Rozmowy O Pieniądzach: Para Zarabiająca 90 Tys. Dolarów Rocznie Robi Realne Wrażenie Na Seksie Po Urodzeniu Dzieci

Rozmowy O Pieniądzach: Para Zarabiająca 90 Tys. Dolarów Rocznie Robi Realne Wrażenie Na Seksie Po Urodzeniu Dzieci

Jedna Para Opowiada O Realiach Intymności Po Dzieciach

Podczas gdy pieniądze są ważne, aby mówić o, ta kreatywna para otworzyła się o tym, jak posiadanie dziecka zmienia twoje życie seksualne, i musieliśmy zapytać o więcej. Peter i Diana to dwaj artyści, którzy pracują przede wszystkim jako niezależni ilustratorzy cyfrowi. Podczas gdy Peter był zajęty, Diana zmniejszyła obciążenie pracą, aby zająć się Angie, ich roczną córeczką. Oboje pobrali się szybciej, niż potrzeba, aby urodzić dziecko, ale ich płatkowa do metalu postawa o miłości dobrze im służyła. Są szczęśliwi jak diabli, nawet jeśli ich dochody nie są ultra dynamiczne. Nadrabiają to wesołą postawą (i ok, mała pomoc rodziców Diany).

AskMen: jak się poznaliście?

Poznaliśmy się na OkCupid. To była jedna z tych burzliwych 48 godzin z kimś, gdzie się z nim spotykasz i nie chcesz kończyć randki. Nasza pierwsza randka była w piątek, ale spędziliśmy razem cały weekend.

Tak, a potem pobraliśmy się kilka miesięcy później. Najpierw potajemnie, a potem w końcu powiedzieliśmy naszym rodzinom, a potem mieliśmy wielką zabawę, ale niezobowiązującą imprezę, na którą wszyscy zostali zaproszeni.

Dlaczego na początku ukrywałaś swoje małżeństwo przed rodziną?

Piotr:bo stało się to w dwie sekundy od spotkania. Ale kiedy wiesz, wiesz.

Rodzina Pete ‘ a była całkiem wyluzowana. Chociaż byłam już jego żoną, gdy pierwszy raz ich poznałam. Pochodzę z bardziej tradycyjnej rodziny. Moja mama nadal jest zła na mnie za to, że się ożeniłem i jej nie powiedziałem. Szczerze mówiąc, źle się z tym czuję.

Czy sposób, w jaki zostałeś wychowany, wpłynął na sposób, w jaki pieniądze wpływają na twój związek?

Dużo o tym myślę. Jestem artystą i muszę powiedzieć, że nie sądzę, że to by się stało, gdybym nie pochodził z rodziny, która nie musiała stresować się pieniędzmi. Pete i ja mamy dość, ale nie tonę, a moi rodzice czasem nam pomagają. Mieszkamy w ich starym domu, odkąd przeszli na emeryturę i przeprowadzili się w mniejsze miejsce. Dorastanie z pieniędzmi pozwoliło mi iść do szkoły artystycznej i zostać artystą, ale potem wyszłam za innego twórcę.

Peter: co jest dobre, bo rozumiemy obłęd drugiego człowieka, ale złe, bo robimy takie rzeczy, jak ślub po jakichś dwóch miesiącach.

To źle?

To było impulsywne. Ale także bardzo romantyczny i właściwy wybór. Kocham cię.

Więc, Diana, myślisz, że twoi rodzice chcieli, żebyś wyszła za kogoś, kto ma stabilniejszą pracę niż ilustrator?

Oczywiście. Wszystko było dość tradycyjne w tym sensie. Ale teraz moja rodzina kocha Pete ‘ a, a kiedy będziesz miał dziecko, wszyscy przestaną o wszystkim mówić.

Jak posiadanie dziecka zmieniło sposób mówienia o finansach?

Peter: zawsze dzieliliśmy Finanse. Nawet przed Angie. Oboje jesteśmy freelancerami, więc pieniądze się zmieniają i nie mamy nic przeciwko pomaganiu innym. Angie zmieniła pieniądze w najbardziej oczywisty sposób. Teraz mamy ich mniej!

Czy któraś z was dostała ostatnio coś dla drugiej osoby w prezencie, czy to wszystko dziecięce rzeczy?

Głównie baby baby baby…ale jeśli mamy być prawdziwi, Pete wziął wczoraj trochę Sustain lube, co było bardzo doceniane.

Za cały seks, który uprawiasz?

Haha, tak. Ale tak, to prawda. Twoja pochwa zmienia się po urodzeniu dziecka. Potrzebuję więcej smaru niż wcześniej. Przynajmniej nie wciskam przypadkiem mleka do ust Pete ‘ a.

O tak. I nie Każ nam zaczynać cały czas, gdy Angie przerywa rzadkie chwile, kiedy jesteśmy w stanie spróbować uciec, aby to zrobić. Płacz dziecka nie łączy się dobrze z orgazmem. Ale ty dajesz radę.

Czy jest jakaś rada dla pary, która radzi sobie ze zmianami po urodzeniu pierwszego dziecka?

Diana: słuchaj, zwłaszcza na początku, wszystko będzie inaczej. Będziesz miał mniej pieniędzy do wydania na siebie, ale będziesz też mniej myślał o sobie. Nie będziesz uprawiać tyle seksu, nie będziesz spać, ale poczujesz także miłość i intymność, o których istnieniu nawet nie wiedziałeś. Po prostu musisz zaakceptować, że wszystko będzie inne, iść z tym i cieszyć się dobrymi rzeczami.

Mam nadzieję, że będziemy uprawiać więcej seksu za jakieś 18 lat.

Ile wydajesz na kolejne miesięcznie?

Wynajem: Jest ich kilkaset, ale jak mówiłem, mieszkamy u naszych starych rodziców. Więc nie musimy płacić czynszu. I nie przeszkadza mi to. ~ Diana 

Samochody: Samochód, którego używamy, był również prezentem od mojej rodziny. ~ Diana

Dług:  Mam dwie karty kredytowe, a Diana jedną, mamy tam kilka tysięcy. Płacimy sto miesięcznie, ale powiedzieliśmy sobie, że teraz nie jest czas, aby stresować się kartami kredytowymi. – Pete

Ubrania: Na nas samych? Ha. Wydajemy może 100 dolarów miesięcznie na rzeczy dla dzieci? Na szczęście wielu przyjaciół i rodziny oddało nam ręce, a my mieliśmy baby shower, który naprawdę się udał. ~ Diana

Żywność: Gotujemy przez większość czasu i staramy się dobrze poruszać, więc zgaduję, że 500 dolarów miesięcznie za jedzenie. – Pete

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts