Pułapki Randkowania Z Zamężną Kobietą

Kobieta z brązowymi i kręconymi włosami.

Pułapki Randkowania Z Zamężną Kobietą

Czy Kiedykolwiek Można Umawiać Się Z Zamężną Kobietą? Badamy

Randkowy Kujon to mroczna postać, której miejsce pobytu i szczegóły pozostają nieznane. Wiemy, że jest naprawdę dobry w randkowaniu. Był na więcej randek, niż można potrząsnąć długą kartę baru, a on jest tutaj, aby pomóc przeciętnemu facetowi krok jego gra Randkowa się wycięcie-lub kilka.

Pytanie

Hi Dating Nerd,

Nawaliłem. Tak myślę. Spotykam się z tą zamężną kobietą. Poznaliśmy się na imprezie — ja byłem tam jednym z młodszych facetów, a ona jedną z tych starszych kobiet, choć dzieli nas mniej niż 10 lat. Seks, kiedy ma czas, aby mnie zobaczyć, jest fenomenalny. Za każdym razem, gdy się spotykamy, nie mogę przestać do niej pisać przez kilka dni. To ekscytujące, ale nie wiem, dokąd to zmierza. Jeśli jej mąż się dowie, prawdopodobnie nie żyję. Wiem, że powinienem przestać, ale nigdy wcześniej nie czułem czegoś takiego, Kiedy moje serce bije tak źle. Co mam zrobić?

– Mam Założyć Obrączkę?

Odpowiedź

Czytelniku, współczuję. Bo to kolejny przykład na to, jak wiele nieszczęścia powoduje brak możliwości wyboru, kogo pociąga. Zakładając, że nie jesteś przerażająco brzydką ropuchą (przepraszam za przerażająco brzydkie ropuchy), założę się, że są inne kobiety w pobliżu — dziewczyna, którą spotkałeś na zajęciach spinningowych, która odstawia wszystkie pudełka, która jest idealnie samotna, której nie czułeś absolutnie nic następnego ranka. Z powodów, których w ogóle nie mogłeś zidentyfikować. Byłeś jak, nieważne, czas na lunch, sam.

Ale coś Cię dopadło w tej mężatce. Krzywa nogi, uśmiech, odurzający śmiech. A teraz ty, głupia osoba, którą jesteś, utknęłaś na kimś nieosiągalnym. Naprawdę, nie winię cię. Kiedy mówię ci, że powinieneś być bardzo ostrożny w stosunku do tej kobiety, to nie jest z miejsca moralnego osądu. Jak mówią: “serce chce tego, czego chce.”Oczywiste implikacje: czasami (często, w rzeczywistości) to, czego głupie serce chce, jest głupie.

I stoi przed tym samym problemem. Zna męża na wylot. (Może dosłownie, jeśli jest dziwna.) Wie o zapachu stóp. Uśmiecha się do jego żółtozębnego uśmiechu. Chociaż nie jest bez skazy, zdecydowała, że warto się z nim ustatkować. Ale teraz przychodzisz i wszystko psujesz.

Po części jest taka podekscytowana, bo wiesz, jesteś najprzystojniejszym, najbardziej czarującym kolesiem wszechczasów. Ale częściowo dlatego, że to pierwsze dni twojego związku-ona nie wie, kim jesteś. Nie miałeś jeszcze okazji, by ją denerwować tym, jak ciągle pieścisz własne jądra. Przestań.)

Podsumowując: Jesteś snem, a nie rzeczywistością. To, że rozwinęła ten sen, jest wystarczająco zrozumiałe. Każdy człowiek z funkcjonującymi gruczołami widzi atrakcyjną osobę i natychmiast fantazjuje o tym, jakim magicznym jednorożcem musi być, i utrzymuje to marzenie tak długo, jak to możliwe. (Kiedy sen się kończy, dowiadujesz się, czy masz prawdziwy związek.)

Co nie jest tak zrozumiałe, to to, że postanowiła spieprzyć rzeczywistość (jej związek z mężem) dla snu (Ciebie). Bez względu na to, jak skuteczna jest oszustką, chyba że jej mąż jest totalnym idiotą, on wie, co jest grane. Jest cały czas rozkojarzona. Seks nie jest tym, czym kiedyś był-fellatio staje się rzadsze i rzadsze. I dlaczego jej telefon cały czas brzęczy?

