Treningi o tematyce Pride wspierające społeczność LGBTQIA+

Ręczniki Peloton ' s Pride.

Treningi o tematyce Pride wspierające społeczność LGBTQIA+

Się spocić w sprawie z dumą tematyczne treningi w czerwcu

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Świętujemy społeczność LGBTQIA+ przez cały rok, ale miesiąc dumy to szczególny czas, aby podnieść i uhonorować w każdy możliwy sposób. W końcu to kwestia serca, a miłość to miłość is love. Ale w czerwcu kilka marek chce, aby twoje serce pompowało w zupełnie nowy sposób dzięki treningom i inicjatywom fitness, które wzmacniają, wspierają i wzmacniają głosy LGBTQIA+.

Powiązane: 50 + marek, które wspierają prawa LGBTQIA+ 2021

Niektóre z tych treningów są prowadzone przez członków społeczności LGBTQIA+, niektóre prezentują organizacje, które mogą skorzystać z wsparcia fundraisingowego, a inne oferują ikony LGBTQIA+ i entuzjaści świata muzyki, zapewniając moc i inspirację, która przeniesie Twoją rutynę fitness na zupełnie nowy poziom. Ale jedno, co ich łączy, to to, że dążą do poprawy nie tylko zdrowia fizycznego, ale także zdrowia psychicznego i emocjonalnego, dzięki przyjaznej atmosferze, która honoruje integrację i dostępność do sprawności dla wszystkich.

Niezależnie od tego, czy jesteś częścią społeczności LGBTQIA+, czy też jesteś sojusznikiem szukającym zabawnych sposobów na okazanie wsparcia i nauczenie się więcej, te treningi z pewnością dodadzą Dumy do następnej sesji potu.


Peleton


Przygotuj się na jazdę z Pelotonem, który podnosi LGBTQIA + moc i kreatywność przez cały czerwiec. Przez cały miesiąc będą toczyć się treningi w stylu Pride, więc miejcie oko na harmonogram na żywo i bawcie się dobrze. Ponadto, Peloton będzie podkreślał muzykę queerowej społeczności, z ikonami i wschodzącymi gwiazdami w trwającej serii artystów. Zobaczcie, kto jest na pokładzie, jak ogłaszają go na Instagramie Peloton.

Peloton uruchomił również pełną życia kolekcję odzieży Pride i akcesoriów treningowych, w tym czapek, butelek na wodę i ręczników, aby pomóc swoim członkom pokazać swoją dumę w tym miesiącu i poza nim. Firma współpracuje również z czterema organizacjami, aby przekazać 100 000 USD na wsparcie społeczności LGBTQIA+ na całym świecie: Ali Forney Center w Nowym Jorku, The 519 w Toronto, London Friend i GLADT w Berlinie.


SoulCycle


Już w czerwcu SoulCycle jest zaangażowany w tworzenie nie tylko inkluzywnych, ale także przyjaznych i afirmujących przestrzeni dla społeczności LGBTQIA+. Select studios będzie współpracować z lokalnymi organizacjami queerowymi, aby zapewnić rowery społecznościowe dla członków społeczności LGBTQIA+, aby zwiększyć możliwości fizycznej, psychicznej i emocjonalnej opieki nad sobą.

SoulCycle przyczyni się również do Destination Tomorrow, krajowej organizacji kierowanej przez osoby transpłciowe wspierającej społeczność LGBTQIA+.


305 Fitness


Oznacz swój kalendarz na 25 czerwca o godzinie 14: 00 ET na specjalny trening cardio o wysokiej energii poprzez YouTube z basit Shittu, instruktorem Fitness 305 i byłym uczestnikiem MTV ‘ s To Ty?, a następnie tutorial voguing z House of Xtravaganza. Cały dochód z imprezy zostanie przekazany Legacy BQPC, kolektywowi produkcyjnemu współtworzonemu przez Basit, aby wspierać i wzmacniać Czarne głosy queer.

305 Fitness przekaże również część wpływów ze wszystkich swoich zajęć osobistych w całym kraju zarówno na Legacy Bqpc, jak i Btfa Collective w celu wsparcia czarnych Trans femme artystów. Instruktorzy będą podkreślać inspirujące liczby LGBTQIA+ przez cały miesiąc, a mając ponad 1000 lokalizacji w całym kraju, na pewno znajdziesz lokalizację blisko ciebie, aby wziąć udział w zabawie. A jeśli zdarzy ci się przejeżdżać przez Nowy Jork, możesz sprawdzić 305 Fitness studio, które pełni rolę galerii dla prac queerowych artystów.


