Wszystko, co musisz wiedzieć o Tempo Studio

Mężczyzna podnoszący ciężary podczas ćwiczeń z Tempo Studio w swoim salonie.
Ten artykuł jest sponsorowany przez Tempo.
Sponsor Logo


Wszystko, co musisz wiedzieć o Tempo Studio

Przenieś swój trening siłowy na wyższy poziom dzięki si

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów ze strony sprzedawcy.


Użyj kodu ZD214, aby zdobyć $214 od własnego studia Tempo. Ważny W Lutym 9 do lutego 15.


Jeśli jesteś jak większość świata, prawdopodobnie ćwiczyłeś w domu o wiele więcej w ciągu ostatniego roku. Być może próbowałeś strumieniowych treningów lub nawet skonfigurowałeś małą domową siłownię, ale jeszcze nie znalazłeś swojego rowka. Nieprzewidywalność braku możliwości wejścia na siłownię lub udziału w konsekwentnych ćwiczeniach na świeżym powietrzu, gdy zmieniają się Pory roku, poważnie hamuje sprawność fizyczną ludzi, więc wiedz, że nie jesteś sam.

To powiedziawszy, jeśli szukasz nowego sposobu, aby naprawdę wstrząsnąć swoją rutynę fitness w domu, Tempo Studio po prostu może być idealnym rozwiązaniem dla ciebie. Dodatkowo możesz zaoszczędzić $214 do lutego. 15 z naszym ekskluzywnym kodem: ZD214


Jak działa Tempo Studio?


Tempo Studio to kompaktowa, ultra-połączona Siłownia domowa i studio treningowe w jednym. Na pierwszy rzut oka wygląda skromnie, jak elegancka, ale futurystyczna szafka wolnostojąca. W wyborze ciemnego lub jasnego schematu kolorów, jego wielokrotnie nagradzany projekt będzie wyglądał świetnie w każdym pomieszczeniu. A kiedy jest wyłączona, nikt nie przypuszcza, że ma to coś wspólnego z kondycją. (Więc tak, nie martw się, to nie wpłynie na twój styl.) Ale, co ważniejsze, gdy Tempo Studio jest włączone, zamienia się w niesamowity, połączony z technologią motywator treningowy z eksperckim coachingiem i prawdziwą informacją zwrotną. Mówimy o spersonalizowanych treningach z przewodnikiem, które są zasilane przez sztuczną inteligencję, dzięki czemu są dopasowane do Twoich unikalnych celów. 

Powiązane: Dowód, że nie potrzebujesz siłowni, aby uzyskać zabójczy Trening

Górna część Tempo Studio to 42-calowy Ekran Dotykowy HD, który wyświetla Twoje statystyki i poprowadzi Cię przez treningi, podczas gdy dolna część ukrywa zestaw ciężarów klasy Olimpijskiej od 1,25 do 10 funtów za drzwiami szafy. (Pamiętaj, że możesz je ulepszyć za pomocą dodatków, jeśli potrzebujesz cięższego wyzwania.) Starannie zorganizowane z tyłu studia Tempo znajdziesz 25-funtową sztangę i dwie 7,5-funtowe hantle do użycia z tymi ciężarami. Dodatkowo otrzymasz także matę treningową, wałek do regeneracji i poręczny Pulsometr, aby zmaksymalizować swoje treningi i pomóc ci konsekwentnie osiągać nowe kamienie milowe fitness.

Biorąc pod uwagę wszystkie możliwości studia Tempo, jeszcze bardziej zdumiewające jest, gdy zdajesz sobie sprawę, jak mały jest jego rozmiar i jak wygodnie jest go posiadać. Nie jest większy niż 3 metry kwadratowe i nie musisz montować ani jednej rzeczy do ścian, więc jest bardzo przyjazny dla najemców. I, przy sześciu stóp wysokości i nieco ponad dwóch stóp szerokości, może naprawdę zmieścić się w dowolnym miejscu z salonu lub jadalni do sypialni. Potrzebujesz tylko 8 stóp prześwitu przed nim, kiedy nadszedł czas na trening, abyś nie bił kończyn. Bez zestawu ciężarów i akcesoriów, Sam Tempo Studio waży tylko 100 funtów, więc w razie potrzeby można go stosunkowo łatwo przenieść.


Jak Wyglądają Zajęcia Tempo?


Dzięki Tempo Studio możesz pracować według własnego harmonogramu dzięki ponad 500 różnym klasom, które w każdej chwili pozwolą ci się poruszać. Miesięczne członkostwo daje pełny dostęp do treningów na żywo i na żądanie prowadzonych przez światowej klasy trenerów z popularnych studiów, w tym Barry ‘ s, Orange Theory i Equinox. Niezależnie od nastroju, w jakim jesteś w danym momencie, mają zajęcia, które Cię zaangażują, w tym treningi siłowe, HIIT, cardio, mobilność, a nawet zajęcia regeneracyjne. Niezależnie od tego, gdzie jesteś na swojej drodze fitness – od początkującego do doświadczonego sportowca — mają program dostosowany do Twoich potrzeb.

