Przegląd Subskrypcji Witamin Rootine

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/rootine20vitamin20packs.html i tablet z rootine app otworzyć i AskMen wybiera nakładkę logo

Przegląd Subskrypcji Witamin Rootine

Czy niestandardowe suplementy Rootine powinny stać się częścią twojej rutyny?

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Niezależnie od tego, czy prowadzisz już zdrowy tryb życia, czy jesteś zainteresowany zwiększeniem swojego ciała w 2021 roku, prawdopodobnie wiesz, jak ważne jest przyjmowanie zalecanej dziennej dawki witamin i minerałów. Wielu z nas stara się jak najlepiej, aby witaminy w naturalny sposób. Pełnoziarniste, ryby i soja są wspaniałym źródłem witamin z grupy B, owoce cytrusowe, brokuły i pomidory są doskonałym źródłem witaminy C, a wzbogacone mleko, tłuste ryby i spędzanie czasu na słońcu może podnieść nasz poziom witaminy D. Jednak niezależnie od tego, jak dobrze jesz, są szanse, że po prostu nie masz zdolności do spożywania tak wielu składników odżywczych, jak potrzebujesz. To tam pojawiają się suplementy witaminowe. 

Podobne: najlepsze multiwitaminy dla mężczyzn

Według Narodowego Centrum Zdrowia komplementarnego i integracyjnego suplementy multiwitaminowe są najczęstszymi suplementami diety i prawie połowa wszystkich Amerykanów przyjmuje je regularnie. Podczas gdy suplementy nie powinny być stosowane zamiast zdrowego odżywiania, ci, którzy nie otrzymują wystarczającej ilości witamin i minerałów z samej żywności lub mają pewne schorzenia, mogą skorzystać z dodania multiwitaminy do codziennej rutyny. 

Powody, dla których witaminy i minerały są tak ważne dla zdrowego stylu życia, są szerokie. W zależności od witaminy lub minerału mogą pomóc w gęstości kości, wzmocnić układ odpornościowy, ograniczyć czas potrzebny na wyleczenie niektórych urazów, utrzymać funkcję mózgu, pomóc w metabolizmie, a nawet pomóc w produkcji czerwonych krwinek. 

Ludzie biorą suplementy witaminowe z niezliczonych powodów: jako suplement ponieważ ograniczenia dietetyczne uniemożliwiają uzyskanie wystarczającej ilości witamin, z powodu choroby lub diety, takiej jak wegetariańska lub wegańska, lub ponieważ chcesz wziąć suplement w ramach zdrowego stylu życia, nadszedł czas, aby wypróbować usługę subskrypcji. Szczególnie taki, który tworzy suplement stworzony specjalnie dla Ciebie i Twojej biologii. 


Co To Jest Rootine?


Możesz założyć, że limity suplementów nie wykraczają poza alejkę witamin w CV, i być może spędziłeś czas przeglądając różne witaminy i suplementy tylko po to, aby znaleźć się w zakupie generycznie brzmiącej “męskiej codziennej witaminy”. Podczas gdy wielu mężczyzn przyjmuje te codzienne suplementy z doskonałymi wynikami, Rootine uważa, że twój suplement nie powinien być taki sam jak każdy inny. uważa, że witaminy i minerały powinny być specyficzne dla Ciebie i Twojej biologii. 

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/rootine20vitamin20packs.htmlRootine

Nazwany” najbardziej zaawansowanym naukowo pakietem odżywczym na świecie”, Rootine wykorzystuje testy biometryczne, aby ustalić dokładne składniki odżywcze i potrzebne wielkości dawkowania. W ten sposób nie dodajesz do swojego organizmu niepotrzebnych witamin i minerałów. Bierzesz tylko to, czego potrzebujesz. Robi to, dając Ci test DNA, który analizuje ponad pięćdziesiąt unikalnych genów opartych na badaniach, aby określić twoje specyficzne potrzeby żywieniowe. 

Po rootine dostaje wyniki DNA tworzy precyzyjne dawki dla 18 witamin, minerałów i składników odżywczych. Ponadto Rootine daje klientom ważne informacje na temat ich mózgu, układu sercowo-naczyniowego, a nawet zdrowia kości. 

Oto jak działa test: subskrybenci po prostu biorą trzy wymazy z policzków, Aby pobrać DNA. Wymazy są następnie pakowane i wysyłane do laboratorium Rootine w celu przetestowania. Jest przetwarzany w znanym na całym świecie laboratorium genetycznym ze stuprocentową dokładnością. Ponadto subskrybenci mogą spać spokojnie, wiedząc, że wszystkie ich dane są prywatne i bezpieczne. 


Temat: Przewodnik po zakupie witamin: co mężczyźni muszą wiedzieć


Skąd Rootine wie, co jest dla ciebie odpowiednie?


Jeśli jesteś zmęczony codziennymi suplementami wypełnionymi dodatkowymi minerałami i witaminami, których organizm nawet nie potrzebuje, Rootine jest właśnie dla ciebie. Po wykonaniu testu DNA Rootine tworzy codzienne opakowanie zaprojektowane specjalnie dla Ciebie i Twojej biologii. Ale ludzie w Rootine używają czegoś więcej niż tylko wewnętrznej biologii, by stworzyć stado. Bierze również pod uwagę dane dotyczące krwi i stylu życia. 

Każde opakowanie zawiera niestandardową dawkę 18 składników odżywczych, minerałów i witamin. W przeciwieństwie do wielu innych suplementów, zamiast dużych, nieporęcznych, kredowych pigułek dla koni, Rootine składa się z pakietu mikrogranulek. Te wolno uwalniające się mikrogranulki zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnej absorpcji, dokładnych dawkach i nie zawierają absolutnie żadnych wypełniaczy i dodatkowych składników. Są w 100% Wegetariańskie, wykonane z surowych składników odżywczych i zostały stworzone, aby nie powodować nudności. 


Ale jakim kosztem?


Rootine nie ukrywa faktu, że początkowo istnieje jeden dodatkowy, dodatkowy koszt związany z jego subskrypcją. Testy DNA nie przychodzą bez kosztów. Zanim rozpoczniesz subskrypcję, musisz wykonać test DNA, który przywróci ci $199. Ale jeśli masz już test DNA z usługi takiej jak 23andMe lub Ancestry, możesz po prostu wysłać go i całkowicie zrezygnować z testu DNA. Następnie dostawa 90-dniowa kosztuje 2,33 USD dziennie. Dla tych, którzy nie mają pod ręką kalkulatora, to $ 69.99 za trzy miesiące dostawy. 

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/rootine20vitamin20beads20food20and20smartphone20with20app20open.htmlRootine

$69.99 za trzy miesiące dostawy w Rootine.co


Jak anulować subskrypcję witamin Rootine


Jeśli chcesz, aby subskrypcja suplementów opartych na DNA została zaprojektowana specjalnie dla ciebie, trudno byłoby znaleźć coś lepszego niż Rootine. Ale jeśli z jakiegoś powodu, znajdziesz się niezadowolony z wyników lub okaże się, że jakoś dostać wystarczająco dużo witamin z chugging sok pomarańczowy i jedzenie garści brokułów, można po prostu wybrać, aby zrezygnować po trzech miesiącach. Rootine jest wolna od zobowiązań i możesz anulować, wstrzymać lub zmodyfikować swoją subskrypcję w dowolnym momencie. 


Możesz Też Kopać:

  • Najlepsze Witaminy Subskrypcje
  • Czy Witaminy Wygasają?
  • Najlepsze Suplementy Witaminy B12?

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts