Różne podpórki, które będziesz miał w swoim życiu

Różne podpórki, które będziesz miał w swoim życiu

Cztery rodzaje spotkań, które na pewno masz przynajmniej raz w życiu

Randkowy Kujon to mroczna postać, której miejsce pobytu i szczegóły pozostają nieznane. Wiemy, że jest naprawdę dobry w randkowaniu. Był na więcej randek, niż można potrząsnąć długą kartę baru, a on jest tutaj, aby pomóc przeciętnemu facetowi krok jego gra Randkowa się wycięcie-lub kilka.

Każde spotkanie jest trochę inne. Często spotkania są zabawne dla wszystkich zaangażowanych, ale czasami są koszmarem powodującym traumę. Niektóre świetne spotkania też są bardzo emocjonalne. I czasami, przypadkowy seks z niewłaściwą osobą może złamać ci serce. Choć w popularnym dyskursie często mówimy o “kulturze podrywu”, tak naprawdę nie ma czegoś takiego. Istnieje tylko cała konstelacja różnych rodzajów trybowania pozazwiązkowego.

A jeśli chcesz mieć przypadkowy seks, powinieneś wiedzieć, jak to zrobić dobrze, niezależnie od okoliczności — powinieneś wiedzieć, jak się bawić, nie raniąc nikogo emocjonalnie, lub, co ważniejsze, nie sprawiając, że ktoś czuje się, jakbyś ich wykorzystał. Jest to szczególnie prawdziwe w dobie randek online i aplikacji do podpinania, teraz, gdy podpinanie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. W tym duchu przedstawiam teraz kilka rad na temat tego, jak poradzić sobie z czterema zupełnie różnymi rodzajami przystawek. Gdy go przeczytasz, będziesz w stanie żyć, kochać i tango poziomo z większą pewnością siebie.

1. Pijana Podrywaczka

Alkohol jest w zasadzie nierozerwalnie związany z przystawkami. To dlatego, że wszyscy jesteśmy trochę zawstydzeni tym, jak bardzo chcemy zaliczyć. Kobiety uczą się, że nie powinny chcieć seksu, a mężczyźni boją się o to prosić, z uzasadnionego strachu przed odrzuceniem lub zejściem z przerażenia. I rozwiązujemy ten problem, jako społeczeństwo, doprowadzając wszystkich do szału. To okropne rozwiązanie, które ma pewne problemy. W szczególności, mówię o problemach związanych ze zgodą.

Jak wszyscy wiemy, istnieje dość cienka granica między “jestem pijany, ale w zasadzie wiem, co robię”, a”nie mam pojęcia, co stało się ze mną wczoraj.”W poprzedniej sytuacji twoja zgoda seksualna jest dość znacząca: wiesz, gdzie jesteś, wiesz, co robisz.  I to samo dotyczy twojego partnera, na równoważnym poziomie upojenia. Ale w tej drugiej sytuacji zgoda jest zasadniczo bez znaczenia. Trzeba więc uważać, czy lekko pijana osoba, z którą się spotykasz, jest zbyt pijana, by się na to zgodzić. Jest to szczególnie prawdziwe z męskiej perspektywy, ponieważ kobiety mają tendencję do niższej tolerancji alkoholu.

Niektórzy sugerują, że odpowiedzią na to jest nigdy nie uprawianie seksu, gdy w ogóle jest pod wpływem alkoholu. Wydaje się to godne podziwu, ale powodzenia, prawda? Wszyscy wiemy, że jeśli zrezygnujesz z picia, zrezygnujesz z wielu przypadkowych seksu, niezależnie od płci. Więc wszystko, co mogę zasugerować, to żebyście byli bardzo ostrożni i upewnili się, że w waszych spotkaniach alkohol jest po to, aby trochę przełamać społeczną granicę, a nie całkowicie zniszczyć wasz umysł.

Oznacza to, że musisz obserwować, ile twój partner pije, i sprawdzać z nimi poziom trzeźwości w sposób ciągły, zwłaszcza zanim zrobisz coś poważnego. Pewnego razu przyjechałem na imprezę i z jakiegoś powodu, naprawdę urocza dziewczyna natychmiast zaczęła mnie podrywać. Byliśmy wtedy trochę pijani. Trzy drinki później wzięła mnie za rękę i zaprowadziła do sypialni na górze. I w tym momencie, mimo że bardzo chciała natychmiast zdjąć ubranie, zapytałem ją, czy wszystko z nią w porządku, a ona powiedziała coś w stylu “czuję się jak ciastko”, a kiedy poprosiłem ją o wyjaśnienie tego stwierdzenia, nie była w stanie.

Była kompletnie zalana. A gdybym się nie zameldował, nigdy bym się nie dowiedział — ona wciąż funkcjonuje, na tyle, że chwyciła mnie za rękę i powiedziała “tak.”Następnego dnia napisała do mnie i zapytała, czy uprawialiśmy seks — nie wiedziała — i podziękowała mi, gdy jej powiedziałem, że nie. a potem spiknęliśmy się tej nocy, na bardziej rozsądnej ilości piwa. Zrób to. Upewnij się również, że nie jesteś tak zmarnowany, że nie masz obecności umysłu, aby być rozważnym w tej kwestii.

2. The Friend Hookup

Wiele heteroseksualnych przyjaźni jest przygotowanych na tę dziwną przepaść, gdzie nigdy nie uprawiałeś seksu, ale zawsze jest to trochę mało istotne. Ale może nigdy nie byłeś singlem w tym samym czasie, albo to po prostu nie wyszło w odpowiednim momencie.

I pewnego dnia, twój przyjaciel przychodzi do Twojego mieszkania, świeżo wolny, a Ty pijesz przed imprezą. A ona patrzy na Ciebie i mówi: “dlaczego tak na mnie patrzysz”, a ty mówisz: “wyglądasz dziś wspaniale”, a potem nigdy nie wychodzisz z mieszkania. To niesamowite! Gratulacje.

Ale musisz być tutaj ostrożny, ponieważ rzadko istnieje coś takiego jak seks Bez emocji. Zazwyczaj jedna lub druga strona czuje się o tym w jakiś sposób, nawet jeśli tylko nieznacznie. Może nie czujesz nic do swojej przyjaciółki, i po prostu robisz sobie jaja, ale to niekoniecznie prawda o niej. Więc musisz być dobrym przyjacielem osoby, z którą właśnie uprawiałeś seks-co oznacza, że wiesz, na czym stoisz. Powinieneś do niej napisać i powiedzieć coś w stylu: “było fajnie, co?”Po prostu otwórz linie komunikacji, aby mogła komunikować się o tym, jeśli poczuje potrzebę.

I nie trzeba dodawać, że jeśli okaże się, że twój przyjaciel coś do ciebie czuje, a Ty Nie, Nie uprawiaj z nimi seksu. I Vice versa – nie załamuj się, jeśli twoja przyjaciółka nie chce się z tobą ożenić tylko dlatego, że zobaczyła Twojego kutasa. To, że ktoś uprawia z tobą seks, nie znaczy, że jest ci coś winien. Nie.

3. Randki Online Hookup

Dziwną rzeczą w randkach online jest to, że wielu ludzi jest na Krzesiwie i podobnych czynach, ponieważ chcą się przespać — a niektórzy ludzie są tam, aby znaleźć długoterminowe znaczące partnerstwo. I często nie jest jasne, czego ludzie chcą. Jak to wyjaśnisz?

Najpierw porozmawiajmy o tym, czego nie robić. Nie wysyłaj jawnie seksualnej linii podrywu, ani Zdjęcia kutasa. Nie wysyłaj natychmiast wyraźnych wiadomości seksualnych. Tak, nawet jeśli masz koleżankę, która natychmiast wysyła akty. Dynamika płci jest tutaj naprawdę ważna: kobiety stale otrzymują niechcianą uwagę seksualną, a mężczyźni zwykle nie. Dostosuj odpowiednio swoje podejście.

Bądź jednak flirciarzem. Przesuń granice. Dorzuć fizyczny komplement, który nie jest wstrętny, gdy już od jakiegoś czasu piszesz SMS-y. Jeśli nie chce nadać tej rozmowie seksualnego tonu, po prostu nie odpisuje. Co oszczędza czas. Możesz teraz przejść do następnej szczęśliwej kobiety.

Nie zapraszaj jej. Nie wie, że nie jesteś psychopatą. Spotkaj się w miejscu publicznym i wypij drinka lub dwa. (Nie cztery. Potem powiedz pięć magicznych słów: “chcesz się stąd wydostać?”Jest to uniwersalny, międzykulturowy sygnał. Wszyscy wiedzą, co to znaczy. Powodzenia.

Jest kilka innych rzeczy, o których powinieneś pamiętać. Jeśli chcesz się powtarzać, albo jesteś dobrym człowiekiem, powinieneś posprzątać mieszkanie wcześniej i wziąć prysznic. Ułatwiaj również transport. Jeśli mieszka daleko, a jest późno, nazwij ją Uberem. Nie pytaj, po prostu to zrób. To, że żyjemy w czasach randkowania z Tinderem, nie oznacza, że rycerskość jest martwa.

4. Travel Hookup

Najlepsze podrywy są oczywiście podrywy podróżnicze. Poznajesz piękną kobietę w barze. Ma wyraźny akcent, bo jest z Norwegii. Jest na Manhattanie tylko na trzy dni w podróży służbowej. Oprowadzisz ją? Pewnie, że możesz. Zakochujesz się, a seks jest niesamowity.

Ciesz się tym. Ale pamiętaj, że, jak wszyscy inni ludzie, jesteś tylko małpą z fantazyjnymi spodniami i nabrałeś się na najstarszą sztuczkę w książce: wartość niedoboru. Każdy, i mam na myśli każdego, jest bardziej interesujący, jeśli wiesz, że twój czas z nimi jest ograniczony. Tak więc, kiedy twoja piękna Norweżka odlatuje, możesz — prawdopodobnie poczujesz instynkt, aby wskoczyć do samolotu i zostać z nią i kontynuować romans.

Jest szansa, że to się uda, ale przez większość czasu odkryjesz, że twój idealny mały romans był tylko krótkim, uroczym trzepotem w czasie, stworzonym przez bardzo specyficzne okoliczności. Weź to i idź dalej, i miej nadzieję, że będzie miała kolejną podróż służbową. Może od czasu do czasu wysyłać jej sprośnego SMS-a, jeśli jej się to podoba. I ciesz się resztą swojego życia seksualnego z innymi ludźmi. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w sekcjach 1-3.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts