Narzędzia Kuchenne Do Przygotowywania Posiłków

Narzędzia Kuchenne Do Przygotowywania Posiłków

Uprość Swój Czas W Kuchni Dzięki Tym Niezbędnym Narzędziom

Bycie wiz w kuchni nie jest mocną stroną każdego i nigdy nie było moją. Ale kiedy pracujesz na wprowadzenie na masy mięśniowej, wiesz, dieta jest niezbędna, a to oznacza gotowanie dla siebie. Zapakowałem się na więcej mięśni, robiąc własne jedzenie i wiedząc dokładnie, co dzieje się w moim ciele, zamiast zostawiać to komuś innemu i mieć nadzieję, że to dobrze. W ten sposób jestem pewien, że tylko spożywać całe pokarmy i wysokiej jakości suplementy.

Dwie podstawowe rzeczy, które należy wiedzieć, kiedy próbujesz ugotować jakieś duże mięśnie w kuchni, to to, co jesz, i jakie narzędzia będą potrzebne, aby pomóc Ci jak najlepiej wykorzystać jedzenie.

Gdybym miał zgadywać, powiedziałbym, że jestem w 97% słodkim ziemniakiem. Żartuję o tym, ale w rzeczywistości słodkie ziemniaki są moim głównym źródłem węglowodanów. Oznacza to, że pakuję się w słodkie ziemniaki, tak jak pakuję się na mięśnie.

I nie, nigdy się nimi nie nudzę.

To dlatego, że znalazłem 45 różnych sposobów, wszystkie w mojej książce, Dieta słodkich ziemniaków, aby je przygotować. Wszystkie te przepisy są tak proste (tak jak lubię) i działają w kierunku szczuplejszego, silniejszego ciała. Większość z nich zawiera tylko kilka składników i jest bardzo szybka w przygotowaniu. Jest tak wiele różnych sposobów gotowania ze słodkim ziemniakiem, że nigdy się nie znudzi! Jeśli masz odpowiednie narzędzia, każdy posiłek może być ciekawy, smaczny i łatwy do przygotowania. Samo to pomoże Ci pozostać na dobrej drodze.

Jednym z moich ulubionych narzędzi do gotowania jest spiralizer, ponieważ sprawia, że jedzenie jest zabawne i pozwala mi gotować ze słodkim ziemniakiem w sposób, w jaki inaczej nie byłbym w stanie. Moje słodkie bułki ziemniaczane burger są doskonałym przykładem tego, jak dopasować ten super carb do mojej diety za pomocą spiralizer. Aby zrobić te pyszne “bułeczki”, wystarczy słodki ziemniak i warzywny spiralizer. Spiralizer to świetne narzędzie kuchenne, które rozdrabnia słodki ziemniak na sznurki. Wymieszaj te struny z kilkoma składnikami do wyboru, aby stworzyć pyszną “bułkę” i wrzuć ją do żeliwnej patelni. Te słodkie bułeczki ziemniaczane są tak pyszne (i zabawne!), że zapomnisz, że nie jesz chleba, ale zamiast tego pracujesz nad swoimi celami.

Drugim narzędziem, bez którego nie mogę żyć, jest to, o którym wspomniałem powyżej, a mianowicie żeliwna patelnia. Jednym z powodów, dla których uwielbiam żeliwną patelnię, jest pyszny smak, który daje każdemu białkowi, które w nim umieszczam. Jest coś w tym smaku prosto z grilla, któremu nie można się oprzeć. Plus to pozwala mi gotować i sear wszystkie moje białka w wyższej temperaturze niż średnia patelnia. Kiedy można gotować białko na wyższym poziomie, może dać mu miły pikantny smak, że po prostu nie można uzyskać w typowej patelni. I gotować wszystkie moje hamburgery, kurczak, i mielonej wołowiny w żeliwa. A z objętością białka, przez które przechodzę, o to, że smakuje dobrze i aby było łatwo gotować, jest to koniecznością. Kiedy próbujesz kontrolować to, co jesz i musisz jeść dużo określonego jedzenia, ostatnią rzeczą, jakiej chcesz, jest znudzenie się tym z powodu mdłego smaku.

Moim ostatnim narzędziem kuchennym do łatwego przygotowywania posiłków jest blender. Jestem zajęty i nie chcę przegapić posiłku, gdy wypełniam, więc koktajle proteinowe są koniecznością. Uzyskanie wystarczającej ilości białka jest niezbędne, i nie zawsze jestem w stanie mieć hamburgera w samochodzie, lub kurczaka i słodkie ziemniaki na lunch. Więc dla mnie shake proteinowy wrzucony do blendera to idealny posiłek w 1 minutę, który mogę wziąć w podróży. Plus, moja nowa książka, dieta słodkich ziemniaków, ma również shake białka ze słodkich ziemniaków i smakuje jak deser. To jest idealne, ponieważ dostaję dobrze zaokrąglony posiłek, który jest super szybki, super łatwy i mogę go wziąć w podróży.

Kiedy próbujesz budować mięśnie, mając narzędzia, aby wiedzieć, co jeść i ile jeść jest absolutnie kluczowe. Chodzi o uzyskanie wystarczającej ilości białka i węglowodanów w organizmie, aby napędzać go i budować mięśnie. Budowanie mięśni wymaga dużo energii i aby uzyskać energię, musisz jeść. Musisz również mieć pewność, że uzupełniasz suplementy najwyższej jakości, szczególnie podczas przygotowywania koktajlu proteinowego do szybkich posiłków w podróży. Twoje suplementy powinny być wszystkie naturalne i wolne od jakichkolwiek sztucznych aromatów, kolorów lub substancji słodzących. Czysty produkt wysokiej jakości jest tak ważny i dlatego poświęciłem tyle czasu i energii na upewnienie się, że suplementy Morellifit są niczym innym jak najwyższej klasy.

Być może trudniejszą częścią tego równania jest umiejętność gotowania tych potraw. Ludzie często myślą, że jedzenie jest łatwe, ale nie jest łatwe, jeśli skończysz jeść to samo dzień w dzień. Robi się bardzo stary, bardzo szybko i wkrótce chcesz rzucić ręcznik. Prostym rozwiązaniem jest dowiedzieć się różne sposoby gotować prawo żywności tak, że otrzymujesz różne doświadczenia z żywności. Twoje posiłki powinny być zdrowe i przyjemne! Dlatego spiralizer, żeliwna patelnia i blender są niezbędnymi akcesoriami kuchennymi, bez których nie możesz się obejść, jeśli chcesz założyć mięśnie. Dodatkowo, są to wszystkie narzędzia, których używam w diecie słodkich ziemniaków, aby zapewnić, że każdy przepis jest wyjątkowy i niesamowity.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts