Od Mistrza Wideo Gracza Do Ripped Lifting Coach

Od Mistrza Wideo Gracza Do Ripped Lifting Coach

Ten facet jest dowodem na to, że nie musisz rezygnować z gier, aby zostać oszukanym

Z nicości powstał wszechświat. Z prostej gąsienicy wyłania się motyl. Dorky nastolatek wyrasta na modelkę lub kulturystę. Jedyną stałą w życiu jest zmiana, a w naszym nowym Transformacja tygodnia Seria, AskMen świętuje ludzi, którzy odmienili swoje życie poprzez poświęcenie, zaangażowanie i ciężką pracę. To Ty? Wyślij nam swoją historię i zdjęcia na adres [email protected] i możesz być wyróżniony w przyszłym tygodniu!

Matt Siegfried, światowej klasy gracz z tą własną kartą kolekcjonerską do gier wideo, wie coś o zaangażowaniu. Na początek wziął udział w maratonie Borderlands 2 trwało to 43 kolejne godziny. Nic dziwnego, że kiedy zwrócił uwagę na transformację swojego ciała, osiągnął umiejętności na poziomie zaawansowanym.

Pod nazwą użytkownika Reddit mattBLitz, Siegfried wyjaśnił, jak przeszedł z gry” skinnyfat ” binger do uderzania w siłownię, zyskując 70 funtów, a teraz jest w stanie wycisnąć na ławce ponad 300 funtów. Powiedział, że jego transformacja ciała tylko zwiększyła jego poświęcenie dla gier. Według jego postu, mattBlitz jest trzecim łowcą osiągnięć na świecie na PC z ponad 117,000 zdobytymi osiągnięciami i ukończonymi 840 grami. Teraz były mistrz XBox i Playstation jest trenerem podnoszenia i odżywiania, zgodnie z jego kontem na Instagramie.

“Tak wielu ludzi powiedziało mi, że muszę przestać grać w gry wideo cały czas i zacząć chodzić na siłownię, a ja dałem temu wielkie “piekło nie”. Dopiero na trzecim roku studiów mój wcześniej nadwaga najlepszy przyjaciel próbował podnoszenia ciężarów i przekonał mnie, aby dać mu szansę.”

Ale dla Matta, Siłownia równie dobrze mogłaby być innym światem. Pierwszego dnia zrobił zdjęcie obcego ustrojstwa, mając nadzieję, że przyjaciel go zidentyfikuje. To był squat rack. Musi zacząć od początku. Zaczął od pracy ze sztangą. Pewnego dnia on iść z przysiady, napowietrzne prasy i deadlifts i innego dnia, kiedy on kucać, wyciskanie na ławce i rzucać w niektórych wspomaganych podciągnięć.

Tylko szybki # flexfriday zanim wskoczę pod prysznic. Bądź na bieżąco z ulepszonymi tricepsami w nadchodzących miesiącach ?

A post shared by Matt “BLiTZ” Siegfried (@coachmattblitz)on Jun 16, 2017 at 4: 36pm PDT

Ale jak wielu z nas, którzy wyruszają w podróż fitness, jego postępy utknęły w martwym punkcie. Grał z różnych systemów rep i wykonane arkusz kalkulacyjny z listą jego Max powtórzeń i wagi dla każdego ćwiczenia i eksperymentował z różnych programów trójboju siłowego. Ale potem po prostu stracił motywację.

Rok później ponownie wystartował. To replikował ten sam program na początku, a następnie próbował szablon treningu PHAT, program kulturystyki stworzony przez dr Layne Norton, który skupia przerost i moc w celu uzyskania rozmiaru. Matt powiedział, że wtedy zaczął bardziej skupiać się na tym, jak wygląda, niż na tym, ile może unieść. Przyznał, że jego motywacja czasami się wahała, ale utrzymywanie długoterminowego celu skupionego na tym, jak ostatecznie chce wyglądać, pomaga utrzymać go na dobrej drodze. Jego trening przekształcił się w prosty protokół push / pull, nie zapominając o dniach nóg.

Podzielił się przykładem tego, jak wygląda tydzień treningu:

Push:

Sztanga pochyla się do ciężkiego kompletu 10, potem lżejsza 4×10

Hantle OHP 5×10

Popychacze linowe 3×12

Przedłużki do lin napowietrznych 3×12

Side raises 3×15

Dips 3xFailure

Pull:

Deadlift 3×5

Tbar rzędy 3×10

Rzędy siedzące 3×15

Tylny flyes 3×12

Ściągacze do twarzy 3×15

Lat Pulldown 3×15

Preacher curls 3×20

Nogi:

Squat 4×6

Prasa do nóg 3×20

Przedłużenie nóg 4×12

Leg loki 4×15

Calf raises 3×18

Hantle loki 3×12 

Przeczytaj jego historię tutaj.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Od Tłuszczu Do Szczęścia

Od Tłuszczu Do Szczęścia Czy Odchudzanie Może Sprawić, Że Będziesz “Większy”? Ten Facet Mówi “Tak”. Redakcja AskMen 20…