Tempo Studio Dzień Matki oszczędności

Kobieta podnosząca ciężary z Tempo Studio w swoim salonie.
Ten artykuł jest sponsorowany przez Tempo.
Sponsor Logo


Tempo Studio Dzień Matki oszczędności

Zafunduj swoim ulubionym Mamom Tempo ‘ s At-Home Fitness (i zaoszczędź dzięki temu kodowi!)

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów ze strony sprzedawcy.


Tempo jest niesamowitą opcją fitness w domu dla prawie każdego i każdego, a my śpiewaliśmy jej pochwały wiele razy wcześniej. Ale teraz jest to szczególnie świetny czas, aby zafundować mamom w swoim życiu “czas dla mnie” ze specjalnym kodem kuponu, który przybył w sam raz na niesamowity prezent na Dzień Matki. 

Teraz do 3 Maja możesz zgarnąć Tempo dla siebie (lub niesamowitej mamy w swoim życiu) za 150 $mniej dzięki ekskluzywnemu kodowi AskMen Tempo_LovesMoms.

Jest wiele rzeczy, które sprawiają, że Tempo Studio jest tak niesamowitym sprzętem do ćwiczeń w domu. Przede wszystkim jest to kompaktowe rozwiązanie, które zapewnia inspirującą różnorodność opcji treningu na niewielkiej przestrzeni, ale wykracza daleko poza śledzenie filmów z ćwiczeniami na ekranie telewizora. Oczywiście, możesz oglądać setki zajęć na żywo i na żądanie na 42-calowym ekranie dotykowym HD Tempo Studio, ale domowa konfiguracja fitness to o wiele więcej. (I tak, są inni, którzy stworzyli podobną konfigurację, ale zaufaj nam, Tempo wykracza poza to, co Ci konkurenci mają do zaoferowania.)

Powiązane: Nowy zestaw Pro Tempo to idealne rozwiązanie do podnoszenia ciężarów

Wolnostojące Tempo Studio jest wyposażone we wbudowany schowek na cały sprzęt potrzebny do uzyskania i utrzymania sprawności, a sama konfiguracja all-inclusive pozwala wyróżnić się na tle konkurencji. Nie tylko jest wyposażony w progresywną serię ciężarów klasy sportowej, których będziesz używać do treningu siłowego w domu, ale także ma czujniki 3D i osobisty coaching AI, aby upewnić się, że używasz tych ciężarów poprawnie. Dzięki spersonalizowanym sugestiom dotyczącym wagi i natychmiastowym informacjom zwrotnym na temat formy, ta rewolucyjna technologia pomaga jednocześnie uniknąć kontuzji i postępów w podróży fitness, bezpiecznie zwiększając siłę w czasie. Dodatkowo, dzięki mojemu planowi Tempo może stworzyć tygodniowy harmonogram treningu dostosowany do Ciebie i Twoich celów.

Tempo Studio jest również fantastyczne w utrzymywaniu treningów na właściwym torze. Bezpośrednio na ekranie treningu będziesz mógł zobaczyć liczbę powtórzeń, tempo, tętno i postępy w czasie. Zobaczysz także ranking na żywo, który zmotywuje cię do rywalizacji z innymi członkami społeczności w czasie rzeczywistym, zarówno w klasach na żywo, jak i na żądanie.

Wspominaliśmy już, że jest całkiem atrakcyjny? Możesz łatwo skonfigurować Tempo Studio w swoim salonie, sypialni lub gdziekolwiek indziej, gdzie masz trochę dodatkowej przestrzeni, a nikt nawet nie zda sobie sprawy, że jest przeznaczone do ćwiczeń dzięki eleganckiej obudowie i sprytnie ukrytemu schowkowi. Stojąc zaledwie sześć stóp wysokości na dwie stopy szerokości, cały sprzęt potrzebny do treningów jest przechowywany wewnątrz lub na plecach, całkowicie niewidoczny, gdy nie jest używany. 

Na poziomie podstawowym zestaw Tempo Starter bundle zawiera matę treningową, dwie hantle o wadze 7,5 funta i po cztery Obciążniki o wadze 1,25 funta, 2,5 funta, 5 funtów i 10 funtów-odpowiednią ilość ciężarów do podnoszenia początkujących. Jeśli jednak trenujesz już siłowo i musisz podnieść poziom, Pakiet Tempo Plus zapewni Ci wszystkie powyższe korzyści, a także dwie 25-funtowe Obciążniki, 25-funtową sztangę, składaną ławkę, pulsometr i wałek do regeneracji.

Nadal nie wystarczająco dużo wagi, aby nadążyć za Twoją zwinną sylwetką? All-inclusive Tempo Pro zapewni Ci kompletną domową siłownię. Oprócz wszystkiego w pakiecie Tempo Plus otrzymasz dwie 45-funtowe Obciążniki i dodatkowy schowek na Obciążniki, a także system kettlebell i składany stojak na przysiady.

Bez względu na to, jakie Tempo wybierzesz, uzyskasz nieograniczony dostęp do zajęć na żywo i na żądanie, cardio, HIIT, mobility, recovery, boxing i yoga prowadzonych przez ekspertów fitness, a wszystko to z wbudowanymi wskazówkami, natychmiastowymi informacjami zwrotnymi i potężnym śledzeniem, aby dostosować każdy trening do osobistych celów. Dzięki członkostwu w cenie zaledwie 39 USD miesięcznie (zaledwie więcej niż Dolar dziennie), całe gospodarstwo domowe może dopasować się za ułamek tego, co tradycyjnie kosztowałoby tylko jedną osobę. Pomyśl o tym: aby uzyskać taki sam dostęp do sprzętu i spersonalizowanych wskazówek, musisz wypłacić pieniądze na członkostwo w siłowni, plus gwałtownie rosnące opłaty za trenera osobistego. Przejście na Tempo Studio jest dość proste, jeśli wziąć pod uwagę oszczędności.

Tak więc, niezależnie od tego, czy chcesz zwiększyć swoje domowe treningi, czy masz w swoim życiu mamę skoncentrowaną na kondycji, która zasługuje na ostateczne ulepszenie ćwiczeń, Tempo Studio będzie naprawdę świetne. Pamiętaj tylko, aby użyć kodu ograniczonego czasowo Tempo_LovesMoms przy kasie, dzięki czemu można zaoszczędzić $150!

Tempo Studio

Zaoszczędź $150, gdy używasz ekskluzywnego kodu Tempo_LovesMoms, obecnie do 3 maja 2021.

Kupuj w Tempo.Fit

Możesz Też Kopać:

  • Najlepsze Opcje Sprzętu Do Ćwiczeń W Domu
  • Wszystko, co musisz wiedzieć o Tempo Studio
  • Jak zbudować domową siłownię bez rozbijania banku

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

9 Przekąsek Wysokobiałkowych

9 Przekąsek Wysokobiałkowych Te Wysokobiałkowe Przekąski Pomogą Ci Spakować Się Na Poważne Mięśnie Victor Tangermann 18 grudnia 2017…
Read More

20-Minutowy Trening Z Oporem

20-Minutowy Trening Z Oporem Trenuj Całe Ciało Na Raz Dzięki Temu 20-Minutowemu Treningowi Christopher Hunt 22 października 2017…