Skuteczne ruchy, aby pozbyć się Dolnej tkanki tłuszczowej brzucha

Mężczyzna biegający sprinty bez koszulki Na Zewnątrz

Skuteczne ruchy, aby pozbyć się Dolnej tkanki tłuszczowej brzucha

Wszystkie hacki trenera, których potrzebujesz, aby zabić uparty tłuszcz z brzucha na dobre

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Nadeszło lato, a to oznacza dwie rzeczy: temperatura będzie coraz gorętsza, a ludzie będą nosić mniej ubrań. W wyniku tego, wielu facetów zaczyna być świadomych siebie. Jesteś w dobrej formie? Czy czujesz się komfortowo zdejmując koszulę w parku, na plaży lub na basenie?

Dla wielu facetów jest jeden uparty obszar oporu, jeśli chodzi o utratę tłuszczu: dolny żołądek. To zwykle pierwsze miejsce, gdzie mężczyźni przybierają na wadze, a więc jest to również najtrudniejsze miejsce do utraty tłuszczu. Brzuch tłuszczu ma zwyczaj wisi wokół, długo po nasze nogi, ręce, i górnej części tułowia pochylił się. Ale tylko dlatego, że trudno jest rozwalić ten tłuszcz z brzucha, nie oznacza to, że jest to niemożliwe.

Powiązane: Jak Często Należy Ćwiczyć Mięśnie Brzucha?

Aby pomóc ci uzyskać najdokładniejsze informacje i przyjąć właściwe podejście do utraty tłuszczu z brzucha, rozmawialiśmy z Joey Thurman, CES, CPT, fitness i ekspert żywienia, i autor 365 hacków na zdrowie i Fitness, które mogą uratować twoje życie. Tutaj dzieli się kluczowymi spostrzeżeniami na temat tego, dlaczego faceci walczą, aby stracić niższy tłuszcz z brzucha i co mogą zrobić, aby odwrócić sytuację.


Dlaczego ludzie walczą, aby stracić niższy tłuszcz z brzucha


Thurman oferuje cztery duże powody, dla których ludzie walczą, aby obniżyć pozostałą wagę tłuszczu. “Wszyscy mamy inny styl życia, hormony, metabolizm i reakcje na to, jak radzimy sobie ze stresem i magazynujemy tłuszcz. Byłbym niedbały, gdybym nie wskazał nieoczywistych powodów, dla których możesz przytyć ” – mówi.

Rozwiąż te cztery problemy i być może nie będziesz musiał wprowadzać żadnych innych zmian.


1. Za Mało Snu


Zbyt wielu ludzi chodzić bez snu, i choć może to być w porządku i elegancki w normalnych okolicznościach, to po prostu nie będzie go wyciąć, jeśli próbujesz zrzucić swoje ostatnie kilogramy tłuszczu. “Brak właściwego siedmiu do dziewięciu godzin nieprzerwanego snu w nocy może wpłynąć na regenerację, metabolizm, magazynowanie tłuszczu, hormony i poziom kortyzolu”, mówi Thurman.

“Jeśli nie wszystko jest pod kontrolą, twoje ciało i umysł nie będą działać poprawnie. Staraj się spać o tej samej porze każdej nocy i budzić się o tej samej porze każdego dnia (wszystkie siedem dni tygodnia), aby rozpocząć regulację wewnętrznego zegara i uzyskać równowagę ciała.”


2. Zbyt Duży Stres


Stres jest zabójcą metabolicznym. W rzeczywistości jest to prawdopodobnie najmniej problematyczna konsekwencja mieszkania na stresujących myślach. Ale jeśli próbujesz odzyskać siły po intensywnych treningach podczas jedzenia o obniżonej kalorii, stres może sabotować regenerację, zrujnować sen i bardzo, bardzo utrudnić ci utrzymanie diety. “Wiem, że łatwiej powiedzieć niż zrobić”, zauważa Thurman,

“Jeśli jesteś chronicznie zestresowany, może to prowadzić do zwiększonego magazynowania tłuszczu poprzez podwyższony poziom kortyzolu w organizmie, co powoduje … niższy poziom tłuszczu z brzucha. Spróbuj być bardziej wdzięczny za rzeczy w swoim życiu, gdy jesteś zestresowany i rozważyć przyjęcie niektórych technik głębokiego oddychania w czasach stresu. Oto prosta technika oddychania 5-palcem, aby spróbować. Doprowadzi to Twój system do stanu bardziej przywspółczulnego (odpoczynek, trawienie, odzyskiwanie) i ureguluje ten układ OUN.”


3. Over-Training


Dzięki inspirującym montażom YouTube fitness i Rocky filmy, można by pomyśleć, że ciężka praca i stały, całodobowy wysiłek są kluczem do sukcesu treningowego, ale jest to mylący obraz. W rzeczywistości zbyt często ćwiczymy się w stan kataboliczny, zwłaszcza gdy już operujemy z deficytem kalorycznym.

Według Thurman, ” jeśli jesteś w stanie ciągłej naprawy i twoje ciało jest stale stan zapalny, będziesz mniej prawdopodobne, aby stracić tkanki tłuszczowej, jak zapalenie może rzeczywiście promować magazynowanie tłuszczu.”


4. Sztuczne chemikalia w diecie


Wierzcie lub nie, ale to często niewidoczne, przeoczone zmienne mogą mieć znaczenie. “BPA w tworzywach sztucznych i innych produktach jest związany z stłuszczeniem wątroby, tłuszczem trzewnym, nowotworami, uszkodzeniami mitochondrialnymi i innymi. Trzymaj się z dala od tych znanych “obesogenów” – mówi Thurman.


Podobne: najlepsze techniki relaksacyjne


Jak zaprogramować Cardio, aby stracić dolną tkankę tłuszczową z brzucha


Jeśli masz już dietę w ryzach, kolejnym najważniejszym składnikiem promującym utratę tłuszczu jest cardio, który pomoże Ci spalić nadmiar kalorii i obniżyć procent tkanki tłuszczowej. Thurman zaleca połączenie treningu interwałowego o wysokiej intensywności (HIIT) i cardio o niskiej intensywności (LISS).

  • Czy treningi HIIT 2-3 razy w tygodniu

Pomysł jest prosty: wybierasz ćwiczenia cardio (Sprint, skakanka, jazda na rowerze lub za pomocą eliptycznego lub wioślarza) i dzielisz swój czas na krótkie serie o wysokiej intensywności w połączeniu z dłuższymi okresami odpoczynku. “Punktem prawdziwych interwałów jest przejście do maksymalnej intensywności przez krótki czas, a następnie odpowiedni odpoczynek ,aby” uderzyć “ponownie w najbliższą maksymalną intensywność”, mówi Thurman.

Całkowita ilość spalonych kalorii nie będzie bardzo wysoka, w stosunku do dłuższej sesji, ale będzie większy efekt “afterburn”.

  • Do LISS 5-7 razy w tygodniu

Cardio o niskiej intensywności, w stanie stacjonarnym jest znacznie łatwiejsze dla organizmu niż jego krewny HIIT, co oznacza, że możesz to robić częściej bez zakłócania głównych treningów siłowych. Jest to również o wiele przyjemniejsze, ponieważ liczy się wszystko, od zwykłej jazdy na rowerze po długi spacer.

Zabierz swojego psa, wędruj ze znajomymi lub po prostu postaraj się mniej jeździć – w mgnieniu oka zrzucisz ostatni tłuszcz z brzucha.


Temat: Czy masz wystarczająco dużo Cardio w cotygodniowych treningach?


Ćwiczenia wzmacniające twój rdzeń


Ćwiczenia Ab same w sobie nie reveal twoje mięśnie, i niestety, nie można kierować utratę tłuszczu do konkretnych obszarów ciała, ale budowanie silniejsze, blokier abs uczynić je bardziej widoczne. Oto niektóre z naszych ulubionych ćwiczeń, które pomogą Ci zbudować swój niższy abs:

Man doing V Sit, V Sit text overlayGettyImages

Ładunki statyczne mają swoje miejsce w reżimie treningowym, a v-sit jest tam, gdzie jest. Połóż się płasko na plecach z palcami skierowanymi i rękami wyciągniętymi za głową. Podnieś górną i dolną część ciała z ziemi w synchronizacji tak, że pośladki są jedynymi częściami ciała kontaktujących się z ziemią. Skoncentruj się na wskazywaniu palcami i ciągnięciu pępka w iw dół, aby uzyskać stabilny rdzeń. Spróbuj utrzymać tę pozycję przez sześć rund po 30 sekund włączania i 30 sekund wyłączania. Jeśli jest to zbyt zaawansowane, wykonaj zamiast tego następujący ruch.

Man doing Stability Ball Leg Lifts for Speed, text overlay 2. Stability Ball Leg LiftsGettyImages

Połóż się na plecach na podłodze lub na ławce, z rękami chwytającymi ławkę za głowę, aby uzyskać wsparcie. Umieść piłkę stabilizacyjną między kostkami, wywieraj nacisk, aby utrzymać ją na miejscu i szybko pulsuj w górę iw dół. Należy natychmiast poczuć napięcie w dolnej abs z tego ćwiczenia. Spróbuj utrzymać tę pozycję przez sześć rund po 30 sekund włączania i 30 sekund wyłączania. Powinieneś być w stanie znaleźć cały ten sprzęt w lokalnej siłowni. Jeśli nie, złap poduszkę rzucać z kanapy i zrobić ten ruch na podłodze. Tylko nie mów innym, że tak używasz ich poduszek.

Man doing Hanging Leg Raise on Pull Up Bars, text Hanging Leg RaiseGettyImages

Trzymając się drążka do podciągania, trzymaj obie nogi prosto i powoli podnoś je pod kątem 90 stopni. Przytrzymaj tę pozycję przez sekundę i opuść nogi z kontrolą. Pamiętaj, aby palce były spiczaste, a brzuch w pełni zaangażowany. Jeśli to zbyt zaawansowane, rozważ wykonanie zmodyfikowanej wersji z ugiętymi kolanami w pobliżu klatki piersiowej. Jeśli jest to nadal zbyt trudne, nie martw się: nadal możesz podnieść prostą nogę.

Man doing Straight Leg Raise, text overlay Straight Leg RaiseGettyImages

Leżąc na plecach, umieść ręce pod dolną częścią pleców lub w dół przy boku (bardziej zaawansowane). Powoli podnieś nogi pod kątem 90 stopni, a następnie opuść je z powrotem w dół z kontrolą. Upewnij się, że obie nogi są wyprostowane. Unikanie pozwalając nogi dotknąć ziemi między powtórzeń zwiększy skuteczność tego ćwiczenia.

Man doing sprints on a track, text overlay SprintingGettyImages

Wiem ,co sobie myślisz: “Czekaj, co? Myślałem, że trening z niższą ab będzie wymagał jakiegoś chrupnięcia.”Źle! Jeśli oglądasz sprinterów w zwolnionym tempie, ich tułów jest pod niesamowitym napięciem, zwłaszcza wokół ich dolnego brzucha, ponieważ cała ta moc pochodzi z ich głębokiego rdzenia. Zakończ trening z 10 zestawami sprintów od 50 do 100 jardów i wykorzystaj spacer z powrotem do linii startu jako odpoczynek. Dodatkowa praca sprinterska spali również więcej kalorii, pomagając szybko zrzucić i odsłonić mięśnie brzucha.


Możesz Też Kopać:

  • Jak stracić miłość
  • Najlepszy sposób na utratę tłuszczu
  • Techniki boksu, aby wzmocnić swój rdzeń

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Od Chudy Do Jacked

Od Chudy Do Jacked Ten facet spakował się na 35 funtów mięśni, a teraz dzieli się swoimi sekretami…