Przegląd aplikacji 8fit

Płatne Treści Sponsor Logo


Przegląd aplikacji 8fit

Bądź Na Bieżąco Ze Swoimi Celami Fitness I Dietetycznymi Dzięki Tej Poręcznej Aplikacji

Rozpocznij swoją podróż do lepszego ciała, pobierając 8fit już teraz!

Jak większość ludzi, bardzo lubię być w formie, i to podobno jeden z moich priorytetów, ale jestem po prostu okropny w utrzymywaniu reżimu, ponieważ jestem zapracowanym facetem z wątpliwym zarządzaniem czasem. Fitness wymaga dwóch równie ważnych rzeczy-diety i ćwiczeń, oczywiście-i nie mogę wydawać się, aby utrzymać obie na raz. Coś zawsze idzie strasznie: albo chodzę na siłownię kilka razy w tygodniu, ale moja dieta składa się wyłącznie z cheeseburgerów, albo dobrze się odżywiam, ale ledwo ćwiczę.

Tak jest od lat. Czasami jestem solidny przez kilka miesięcy, ale potem wracam do mojej starej rutyny, czyli mojego braku rutyny. Sytuacja mogłaby się poprawić, gdybym mógł pozwolić sobie zarówno na osobistego trenera, jak i prywatnego kucharza, ale nie jestem milionerem. A jeśli czytasz artykuł o aplikacji fitness, prawdopodobnie jesteś w nieco podobnej sytuacji. Podczas gdy twoi przyjaciele w jakiś sposób wyglądają lepiej niż kiedykolwiek, starasz się nie policzyć, ile dni na siłowni przegapiłeś, lub próbujesz zapomnieć o ostatnich wspomnieniach z binging na fast foodach. Potrzebujesz pomocy technologicznej; potrzebujesz aplikacji takiej jak 8fit.

Rozpocznij swoją podróż do lepszego ciała, pobierając 8fit już teraz!

Celem 8fit jest dostarczenie kompleksowej, ale prostej aplikacji fitness, która zadba o wszystkie szczegóły. Nie będziesz musiał liczyć kalorii, czytać czasopism, aby uzyskać wszystkie najnowsze nauki na rozciąganie zginacza biodra, lub coś w tym stylu. Planuje rutynowe ćwiczenia, a także posiłki, które będą mu towarzyszyć, więc możesz po prostu wyciągnąć telefon, spojrzeć na niego i robić to, co mówi na ekranie. Jeśli możesz to zrobić, co zdecydowanie możesz, to 8fit znacznie poprawi Twoją kondycję fizyczną.

Tak naprawdę bałem się 8fit, bo bałem się, że to sprawi, że będę pracował jak Navy Seal i zażądam jedzenia odrażających prochów zdrowotnych. Nie jestem jednym z tych ludzi. Byłem więc mile zaskoczony, kiedy uruchomiłem program i odkryłem, że pierwszą rzeczą, którą robi 8fit, jest oferowanie różnych poziomów trudności, dostosowanych do Twoich celów. Jeśli potrzebujesz średnio wymagających ćwiczeń, które nadadzą Ci formę, 8fit może to zrobić. Jeśli po prostu chcesz delikatnie szturchać się w kierunku lepszej kondycji, jest to również możliwe. A jeśli chcesz całkowicie intensywnego crazy workout avalanche, po prostu naciśnij odpowiednie przyciski.

Porozmawiajmy o ćwiczeniach. Większość z tego, co oferuje 8fit to bodyweight-pompki, burpees, wszystkie te dobre rzeczy-podkreślone przez sporadyczne hantle, jeśli masz taki leżący. Na początku byłem do tego sceptyczny, ponieważ zwykle podnoszę duże ciężary i miałem uprzedzenie do treningu siłowego, myśląc, że jest to łatwe lub nie ma zdolności do efektywnego budowania mięśni. To uprzedzenie zostało natychmiast ugaszone przez pierwszą rutynę, która sprawiła, że poczułam się, jakbym nigdy wcześniej nie ćwiczyła.

Rozpocznij swoją podróż do lepszego ciała, pobierając 8fit już teraz!

Zwróć uwagę: program treningowy 8fit skopie Ci tyłek w najlepszy możliwy sposób. Wszystkie treningi są krótkie — w programie pośrednim średnio wynosiły około osiemnastu minut-a pod koniec każdego z nich twoje mięśnie będą cudownie obolałe. Większość z nich opiera się na paradygmacie treningu interwałowego o wysokiej intensywności, co oznacza, że robią wiele w krótkim czasie. Możesz całkowicie wypompować trening przed wyjazdem do pracy, a następnie iść do biura z tym blaskiem “jestem facetem, który faktycznie robi rzeczy ze swoim ciałem”.

Podczas gdy wykonywanie treningów jest odpowiednio trudne, nauka ich nie jest, dzięki temu, że 8fit jest wyposażony w filmy demonstracyjne. Kiedy mówi ci, aby wykonać rzuty boczne, pokaże Ci film w czasie rzeczywistym, na którym ktoś wykonuje rzuty boczne z idealną formą. Nawet jeśli jesteś całkowicie zaznajomiony z ćwiczeniami, które wykonujesz, będzie to pomocne, ponieważ zawsze dobrze jest przypomnieć sobie, jaka jest idealna forma. Wszyscy się leniwiemy, zwłaszcza ja. Dowiedziałam się, że moje pompki są trochę wyłączone, prawdopodobnie dlatego, że nieświadomie ułatwiłabym ćwiczenie, i nigdy bym się nie dowiedziała, gdyby nie załączone wideo demo.

