Ryan Reynolds Ujawnia Swoje Zmagania Z Niepokojem

Ryan Reynolds

Ryan Reynolds Ujawnia Swoje Zmagania Z Niepokojem

News: nawet Ryan Reynolds ma lęk – oto jak sobie z tym radzi

Krótka Historia

Ryan Reynolds ma wewnętrzne demony – ale jak my wszyscy? 

Długa Historia

Niezależnie od tego, czy zbliża się egzamin, prezentacja w pracy, spotkanie z rodzicami, czy cokolwiek innego — niepokój może uderzyć cię jak cios w twarz.

Dla Ryana Reynoldsa, mimo że wcześniej nazywał się Ludzienajseksowniejszy żyjący mężczyzna i małżeństwo z Blake Lively, każdy występ w talk show i każdy wywiad profilowy (jak ten w New York Times) sprawia mu tyle niepokoju, że mówi, że myśli, że może umrzeć. 

“Mam lęk, zawsze miałem lęk” – powiedział Reynolds w profilu. “Zarówno w beztroskim” jestem zaniepokojony tym ” czymś, jak i byłem w głębi ciemniejszego końca spektrum, co nie jest zabawne.”

To wcale nie brzmi jak zarozumiały, zabawny facet, którego widzieliśmy w filmach takich jak Deadpool oraz Van Wilder. Ale mając 20 lat, naprawdę walczył.

“Imprezowałem i starałem się w jakiś sposób zniknąć” – powiedział. Często budził się w środku nocy, sparaliżowany niepokojem, dręczony swoją przyszłością. Przeszedł przez to przez samoleczenie, ale po tym, jak kilku przyjaciół zmarło z powodu przedawkowania, stonował imprezową drogę w dół.

Reynolds, który ma Deadpool 2 podchodzi, mówi, że nadal czuje ogromną presję — kończył montaż filmu w dniu wywiadu. Ale teraz jest o wiele lepszy w pokonywaniu lęku. 

Po pierwsze, powiedział, że robi wiele wywiadów w charakterze Deadpoola. Ponadto używa aplikacji medytacyjnej Headspace. I w końcu, gdy tylko wejdzie na scenę, wie, że niepokój się podniesie, a potem zstępuje błogosławiona ulga.

“Kiedy kurtyna się otwiera, włączam tego głupka, a on jakby przejmuje kontrolę i odchodzi ponownie, gdy zejdę z planu” – powiedział.

“To jest ten wielki mechanizm samoobrony” -kontynuował. “Pomyślałem, że jeśli chcesz skoczyć z klifu, równie dobrze możesz latać.”

Reynolds nie jest jedyną gwiazdą, która ostatnio zmagała się z problemami zdrowia psychicznego. The Rock niedawno ujawnił swoją depresję, podobnie jak pro sportowcy, tacy jak DeMar DeRozan i Kevin Love. Oczywiście, jeśli zmagasz się z problemami ze zdrowiem psychicznym, nie ma powodu, aby czuć się samotnym. 

Own The Conversation

Zadaj Wielkie Pytanie

Czy wszystkie gwiazdy wychodzące ostatnio na temat problemów ze zdrowiem psychicznym w końcu zmniejszą presję, jaką czują mężczyźni, aby zawsze być mężczyzną?’

Drop This Fact

Tylko jedna godzina tygodniowo ćwiczeń może zapobiec depresji. 

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts