Odchudzanie Podczas Liczenia Makr

Odchudzanie Podczas Liczenia Makr

Ten Facet Stracił 110 Funtów Dzięki Super Elastyczny Plan Diety

Najprostszym sposobem, aby rozpocząć odchudzanie jest po prostu zacząć się poruszać. Tego dowiedział się jeden z użytkowników Reddita po tym, jak osiągnął 275 funtów. Postanowił zacząć chodzić na siłownię. Nie miał planu-codziennie chodził na siłownię, wybierał kilka części ciała i atakował.

Funty też zaczęły spadać. Tyle, że pisał o swoich postępach na stronie kierowanej przez forum dyskusyjne. Wkrótce jednak jego stanowisko, pod nazwiskiem valandinz, zostało usunięte. Valandinz nie podał wystarczających informacji. Ale to dlatego, że bez planu długoterminowego nie miał wiele do podzielenia.

Jego plan hit-the-gym-every-day-and-just-do-something, w połączeniu z dietą ketogeniczną, pomógł mu zrzucić prawie 80 funtów. Ale teraz valandinz potrzebował harmonogramu. 7-dniowy harmonogram treningowy przekształcił się w 4-dniowy program, który zmieniał się między treningiem dolnej i górnej części ciała. Rozwiódł się z dietą ketonową, która koncentruje się na niskiej zawartości węglowodanów i wysokiej zawartości tłuszczu, do planu diety IIFYM (jeśli pasuje do Twojego Marcos), który pozwolił być bardziej elastyczny. W sumie 25-latek schudł 110 funtów.

IIFYM zasadniczo przestrzega najbardziej podstawowej zasady odchudzania: kalorie muszą być większe niż kalorie przyjmowane. Standardowa dieta IIFYM, czyli liczenie składników odżywczych, polega na spożywaniu 40-50 procent kalorii ze zdrowych węglowodanów, 25-30 procent z białka i reszty zdrowych tłuszczów.  Liczby te mogą się różnić w zależności od celów dietetyków. Teraz podczas jedzenia wszystkiego, co “pasuje do Twoich makr”, może wydawać się łatwe, powinno zawierać ostrzeżenie.

“IIFYM jest często postrzegany jako tymczasowa metoda osiągnięcia określonych celów procentowych tkanki tłuszczowej, ale niekoniecznie zrównoważona długoterminowo”, mówi trener i trener zdrowia Ali Tager. “Alternatywnie, intuicyjne podejście do jedzenia niekoniecznie pomoże Ci osiągnąć najbardziej rozdrobnione ciało, ale utrzyma cię w zgodzie z tym, czego twoje ciało naprawdę potrzebuje i często pomoże Ci poczuć się najlepiej.”

Ten plakat z Redditem zepsuł wartość dziennego jedzenia w ten sposób:

8:00

Baton Proteinowy

Brokuły

12:00

4 jajka

Tuńczyk

Włoska Kula (Chleb)

14:00

2 krakersy bogate w błonnik

Masło orzechowe (0 Sól)

16:00

3 krakersy bogate w błonnik

Masło orzechowe (0 Sól)

19:00

Ryż

Mieszanka warzywna

Kurczak

22:00

Mleko

Serwatka Kazeinowa

Łącznie:

KCAL: 2.644

Węglowodanów: 248

Białko: 202

Tłuszcze: 86

Chcesz Więcej Informacji?


Sztuka I Nauka Życia Niskowęglowodanowego

Sztuka I Nauka Życia Niskowęglowodanowego może ma już kilka lat, ale jest to prawdopodobnie jedna z najbardziej wyczerpujących książek, które zostały opublikowane na temat diety ketogenicznej do dziś. Napisane przez two New York Times autorzy bestsellerów, wyjaśnia naukę i wartość diety niskowęglowodanowej, aby pomóc Ci cieszyć się długoterminowym sukcesem życia niskowęglowodanowego.

13,46 zł Amazon.com

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Człowiek na rowerze w salonie, z aplikacją otwartą na ekranie telewizora
Read More

Najlepsze Aplikacje Spinningowe

Najlepsze Aplikacje Spinningowe Aplikacje gotowe, aby treningi spinowe były przyjemniejsze i bardziej angażujące Sharon Feiereisen 10 lutego 2021…