Recenzja Aplikacji Peloton

Trzy screeny z aplikacji Peloton na iPhonie pokazujące oferty klas na czerwonym tle

Recenzja Aplikacji Peloton

Oto, co musisz wiedzieć o aplikacji Peloton

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zrzuty ekranu aplikacji ze strony sprzedawcy.


W wyniku globalnej pandemii koronawirusa możliwość ćwiczeń w domu nigdy nie była bardziej konieczna. Podczas gdy inteligentny sprzęt fitness stał się już bardziej powszechny w domowych siłowniach fanatyków fitness, dziś nawet Przypadkowi goście siłowni szukają rozwiązań w domu. Platformy takie jak peleton zawierają, aby zyskać przyczepność wśród mas – a listy oczekujących nadal rosną w długości Dla Rowerów, Rowerów + i bieżnika.

Podobne: najlepsze aplikacje dla zdrowia i fitnessu

Przy tych czasach oczekiwania wielu zastanawia się, czy naprawdę potrzebujesz sprzętu za $2,000+, aby zacząć? Aby się o tym przekonać, spędziliśmy dużo czasu na aplikacji Peloton, sprawdzając każdy zakątek platformy, aby podkreślić wszystko, co musisz wiedzieć o tym, co oferuje aplikacja i jak w pełni wykorzystać ją dzięki prostemu miesięcznemu członkostwu.


Ile kosztuje członkostwo peleton?


Po 30-dniowym bezpłatnym okresie próbnym członkostwo Peloton Digital kosztuje $12.99 miesięcznie. Subskrypcja ta umożliwia dostęp do platformy jednemu użytkownikowi. Wiele Profili nie jest dozwolonych.


Fitness z rowerem lub bez


Jedną z najmilszych rzeczy na platformie Peloton jest to, jak łatwo jest zacząć. W zaledwie kilku krokach możesz się zarejestrować i przejść do dowolnego treningu, który Ci się spodoba. Dostępne są setki godzin treści, które nie wymagają żadnego sprzętu, w tym treningów jogi i masy ciała. Chociaż profil jest zalecany, aby w pełni wykorzystać to, co oferuje platforma (więcej o tym później), nie jest to wymagane.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/screenshot20of20peloton20app20class20offerings20page.htmlPeleton

Rodzaje zajęć dostępne na peletonie


Istnieje 11 różnych typów klas z treningu dla każdego zainteresowania i prawie każdy poziom umiejętności. Peloton wykonał doskonałą pracę jako kurator programowania dla początkujących, a także bardziej zaawansowanych fanatyków fitness. Zajęcia są dostępne w sesjach od 5 do 90 minut, z dużą ilością ofert mieszczących się w zakresie 20-45 minut. Peloton sprawia, że niezwykle łatwo dostać się do jakiegoś rodzaju ćwiczeń w dowolnej ilości czasu masz.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/screenshot20peloton20app20strength20training20class20page.html Peleton

Opcje treningu obejmują:

 • Kolarstwo
 • Bike Bootcamp (mieszanka ruchu rowerowego i podłogowego)
 • Trening siłowy (pilates to najnowszy dodatek w tej kategorii)
 • Joga
 • Cardio (w tym HIIT)
 • Bieganie (zarówno na zewnątrz, jak i na bieżniku)
 • Chodzenie (zarówno na zewnątrz, jak i na bieżniku)
 • Tread Bootcamp (mieszanka ruchów bieżnika i podłogi)
 • Outdoor Audio
 • Rozciąganie
 • Medytacja

To nie tylko Typ oferowanych zajęć, ale sami instruktorzy reprezentują różnorodność stylów, poziomów i dyscyplin fitness. W tym miejscu pojawia się reputacja “Peloton cult”: niektórzy użytkownicy są nieprzyzwoicie lojalni wobec niektórych instruktorów (o czym świadczą ich masowe obserwacje w mediach społecznościowych), podczas gdy inni lubią skakać do różnych nauczycieli. Niezależnie od tego, gdzie spadniesz na to spektrum, podążanie za ulubionym instruktorem z jakąkolwiek regularnością chronologiczną sprawia, że całe doświadczenie jest o wiele bardziej angażujące.


Podobne: najlepsze aplikacje Personal Trainer


Ciągłe innowacje w zapierającym dech w piersiach tempie


Ostatnio Peloton wydaje się, że jest to punkt do wydawania nowych klas “Artist Series” (ze ścieżkami dźwiękowymi jednego artysty) i innych tematów niemal co tydzień. (Na przykład, mniej więcej w czasie publikacji tej historii, Peloton rozpoczął serię klas z The Beatles w Boże Narodzenie, a kilka dni później ogłosił serię Calvin Harris Artist Series.) Jest to dodatek do dostosowanych programów treningowych, takich jak” Crush Your Core ” i regularnych codziennych zajęć na żywo i na żądanie. Czasami wybór może być przytłaczający, ale jeśli jesteś kimś, kto potrzebuje świeżych treści, aby pozostać zmotywowanym, nie brakuje tego tutaj.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/peloton20x20the20beatles20promotional20image20for20artists20series20classes.htmlPeleton

A propos muzyki …


Znajdź piosenkę, którą lubisz podczas treningu? Integracja Peloton one-touch ze Spotify jest genialna. Po prostu dotknij ikony serca obok utworu, a zostanie on automatycznie dodany do listy odtwarzania, którą możesz wyświetlić na Spotify. Utwory będą zapełniać się w miarę ich ulubionych, a Twoja spersonalizowana lista odtwarzania treningu zaczyna się budować w mgnieniu oka. (Inne aplikacje mają to lub próbują to odtworzyć, ale żadna nie zrobiła tego tak płynnie, jak peleton.)


Skorzystaj z biblioteki klas


Jednym z największych atutów Peloton jest ogromna ilość dostępnych treści. Miesięczne członkostwo odblokowuje to wszystko i nie jest wymagany żaden formalny profil. Duże zastrzeżenie polega na tym, że bez profilu nie będziesz w stanie ustalić bieżących trendów w wydajności i zdobywać odznak (które mają kultowe osoby). Chociaż ma to większe znaczenie dla osób z rowerem lub bieżnikiem, instruktorzy w innych dyscyplinach od czasu do czasu będą krzyczeć do użytkownika, który osiągnął kamień milowy podczas zajęć na żywo (100, 200, 500+ klas). To fajny moment, do którego dąży wielu oddanych użytkowników.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/peloton20app20screenshots20of20stat20and20badge20pages.htmlPeleton

Bezproblemowe zajęcia na żywo na dowolnej platformie


Niezależnie od tego, czy streamujesz na rowerze / bieżniku, komputerze, tablecie, telewizorze czy smartfonie, Platforma live jest zasadniczo bezproblemowa. Użytkownicy zauważą podobny układ do klasy, niezależnie od ekranu, a to sprawia, że treningi są łatwe do naśladowania bez względu na to, gdzie jesteś. Zauważyliśmy, że robi to dużą różnicę podczas skakania z roweru na telewizor lub roweru na ekran telefonu. (Dodatkowo, jeśli zegarek Apple Watch jest podłączony do iPhone ‘a, aplikacja Peloton automatycznie wyświetli tętno i inne wskaźniki podczas treningu z iPhone’ a.)

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/images20of20peloton20app20open20on20apple20watch.htmlPeleton

Społeczność to wielka sprawa


Bez względu na to, jak go oprawisz, dużą zaletą jest dedykowana i szybko rosnąca baza użytkowników Peloton. Facebook Instagram passion rozlewa się na dedykowane obserwacje na Instagramie dla ulubionych instruktorów i masowych grup na Facebooku, w których użytkownicy mają obsesję na punkcie wszystkiego i wszystkiego. To stałe wsparcie naprawdę buduje poczucie wspólnoty, zwłaszcza w czasach, gdy tak wielu jest odizolowanych lub na własną rękę. Udostępnianie aktywności jest łatwe w wielu sieciach i jest sprytnie zaprojektowane, aby pokazać, ile pracy wykonałeś.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/screenshots20of20peloton20smartphone20app20featuring20activity20challenges20and20power20zone20pack.htmlPeleton

Słabość aplikacji peleton


Ogólnie rzecz biorąc, aplikacja Peloton to naprawdę silna oferta z kilkoma wadami. Wady są nieliczne, ale jedyną rzeczą, której doświadczeni entuzjaści fitnessu mogą znaleźć brak, jest brak prawdziwego programowania odzyskiwania. Tak, istnieje pełna oferta rozciągania wraz z kilkoma opcjami toczenia pianką, ale jeśli peleton oferowałby dłuższą giętkość i programowanie mobilności (jak to w TB12 Variis), byłoby to prawdopodobnie jedyne, czego brakuje zaawansowanym ćwiczącym, którzy potrzebują tego dynamicznego przywrócenia. Ponownie, jest to naprawdę specyficzny problem i większość użytkowników będzie w porządku z tym, co jest obecnie dostępne.


Nasz Werdykt: Śmiało!


W cenie 12,99 USD miesięcznie aplikacja Peloton to świetna wartość. Bez względu na to, jaki rodzaj treningu lubisz, na pewno znajdziesz coś i sposób, aby się tego trzymać. Platforma jest łatwa w użyciu i nie ma czynnika zastraszania, który jest dostarczany z innymi aplikacjami fitness. Aby szybko zacząć korzystać z at-home fitness, nie ma obecnie lepszej opcji na rynku. Dodatkowo, możesz anulować w każdej chwili.

$12.99 / miesiąc (pierwsze 30 dni za darmo) w Peloton.com

 • Pobierz z Apple App Store
 • Pobierz z Google Play
 • Pobierz z Amazon App Store
 • Pobierz na rok

Możesz Też Kopać:

 • Produkt Face Off: Peleton Vs. Soul Cycle
 • Najlepsze Treningi Streamingowe
 • Najlepsza technologia Fitness dla małych przestrzeni

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Pokrowiec Na Czerwone Mięso

Pokrowiec Na Czerwone Mięso Czy Należy Zrezygnować Z Mięsa Na Rzecz Diety Roślinnej? Badamy Mitch Calvert 1 września…