Powiązane: Najlepszy Sprzęt Do Ćwiczeń Pod $100

Co najlepsze, podczas treningu wbudowana sztuczna inteligencja śledzenia ruchu 3D zapewni Ci informacje zwrotne na żywo na temat formularza, aby pomóc Ci zmaksymalizować efekty treningu przy jednoczesnym zminimalizowaniu obrażeń. Nie martw się, uchwyci tylko twoją formę — nie twoje funkcje identyfikacyjne ani dom — dla maksymalnej prywatności. Otrzymasz również dogłębne śledzenie wydajności, skoncentrowane wskazówki od certyfikowanych trenerów tempa NASM oraz ekranowy licznik powtórzeń, dzięki czemu możesz mniej martwić się o liczenie i skupić się bardziej na właściwej formie. Tempo również zwraca uwagę, ile wagi zostały podnoszenia i sprawia, że Inteligentne zalecenia, aby zwiększyć tę wagę tylko tyle, aby popchnąć cię w kierunku postępu bez przytłaczające Cię. Otrzymasz również spersonalizowane rekomendacje klasowe oparte na własnych celach i będą one stopniowo zwiększać intensywność, aby upewnić się, że zawsze robisz postępy.

Użytkownicy Tempo Studio twierdzą, że jest to jak posiadanie siłowni i osobistego trenera w ich domu, i że jest to kompletny trening w domu. Niezależnie od tego, czy jest to klasa NA ŻYWO, czy wcześniej nagrana, zachwycają się trenerami, którzy utrzymują ich zaangażowanie. Uwielbiają także poczucie społeczności, która zapewnia, a także przyjazną konkurencję, którą napędza tablica wyników na żywo i inne motywujące funkcje.


Co Recenzenci Mówią O Tempo?


“Popadałem w załamanie psychiczne i fizyczne, ale odkąd zacząłem robić programy i zajęcia [Tempo], zrobiłem 180. To poczucie odpowiedzialności, biorąc lekcje i programy, które utrzymują cię konsekwentnie, i to było właśnie to, czego potrzebowałem. Najlepszy zakup kwarantanny.”- Zuleika C.

“Nasz zakup studia Tempo naprawdę był katalizatorem zmiany stylu życia dla całej naszej rodziny. Elastyczność treningu w domu, kiedy jesteś dostępny, w połączeniu z treningami z przewodnikiem, dodaje świetne połączenie motywacji i odpowiedzialności… Nigdy nie cieszyłem się na ćwiczenia, aż do teraz.”- Jake A.

“To genialny sprzęt i ogólny pomysł. Instruktaż wydaje się w jakiś sposób osobisty — prawdziwy kredyt dla instruktorów tempa.”- Bill C.


Jak Założyć Własne Studio Tempo?


Tempo Studio sprzedaje za $1,995 i możesz “trenować teraz, zapłacić później”z miesięcznym planem finansowania i $ 0 w dół. Jeśli to brzmi trochę ryzykownie, nie martw się. Otrzymasz 30-dniowy, bezproblemowy okres próbny, aby upewnić się, że absolutnie go kochasz. A jeśli nie, możesz go zwrócić, aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy w tym okresie, więc jest to naprawdę bardzo niskie ryzyko. 

Wraz z zakupem Tempo Studio będziesz musiał również zablokować 12-miesięczne członkostwo Tempo, aby móc cieszyć się ich szeroką gamą treningów bez ograniczeń. To $39 miesięcznie, ale weź pod uwagę pieniądze, które zaoszczędzisz, porzucając drogie członkostwo w siłowni, którego już nie potrzebujesz. Plus, to nie jest nawet faktoring w drogie opłaty osobistego trenera i transportu pieniędzy, zbyt. Po rozbiciu go do dziennego kosztu zaledwie $1.30, łatwo zobaczyć, jak to będzie zaoszczędzić pieniądze w dłuższej perspektywie.

Ogólnie Rzecz Biorąc, Tempo ułatwia uzyskanie ultra-spersonalizowanego studia fitness-wraz z wymagającymi i motywującymi sesjami potu, które dbają o odpowiednią formę i konsekwentne postępy — bez konieczności wychodzenia z domu. I tylko z tego powodu musimy powiedzieć, że jest to zdecydowanie warte swojej ceny.

Tempo Studio

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/tempo20studio20with20open20weight20cabinet.html

Nie zapomnij użyć kodu ZD214 aby dostać go za 214 dolarów mniej, teraz do lutego. 15!

1995 zł w sklepie.Tempo.Fit

Możesz Też Kopać:

  • Najlepszy Przenośny Sprzęt Treningowy
  • Jak zbudować domową siłownię bez rozbijania banku
  • Najlepsze Czarne marki Fitness i studia treningowe

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts