spotykać. Chciałam po prostu zniknąć. To właśnie alkohol mi zrobił.”

Sheckler chciał odpocząć. Chciał cieszyć się pieniędzmi, które zarobił, nazwiskiem i reputacją, którą zbudował. A jego trening ucierpiał. Sheckler obudził się późno. Przechodził przez treningi. Przerwał sesje na łyżwach wcześniej, kiedy nie mógł przypiąć Pata.

@ scsandlot ? @ kustorofoto

A post shared by Ryan Sheckler (@shecks)on Apr 22, 2017 at 9: 38AM PDT

Sheckler wiedział, że jest wolny, zmętniony w mgle, którą wywołuje alkohol i robił to, co robią młodzi mężczyźni. Zadzwonił do mamy i poleciał do domu. Zabrała go prosto do ośrodka rehabilitacyjnego. I Shecks zaczął zaczynać od nowa. Kiedy był gotowy do jazdy ponownie, uderzył mocno. Ale kontuzje uderzają mocniej, a Sheckler nie jest obcy kontuzjom. Sześć razy złamał prawy łokieć, podniósł kolana, podarł kostkę i złamał stopę.

Tym razem odkrył, że miał częściowo rozdarty MCL i całkowicie rozdarty łąkotek w prawym kolanie po łyżwach w Detroit demo przed Hart Lines w zeszłym roku. Sheckler musiał zrobić coś innego ze swoim ciałem. Wtedy Sheckler połączył siły z Johnem welchem, trenerem siłowym i chłopcem z Cali, tak jak Shecks.

“Ma przyjaciół takich jak ja, połowa jest w pierdlu, połowa w domu, niektórzy nie żyją. To to samo gówno. Mamy takich samych ziomków. Wszyscy myślą, że te plażowe miasteczka nie są obleśne. Są cholernie gnarly. To jest na żywo. I jest ciasno. Ale dlatego jesteśmy dla siebie idealni”

Agent shecklera, Steve Astephen, pracował w Nakoa i zasugerował, żeby Sheckler przyszedł. Pierwszego dnia Welch zobaczył, że Sheckler – teraz około 6 procent tkanki tłuszczowej-był miękki i niemotywowany. Tylko, że się mylił. Sheckler był zmotywowany i udowodnił to wcześnie.

“Daje 100 procent, kiedy tu jest, a ja rzucam w niego różnymi szalonymi rzeczami” – powiedział Welch. “Może to być podnoszenie na platformie lub praca kettlebell. Mogą to być różne rodzaje metkonów z kulkami medycznymi i młotami kowalskimi. Może to być inna szybkość i zwinność pracy. I jest w nim. Nie boi się tego.”

Dzięki uprzejmości Red Bull / Seun Trinh

Nasz skrócony trening rozpoczął się od przysiadów na plecach w wadze 135 funtów, z dodatkiem gigantycznych, stalowych lin dodających kolejne 40 funtów do jego reputacji. każdy zestaw trzech następował po supersecie ze skokami głębokości-zasadniczo zeskoczył z wysokiej platformy, szybko wylądował i natychmiast pojawił się na innej wysokiej platformie. Przy każdym lądowaniu Sheckler skręcał w innym kierunku, spadając w głębokie przysiady, tak samo jak na desce.

Zmieszaliśmy się z piłką lekarską-rzuciliśmy i popchnęliśmy — i przeszliśmy do piłki tornado, która w zasadzie przypomina 20-funtową piłkę medyczną przymocowaną do liny. Chodziło o to, aby uderzyć go, bok na bok, przez 30 sekund.  (A twoje ukośniki będą oświetlone przez kilka dni.) Welch chciał skoncentrować się na jakości. Ale pod koniec miał układ cardio. Trzy rundy naprzemiennie między uderzeniem młotem Kowalskim w oponę i sprintem na Versaclimber.

Jego ciało jest teraz bardziej odporne-nawet bardziej elastyczne. Welch powiedział, że jego umiejętności znacznie wykraczają poza to, co Sheckler miał, gdy dominował na deskorolce.

“John jest obecnie najlepszym trenerem skateboardingu na świecie” – powiedział Sheckler. “I to wszystko przez przypadek. To organiczne. Wymyślamy własne treningi, które biorą i używają ludzie na całym świecie. Stary, wymyślamy tu najbardziej szalone rzeczy. I to wszystko stabilność dla kolan, ACL, MCL, wszystko, co deskorolkarz ma do czynienia.

“Musisz to podmienić. Życie nie będzie dokładnie takie, jak myślisz. Wszystko się zmienia, więc jeśli można dostosować się do małych zmian, dużych zmian, minimalnych zmian … to z życiem. Praca nóg zmienia się w pracę mózgu.”
 

Red Bull Hart Lines, jeden z najbardziej dynamicznych zawodów w skateboardingu z jedynym w swoim rodzaju układem trasy i formatem zawodów, powraca do historycznego Hart Plaza w Detroit. Akcja będzie transmitowana na żywo, tylko w Red Bull TV 13 maja o 12: 30PM PST / 7: 30pm UTC. Red Bull TV jest dystrybuowany cyfrowo jako aplikacja na telefony komórkowe, tablety, konsole, urządzenia OTT, inteligentne Telewizory i online w www.redbull.tv.

Wymagana Lektura

Transformacja tygodnia: od chudego i niedowagi do Navy Seal
Najsilniejszy człowiek na Ziemi Mat Fraser ujawnia, co jest w jego torbie gimnastycznej

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts