Projekt Trans Clippers to “coś więcej niż tylko strzyżenie”

Projekt Trans Clippers to “coś więcej niż tylko strzyżenie”

Ta organizacja non-profit dostarcza darmowe Clippers dla osób Trans i Nieinary w potrzebie

Dla członków społeczności transpłciowej i niebinarnej strzyżenie nie jest prostym wyczynem.

Pielęgnacja i stylizacja włosów jest istotną częścią przyjęcia własnej tożsamości, szczególnie dla osób, które starają się być ich najbardziej autentyczne siebie poprzez ich wygląd. Niestety, uczucie dysforii płci są powszechne, gdy nie jest w stanie wybrać, jak reprezentujesz siebie.

Powiązane: Co Powinieneś Wiedzieć O Transseksualistach

Nie tylko pandemia COVID-19 zamknęła fryzjerskie sklepy i salony fryzjerskie w całym kraju, ale sprawiła, że przedmioty takie jak Cążki były trudne do zakupu w sklepie internetowym. Jak w dzisiejszych czasach osoba transowa lub niebinarna powinna się ostrzyc? Cóż, po plamieniu prośby o strzyżenie na Facebooku, Klie Kliebert zdecydował się pomóc w złagodzeniu niepotrzebnych stresów, oddając za pośrednictwem projektu Trans Clippers, opracowanego “aby pomóc naszej społeczności bardziej bezpiecznie.”

“Osoby transpłciowe i niebinarne potrzebują dostępu do pielęgnacji włosów, aby zachować bezpieczeństwo i zdrowie. Chodzi o znacznie więcej niż wygląd czy Komfort ” – czytamy na stronie projektu Trans Clippers. “Niektórzy z nas również polegają na konkretnych fryzurach, aby “przejść” ze względów bezpieczeństwa. Wiemy już, że wskaźniki przemocy domowej wzrosły wykładniczo, a jednym z narzędzi przemocy jest zniekształcanie nas lub negatywnie komentowanie naszego wyglądu. Dzieje się tak zarówno w domu, jak i poza nim. A to pogarsza się przez zmuszenie do prezentowania się w sposób, który nie pasuje do naszej ekspresji płci.”

Jeśli chodzi o to, jak Kliebert dostał w swoje ręce te bardzo poszukiwane przedmioty, skakali na zamówienia masowo, wiedząc, jako osoba transpłciowa, jak ważne jest coś tak prostego, jak nie strzyżenie, może negatywnie wpłynąć na zdrowie psychiczne. Kliebert powiedział, że te wysiłki dotyczą ” troski o ludzi, którzy są niewidzialni.”

Początkowo stworzony przez organizację non-profit Imagine Water Works, z ludźmi rozprowadzającymi Cążki na ulicach Nowego Orleanu ręcznie potrzebującym, wirtualne wysiłki TCP rozszerzyły się, aby dotrzeć do prawie 20 stanów. Ich nowo opracowana usługa dostawy pozwala na elektryczne nożyce marki Wahl i zestaw prowadnic tnących dotrzeć do większej liczby osób transpłciowych niż kiedykolwiek wcześniej.

“Jako osoba transpłciowa wiem, o co chodzi”, wyjaśnił Kliebert w niedawnym profilu magazynu Smithsonian. “To coś więcej niż tylko fryzura.”

Jeśli chcesz wesprzeć projekt Trans Clippers, możesz to zrobić na wiele sposobów: przekazując darowiznę, pytając o sponsoring, wolontariat w ramach usług dostawy lub po prostu rozpowszechniając wiadomość.

Możesz Też Kopać:

  • Tinder dodaje funkcję, aby zapewnić bezpieczeństwo osobom LGBTQ+
  • Najlepsze strony randkowe dla gejów i osób LGBTQ+
  • Randki Porady dla Hetero mężczyzn z gejów
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Butelka wody kolońskiej Hugo Boss.
Read More

Najlepsze Prenumeraty Kolonii

Najlepsze Prenumeraty Kolonii 7 Subskrypcji Kolonia Warto Spróbować Barret Wertz 17 stycznia 2019 Podziel się RedTube Flip 0…