Niesamowita transformacja Fitness Jima Deitchmana

Jim Deitchman przed i po odchudzaniu.

Niesamowita transformacja Fitness Jima Deitchmana

Dlaczego Ten Pilot Leci Wysoko Po Imponującej Utracie Wagi

Patrząc na jego szczupłą budowę ciała, nigdy nie zgadłbyś, że lekarz Jima Deitchmana sklasyfikował go jako chorobliwie otyłego zaledwie 10 lat temu. Stojąc na 6 ‘4″, Rodzina i przyjaciele Jim ‘ a często mówią, że jego nadwaga nie była tak zauważalna na jego wysokiej ramie, jak może być na innych. Był również sportowcem w szkole średniej i na studiach, więc przyznaje, że trudno było myśleć o sobie jako o otyłym. Lekarz Jima podkreślił jednak, że jego waga była największym zagrożeniem dla jego zdrowia, niezależnie od szoku dla jego wizerunku.

“W tym czasie nie rozumiałem związku otyłości z cukrzycą i innymi chorobami przewlekłymi” -mówi 60-latek z Noblesville w stanie Indiana.

Powiązane: Jak jeden człowiek wysiadł z dietetycznej kolejki górskiej i wszedł w najlepszą formę swojego życia

W swoim najcięższym, Jim ważył 310 funtów. Przypomina sobie, że przygotowywał się do podróży służbowej w tym czasie i zdał sobie sprawę, że nie ma już żadnych pasujących do niego spodni. Rozczarowany, skończył kupując nową parę spodni, a kiedy zdał sobie sprawę, że potrzebuje rozmiaru do 48-calowej talii, mówi, że jego poczucie własnej wartości uderzyło w nowy niski poziom.

Chociaż dodatkowy ciężar sprawił, że czuł się słabo wewnątrz i na zewnątrz, Jim obawiał się również, że przybieranie na wadze spowoduje odebranie mu ukochanej aktywności.

“Byłem pilotem przez większość mojego życia”, mówi Jim. “Ale mój rosnący rozmiar talii i waga były prawdziwą fizyczną barierą, która uniemożliwiała mi latanie i bycie częścią kariery i hobby, które mi się podobały.”

W pewnym momencie Jim wymyślił nawet powiedzenie, aby przypomnieć sobie drogę, na której był: “nie chcę być najstarszym i najgrubszym pilotem”, oświadczył. I choć wiedział, że nikt z nas nie ma mocy, aby zatrzymać proces starzenia, wiedział, że ma moc, aby kontrolować swoją wagę.

Podczas gdy Jim musiał zmienić swój styl życia, nie był od razu pewien najlepszego podejścia do tego. Podzielił się, że wielu członków jego rodziny zmagali się z ich wagi, jak również, a niektórzy nawet zdecydowali się na operację bariatryczną. Jednak Jim czuł, że jest to dla niego zbyt drastyczne i inwazyjne procedury, a także był wyłączony przez uświadomienie sobie, że nie zawsze pomaga to członkom jego rodziny utrzymać zdrową wagę.


Powiązane: 10 powodów, dla których możesz mieć trudności z zrzuceniem kilogramów, według ekspertów


Jim próbował wielu różnych diet na przestrzeni lat, gdy moda przypływała i płynęła, ale nigdy nie był w stanie znaleźć takiej, która działała i była dla niego naprawdę zrównoważona. Zauważa, że odniósł pewne sukcesy-30 funtów straty, w rzeczywistości—podczas Nutrisystem, ale szybko przytył 20 tych funtów, gdy pewnego lata zrobił sobie przerwę od programu. Co zrozumiałe, Jim stał się bardzo sfrustrowany brakiem wyników z tych niezrównoważonych Diet Moda i programy odchudzania, i nie był pewien, gdzie skręcić obok skutecznie zrzucić dodatkową wagę, że miał gained.In nieoczekiwany zwrot wydarzeń, jednak synowa Jima zaczęła pracować jako pielęgniarka w Medi-Weightloss, podejście lekarza nadzorowane do utraty wagi. W październiku 2019 r. poprosił o pomoc w osiągnięciu zdrowej docelowej wagi 210 funtów i poniżej 20% tkanki tłuszczowej.

Medi-Weightloss koncentruje się na zdrowej diecie, która ma niską zawartość kalorii i węglowodanów, a Jim odkrył, że oferuje mu odpowiednią ilość struktury w połączeniu z wskazówkami medycznymi, aby pomóc mu osiągnąć swoje cele. Natychmiast zaczął dostrzegać rezultaty i choć naturalnie uderzył w płaskowyże po drodze, pozostał przekonany, że w końcu znalazł program, który będzie dla niego trwały. Stał się również bardziej zainteresowany nauką o prawidłowym sposobie karmienia i zasilania swojego ciała, w tym o metabolicznych wyzwalaczach jego przyrostu masy ciała (i, ostatecznie, jego utraty wagi).

“Ten program sprawia, że czuję się upoważniony, aby w końcu zrozumieć, co wyzwala spalanie tłuszczu i zrównoważoną utratę wagi”, mówi. “Jestem przekonany, że kiedy osiągnę swój cel zdrowej wagi, będę w stanie go utrzymać z niewielkim trudem.”

Jim Deitchman

Powyżej: Jim przed i po odchudzaniu, i pokazanie różnicy starymi spodniami.

Jim zdaje sobie teraz sprawę, że udana utrata wagi polega na tym, co jesz, kiedy jesz i oczywiście, ile jesz. Zrównoważone metody odchudzania mogą się różnić w zależności od osoby, ale odkrył, że dieta niskowęglowodanowa i przerywany post działały najlepiej dla niego i cieszy się łatwą do naśladowania prostotą programu Medi-Weightloss.

Poza przekształceniem swoich nawyków żywieniowych i trzymanie się planu zdrowej żywności, Jim pozostał aktywny fizycznie przez całą swoją podróż odchudzania, uczestnicząc w zajęciach na świeżym powietrzu z większą wytrzymałością i zwiększonym poczuciem sprawności.

“Czuję się zdrowsza i młodsza niż od 30 roku życia!”

Dziś Jim jest o 50 funtów lżejszy niż wtedy, gdy zaczynał Medi-Weightloss. I nie tylko latał wysoko z przekonaniem, że może osiągnąć swój cel odchudzania i utrzymać swoje wyniki w dłuższej perspektywie, ale także jest w stanie wygodnie latać po przyjaznym niebie.

Możesz Też Kopać:

  • Stracił 85 funtów na Keto i zyskał całą społeczność
  • Jak pandemia kazała jednemu człowiekowi zrzucić 100 funtów
  • Wiosłowanie do 50-kilogramowej straty, jednocześnie zyskując władzę nad trudnościami ruchowymi
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Trening W Biurze

Trening W Biurze 10 Ruchów, Które Pomogą Ci Zgrać Się Bez Wychodzenia Z Biurka Emily Abbate 11 sierpnia…