Wszystko to może sprawić, że 8fit zabrzmi jak zbyt wiele pracy, ale w rzeczywistości tak nie jest, zwłaszcza że aplikacja stale pobiera od Ciebie informacje zwrotne o tym, jak przebiega ćwiczenie. Za każdym razem, gdy kończysz rutynę, pyta cię, jak bardzo ci się podobało i jak bardzo było to opodatkowane. Nie robią tego, aby cię zawstydzić-dzięki tym informacjom aplikacja stale wprowadza niewielkie zmiany w rutynie ćwiczeń, więc jeśli naprawdę nie lubisz niektórych wyborów, nie zobaczysz ich już. Oznacza to, że doświadczenie użytkownika stale się poprawia, podczas korzystania z programu.

Jeśli źle trzymasz się procedur ćwiczeń, 8fit również w tym pomaga, oferując delikatne przypomnienia, jeśli przegapisz zaplanowany trening. Wiadomości nie są jednak nieprzyjemne, a aplikacja nie przejmuje telefonu — po prostu otrzymujesz szybkie powiadomienie z podnoszącym na duchu Komunikatem o tym, jak trening poprawi twój dzień, co zrobi. To małe wzmocnienie przeszło długą drogę. Nie raz miałem odpuścić sobie trening i szukać wymówek, ale powiadomienie skłoniło mnie do wejścia tam i trzymania się tego, i zawsze byłem zadowolony, że to zrobiłem. A jeśli jesteś osobą, która bardziej męczy się z Twoją playlistą ćwiczeń, niż faktycznie ćwiczysz, tak jak ja, 8fit ułatwia to, dostarczając listy odtwarzania, które są solidne. Szczególnie podobała mi się playlista z Lat 90-tych, ponieważ miło jest połączyć nostalgię z pulsującą kalisteniką.

Rozpocznij swoją podróż do lepszego ciała, pobierając 8fit już teraz!

Jeśli chodzi o jedzenie, będziesz potrzebował członkostwa premium, aby skorzystać z rzeczy dietetycznych. Ale powinieneś to zrobić. Przy 60 usd / rok to ogromna oferta, ponieważ 8fit całkowicie dba o Twoją dietę, w imponującym stopniu. Po prostu poinformuj go o wszelkich ograniczeniach dietetycznych, powiedz, jak długo chcesz, aby twój plan posiłków był, i wyskakuje, wraz z całkowicie precyzyjną listą zakupów. O to właśnie chodzi w 8fit-dba o wszystkie szczegóły, więc możesz po prostu skupić się na pracy samego fitnessu. Przepisy są doskonałe i bardzo, bardzo liczne, i, co najważniejsze, nie czuję się jak zdrowej żywności w ogóle, poza tym jest niższa w węglowodanach niż cokolwiek dieta prawdopodobnie domyślne. Robisz takie rzeczy jak baskijski kurczak i dyniowa lasagne. A posiłki są na ogół odporne na idiotyzm. Z tego co wiem, przygotowałem je dokładnie I jestem osobą, która potrafi spalić wodę.

To właśnie tutaj 8fit się wyróżnia. Istnieje kilka aplikacji treningowych, które są dość solidne, a także kilka całkiem przyzwoitych trackerów diety. Ale nic nie zbliża się do 8fit pod względem oferowania ich obu w usprawnionym pakiecie z doskonałym interfejsem. Zasadniczo, jeśli masz 8fit, nie masz wymówek. Ponadto, jeśli masz problemy, Członkostwo premium daje dostęp do zespołu doświadczonych trenerów i dietetyków, którzy są w zasadzie wsparciem technicznym treningu. Są w pobliżu, aby ci pomóc, jeśli masz jakieś pytania lub martwisz się o swoje postępy.

Po miesiącu stosowania 8fit jestem na dobrej drodze do lepszej kondycji. Podczas gdy wcześniej miałem niejasne cele zdrowotne, takie jak “idź na siłownię i jedz fajne rzeczy przez nieokreślony czas”, 8fit dał mi wysoce zorganizowany program, który jest znacznie łatwiejszy do trzymania się i obiecuje konkretne wyniki. To znacznie poprawiło moje życie i mogę zrezygnować z członkostwa w siłowni.

Rozpocznij swoją podróż do lepszego ciała, pobierając 8fit już teraz!

Total
0
Shares
Related Posts
Rowerzysta na Col de la Colombiere we francuskich Alpach
Read More

Jak kupić rower szosowy

Jak kupić rower szosowy Szukasz roweru szosowego? Oto Jak kupić odpowiedni dla swoich potrzeb Geoff Nudelman 5 paďżdziernika…
Trzy buty do biegania na niebieskim tle
Read More

Najlepsze Buty Do Biegania

Najlepsze Buty Do Biegania 14 butów do biegania, które przeniosą Twoje biegi na wyższy poziom Mackenzie Shand 29…