Paraolimpijczyk Rico Roman Dzieli Się Swoim Złotym Medalem

Paraolimpijczyk Rico Roman Dzieli Się Swoim Złotym Medalem

Trendy News: ten trening złotego medalisty Paraolimpijskiego Paliłby każdego

O zimowych olimpiadach? Na szczęście jest na to lekarstwo. 8 marca w PyeongChang rozpoczną się zaciekłe Igrzyska Paraolimpijskie.USA wysyłają wspaniałych sportowców.

Jednym z tych zaciekłych zawodników jest Rico Roman, były Sierżant sztabowy armii USA, który był członkiem drużyny hokejowej, która zdobyła złoto w Soczi w 2014 roku.

Getty Images
 

Obrażenia odniesione po trafieniu improwizowanego urządzenia wybuchowego (IED) podczas służby w armii oznaczają, że Roman konkuruje teraz z protezą nogi. Ale podróż od wojskowego weterynarza do paraolimpijczyka nie odbywa się za jednym palcem. 

Po opowiedzeniu o sporcie hokeja na sankach przez Operation Comfort, grupę, która pomaga rannym weteranom, i grając przez rok, Roman próbował dostać się do reprezentacji USA w hokeju na sankach w 2010 roku. Jego pierwszym strzałem w drużynie było pudło – ale jak mówią Wayne Gretzky (i Michael Scott) ” chybiasz 100% strzałów, których nigdy nie wykonujesz.”

Więc Roman spróbował ponownie, Tym razem strzelił gola. Roman był członkiem drużyny hokejowej, która zdobyła złoto w Soczi, i jest gotowy zrobić to wszystko ponownie w PyeongChang.

Getty Images

Roman-zawodnik zespołu Toyota wraz z olimpijczykami Louie Vito, Chloe Kim i Gusem Kenworthy-powiedział Askmenowi, że aby dotrzeć tam, gdzie chcesz, musisz wyznaczać cele.

“Najlepszą radą, jaką otrzymałem, jest posiadanie celu, nawet najmniejszego z celów” – powiedział. “A kiedy osiągniesz ten cel, Stwórz nowy.”

Opowiedział małą historię, aby podkreślić swój punkt:

“Miałem sesję lodową, potem pojechałem z dziećmi na przejażdżkę rowerową, a potem potrzebowałem przerwy. Mój syn poprosił mnie, żebym z nim grał w baseball, a ja mu powiedziałam, że potrzebuję małej przerwy. Wtedy powiedział do mnie: “wtedy musisz kopać głęboko, Papi.”Więc teraz, kiedy nie jestem zmotywowany, słyszę głos mojego syna mówiący mi, żebym kopał głęboko Papi.”

Getty Images

Roman spędza dużo czasu na kopaniu głęboko. Podczas treningu do Paraolimpiady wykonuje wiele treningów skupionych na ramionach, barkach i rdzeniu. W końcu Hokej na sankach polega na utrzymaniu równowagi na dwóch cienkich ostrzach.

Podobne: ten sześciokrotny trening na masę kopnie twój tyłek w kształt

Niezależnie od tego, czy kontuzja uniemożliwia Ci korzystanie z nogi, czy po prostu szukasz nowego treningu na siłowni, trening Romana jest zdecydowanie taki, który cię zapali. Mimo to, nic nie może się równać z przystosowaniem się do wojska.

“Bycie Paraolimpijczykiem jest trudne i coś, z czego naprawdę jestem dumny, ale nic nie dorównuje szkoleniu dla wojska. Ćwiczenie to tylko część tego. Ale spróbuj go na bez jedzenia i jest mokry i zimny-lub gorący i spragniony-kiedy masz 70 funtów na plecach i masz 15 mil do przejścia i nie spać. 

Trening na złoty Medal Rico Romana

1. Core Circuit (3 rundy)
– Deska 1 min.
– Dotknięcia palców 30 powtórzeń
– Piłka lekarska uderza nad głową do ziemi lub ściany 10 powtórzeń (ulubione Rico)

2. Pompki (40-50 powtórzeń, 3 zestawy)

3. Pull-upy (12 powtórzeń, 3 zestawy)

4. Stretch

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Trzy pojemniki na suplementy Omega-3 na niebieskim tle
Read More

Najlepsze Suplementy Omega-3

Najlepsze Suplementy Omega-3 Omega-3 są gotowe, aby dać Twojemu ciału zastrzyk energii-bez rybiego smaku Sharon Feiereisen 10 marca…