Może ich związek był już okropny. Ale istnieje wiele sposobów radzenia sobie z okropnym Związkiem. Jest Poradnia dla par. Możesz zrobić z tego jakiś poliamorusowy festyn penetracyjny. Ponadto, można po prostu być uczciwą osobą i złamać serce partnera. Ale ona tego nie robi. Jest to ważna ilustracja jej charakteru. Kiedy nudzi się w małżeństwie, poluje na innego faceta i zdejmuje spodnie. Tak radzi sobie z seksualnym złym samopoczuciem. To jej genialne rozwiązanie.

Jest to dobry rodzaj osoby do zaangażowania się, jeśli po prostu chcesz mieć szalony romans. Co może być zabawne. Pamiętaj, że psujesz życie jakiemuś biedakowi. Bez obrazy. Ale jesteś. Naprawdę nie wierzę w Powszechną mądrość, że żonata połowa romansu jest etycznie winną połową. Mam wrażenie, że jest to mądrość rozpowszechniana przez marudnego człowieka-dzieci, które nie potrafią się przyznać, gdy wykazują wątpliwy charakter. Z pewnością ta kobieta nie wpadła Ci nagle w erekcję. Z pewnością byłeś częścią tego procesu.

Pewnego razu zamężna kobieta zaprosiła się do mojego mieszkania. Właśnie odbyliśmy długą pogawędkę na imprezie; większość rozmowy skupiała się na tym, jak miała wątpliwości co do życia małżeńskiego. Po naszej rozmowie tak się złożyło (bullsh*t), że ona wychodziła w tym samym czasie co ja (bullsh*t) i że szliśmy w tym samym kierunku (bullsh*t.) i zamiast się pożegnać, powiedziała: “Może wpadnę na drinka?”Nic dziwnego, że nie piliśmy tylko wtedy.

Można powiedzieć, że ” skusiła mnie.”Ale to stek bzdur. Wszakĺľe uczestniczyĺ ’em w jej rozmowie o tym jak gĹ’ upie jest monogamia i przez caĹ ‘y czas gĹ’ Ä ™ boko wpatrywaĺ ‘ em siÄ ™ w jej oczy. A kiedy się zaprosiła, zgodziłem się. Jeśli jej chłopak dowiedział się o tym, co się stało i uderzył mnie w twarz, Nie wiem, czy mógłbym go winić. Żałuję tego, co zrobiłem.

Nie przeszkadza ci to? Dobra. Nie Jestem tu, by cię wychowywać. Żeby wyjaśnić sytuację. I jeszcze jedno wyjaśnienie. Jeśli naprawdę jesteś emocjonalnie zaangażowany w tę kobietę, powinieneś natychmiast zamknąć tę sprawę. Przestań z nią rozmawiać, przestań ją widywać, Przestań obserwować ją na Instagramie, bez względu na to, jak te ujęcia jogi ożywają Twoje popołudnie.

Bo powiem ci, co będzie dalej. W końcu opuszcza męża. Te pełne nienawiści sesje z prawnikiem rozwodowym sprawiają, że jest rozbrykana jak cholera, a Ty uprawiasz szalony, całonocny Seks. Mówi ci, jak podniecasz ją w sposób, w jaki jej stary mąż nigdy nie mógł. Czujesz się jak mężczyzna. Czujesz, że to jest to — że w końcu znalazłeś tego jedynego.

Powiązane: Czy wiesz, jakie są 5 różnych poziomów oszukiwania?

Na początku pewnie myśli to samo. A potem, kilka miesięcy później, znowu się nudzi. Albo gorzej-rok później, po ślubie. Ponieważ, pamiętaj, na początku, jej mąż był snem, tak jak ty. A potem sen umarł. Zrozumiała, że nie jest idealny. Teraz zdaje sobie sprawę, że ty też nie. Wszystkie twoje nawyki irytują ją w niewiarygodnym stopniu. Zaczyna udawać Orgazmy.

A ten nowy facet w jej pracy jest czarujący. Wygląda egzotycznie. Jest pewny siebie. Jest trochę niski, ale jest zbudowany i ma świetny styl. Znalazła go na Facebooku, żeby mogli porozmawiać o pracy. Potem, przypadkowo, pewnego dnia, zaprasza ją na drinka po pracy. Zapewnia ją, że to tylko przyjacielski drink. Co może pójść nie tak?

Przydałaby ci się pomoc w randkowaniu? Wyślij e-mail do Dating Nerd na [email protected].

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Walki W Związku

Walki W Związku Pięć Walk Każda Para Ma I Jak Pracować Obok Nich Joanna Schroeder 3 maja 2018…
Jak uzyskać rozwód
Read More

Jak uzyskać rozwód

Jak uzyskać rozwód Co zrobić, gdy małżeństwo się nie układa Lindsay Tigar 11 czerwca 2019 Podziel się RedTube…