Sześciokrotny Palnik Full Bodyweight

Sześciokrotny Palnik Full Bodyweight

Sześciokrotny Palnik Full Bodyweight

Ten Intensywny Trening Masy Ciała Kopnie Twój Tyłek W Kształt

Najlepszą rzeczą w treningu masy ciała jest to, że zabierają wszystkie wymówki. Siłownia jest zamknięta? Na zewnątrz pada deszcz? I co z tego.

Świetna rutyna masy ciała może budować siłę, mięśnie i wytrzymałość. Dodatkowo, gdy jedynym sprzętem, którego potrzebujesz, jest sam, możesz wziąć swój trening na zewnątrz lub zrobić to tuż przed telewizorem. Jedyne czego potrzebujesz to twoja własna intensywność. Używamy podobnych treningów, aby jak najlepiej wykorzystać sesję treningową, gdy prowadzę treningi z Nike+ Training Club.

Następujący palnik masy ciała jest uzależniony od maksymalnego wysiłku. Więc to oznacza, że nadszedł czas, aby przyspieszyć tętno. Każda runda rozpocznie się wybuchowym ruchem plyometrycznym, a następnie przejedzie przez ćwiczenie górnej części ciała, dolnej części ciała, rdzenia, a następnie zakończy ćwiczeniem kondycjonującym metabolizm. Kluczem jest tutaj intensywność. Ostro.

Dojazd: Rywalizuj 10 powtórzeń każdego ćwiczenia plyometric. Przejdź 60 sekund z każdym ćwiczeniem upper lower, core I met-con.  Odpocznij 30 sekund między każdą rundą.

Runda 1+2 

Plyometric-Squat Jumps 

Pompki Górne  

Lower-Forward Longe 

Nóż Core-Jack (Na zdjęciu)

Met Con-Jumping Jacks 

Kolejka 3+4

Plyometric-Split Squat Jumps

Górny-Push-Up z pojedynczym ramieniem (na zdjęciu)

Lonż Dolny 

Core-Side V-ups

Met Con-Wysokie Kolana 

Kolejka 5+6 

Plyometric-Tuck Jumps 

Pompki Upper-Spider man (Na zdjęciu powyżej)

Lonż dolny – obrotowy (na zdjęciu poniżej)

Rdzeń-Podnoszenie Nóg 

Met Con-Burpees 

Joe Holder jest konsultantem zdrowia i odnowy biologicznej w Nowym Jorku. Jest również trenerem w S10 training oraz trenerem Nike + Training Club. Śledź go na Twitterze i Instagramie.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts