Trening SkiErg

Trening SkiErg

Cardio nie musi ssać-wypróbuj tę maszynę górnej części ciała

Oto coś, co wszyscy wiemy: urządzenia cardio nie są zabawne. Nigdy nie słyszy się, że ktoś mówi o tym, jak nie może się doczekać, aby spieszyć się na siłownię, aby mogli wskoczyć na bieżnię. Większość z nas nie może się doczekać wioślarza, a rower szturmowy jest bardziej narzędziem do tortur niż sprzętem do ćwiczeń. Ale to nie powstrzymuje nas przed ich użyciem, ponieważ przynoszą nam korzyści. I bez bólu, bez zysku, prawda?

Tu pojawia się SkiErg. To ustrojstwo jest maszyną cardio skoncentrowaną na górnej części ciała, która trafia do coraz większej liczby sal gimnastycznych. SkiErg to coś w rodzaju stojącego wioślarza. Naśladuje bieganie na nartach i jest to trening o niskim wpływie na całe ciało. Ale niski wpływ nie oznacza, że jest to łatwe.

Czuje się jak sprint, nawet jeśli nie jest, i będzie wyrwać oddech podczas oświetlania ramion, ramion, pleców, rdzenia i nóg. To nie jest zwykła maszyna cardio. To może być budowniczy mięśni.

“To jest tak lats i triceps zorientowane, ale to naprawdę uderza w rdzeń zbyt,” powiedział Liz Adams, konkurencyjny CrossFit sportowiec i trener.

SkiErg może być również użytecznym urządzeniem w przypadku urazów dolnej części ciała lub bólu kolana. “Bieżnia lub rower może wywierać większy nacisk na stawy, powiedział Eric Salavdor, główny instruktor w nowojorskim Fhitting Room.

Zanim jednak chwycisz go i rozerwiesz, ważne jest, aby wiedzieć, jak właściwie używać Skierga. Pierwszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest to, że chcesz trzymać ręce tak prosto, jak to możliwe podczas ciągnięcia. Zegnij kolana i prowadzić z klatki piersiowej. Kiedy Klatka piersiowa dotrze do ud, pociągnij Kable w dół iz powrotem.

“Na początku jest naprawdę niezręcznie” – dodał Adams. “Czasami nadal nie używam go poprawnie. Rzecz w tym, że wielu ludzi nadal robi to duże pociągnięcie w dół z ramionami.”I chociaż może się to wydawać naturalną rzeczą do zrobienia, nie jest to najbardziej wydajny ani skuteczny sposób na wykorzystanie tej maszyny opartej na odporności.

Oto, co musisz wiedzieć, aby prawidłowo skonfigurować:

  1. Zacznij od sięgnięcia tak wysoko, jak to tylko możliwe, aby uchwycić uchwyty. Stopy rozstawione na szerokość barków.
  2. Z lekkim zgięciem w kolanach, najpierw popchnij biodra do tyłu i przesuń wagę na pięty.
  3. Kiedy wyciągasz Kable, trzymaj klatkę piersiową w górze.
  4. Tułów prowadzi ramiona w dół.  Trzymaj mięśnie.
  5. Ramiona pozostają prosto przez zejście.
  6. Gdy ręce przechodzą przez kolana, uderzaj łokciami do tyłu i wyprostuj ręce w dół.
  7. Sięgnij ponownie wysoko za pomocą kabli i powtórz ruch.

Inny wspólny ruch ciągnący nazywa się motylem, gdzie zamiast sięgać z powrotem do góry, odwracając ruch ciągnący, zakreślasz ramiona na zewnątrz i ponownie uruchamiasz Pociąganie u góry. Wymaga większego zakresu ruchu w ramionach, ale niezależnie od tego, jaką metodę stosujesz, ważne jest, aby twój rdzeń był zaangażowany i napięty.

Dla odmiany można utrzymać nogi prosto w całym i żądać więcej od ramion i ramion. Można również zginać tylko jedną nogę, co wymaga więcej pracy od stabilizatorów rdzenia. Albo uklęknijcie i wyjmijcie nogi z gry razem.

Co włączyć SkiErg do swojej rutyny? Istnieje mnóstwo opcji od pchania interwałów sprintu dla kalorii do pokonania długich i stabilnych metrów 2,000. Adams zasugerował dodanie Skierga do treningu obwodowego. Oto próbka:


SkiErg Interval Workout 


Instrukcje: Ukończ 5 rund

  • 6 podciągnięć
  • 10 przysiadów przednich lub tylnych
  • 15 SkiErg kalorii

Powiązane Lektury

List Otwarty Do Najgorszej Maszyny Cardio W Historii
Najlepszy Sprzęt Cardio Dla Twojego Domu
16 Ruchów Cardio Dla Facetów, Którzy Nienawidzą Biegania

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Trzy kulki lekarskie na niebieskim tle
Read More

Najlepsze Piłki Lekarskie

Najlepsze Piłki Lekarskie 8 najwyżej ocenianych piłek lekarskich gotowych do ulepszenia podstawowych treningów Jack Dawes 15 czerwca 2021…
Read More

Najlepsze Spalacze Tłuszczu

Najlepsze Spalacze Tłuszczu Ciekawi Cię Korzystanie Z Spalaczy Tłuszczu? Przeczytaj To Jorden Pagel 3 kwietnia 2018 Podziel się…