Fundacja OUT # InfiltrateWithLove


Fundacja OUT codziennie walczy o dostęp osób LGBTQIA+ do możliwości fitness, zdrowia i odnowy biologicznej oraz zachęca społeczność do pocenia się dla sprawy. Ale w każdym miesiącu Pride, w szczególności, Fundacja OUT zachęca sportowców na całym świecie do udziału w specjalnym treningu, celebrując inkluzywność w połączeniu z wysiłkami zbierania funduszy na rzecz społeczności LGBTQIA+. (Stworzyła nawet inspirowany Stonewall “trening dnia”, który pomoże Ci skopać tyłki i przybrać imiona.)

Nazwany # InfiltrateWithLove, zbiórka jest bezpłatna i możesz zarejestrować się w zespole na lokalnej siłowni lub w swojej społeczności,lub rozpocząć indywidualną stronę zbiórki funduszy, wszystko w celu wsparcia własnych programów Fundacji OUT, a także koalicji Black Trans Advocacy.


Zwift Cycling


Gdy pogoda lub inne okoliczności uniemożliwiają włożenie gumy do chodnika na zewnątrz, Zwift oferuje cyfrowy świat dla rowerzystów do treningu. A teraz wirtualna platforma rowerowa świętuje dumę już trzeci rok z rzędu, dzięki treningom pobudzającym pot zaprojektowanym przez zawodników LGBTQIA+. Tylko niektóre z ekscytujących wydarzeń obejmują kolarstwo górskie z olimpijką Leą Davison, przejażdżki prowadzone przez trzykrotnego mistrza świata UCI BMX Shanaze Reade, a 13 czerwca, Dzień specjalnych imprez towarzyskich wyprodukowanych przez AIDS / LifeCycle, aby uczcić 1,2 miliona ludzi w USA żyjących z HIV.

Zwifters można również odblokować cyfrowy sprzęt Pride, w tym koszulki, śliniaki, i skarpety dla swoich awatarów w aplikacji. Zwift zmienia również miniaturę swojej aplikacji z “Ride On” na “Pride On” podczas wydarzeń Pride, aby pokazać solidarność ze społecznością w czerwcu tego roku.


New York Road Runners’ Pride Virtual Strength Class


New York Road Runners wykorzystał doświadczoną instruktorkę siłową Jen Ares-Cruz na sesję treningu siłowego o tematyce pride, którą możesz wykonać w domu (lub wszędzie tam, gdzie masz połączenie WiFi). Jest zaprojektowany tak, aby był dostępny dla wszystkich, niezależnie od tego, gdzie jesteś w podróży fitness, i skupi się na stabilizacji mięśni, aby poprawić mechanikę biegania. Zdecydowanie nie musisz być biegaczem, aby wziąć udział. Zapraszamy na bezpłatne 30-minutowe wydarzenie, które odbędzie się 22 czerwca o godzinie 17: 00 ET.


Apple Fitness+


Apple pomaga użytkownikom zamknąć pierścienie fitness w czerwcu tego roku dzięki kolekcji treningów o tematyce Pride, aby podnieść społeczność LGBTQIA+. Treningi zasilane zegarkiem Apple Watch można znaleźć w specjalnej sekcji aplikacji Fitness, a ich zakres obejmuje HIIT, jazdę na rowerze,jogę i wiele innych.


Alo Moves


Alo Moves świętuje dumę przez cały czerwiec, oferując bezpłatne zajęcia jogi na żywo dla wszystkich. (Tak, wszyscy!) Wszystko, co musisz zrobić, to wpisać kod PRIDEALOMOVES przy kasie, a będziesz traktowany z korzyściami posiadania studia jogi w zaciszu własnego domu.

Niezależnie od tego, w jakie sesje potu zdecydujesz się wziąć udział, z pewnością będzie to wzmacniający i podnoszący na duchu miesiąc wspierający zdrowie fizyczne, psychiczne i emocjonalne społeczności LGBTQIA+. A jeśli szukasz marek, które wspierają inkluzywność i akceptację dzięki zabawnemu swagowi w tym roku, mamy cię od stóp do głów.


Możesz Też Kopać:

  • Marki modowe i pielęgnacyjne świętują społeczność LGBTQ+
  • Marki Alkoholowe Pokazujące Swoje Wsparcie Podczas Pride Month
  • Najlepsze serwisy randkowe dla gejów i LGBT

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Czym Są BCAA?

Czym Są BCAA? Oto dlaczego warto stosować suplementy BCAA Christopher Hunt 28 maja 2017 Podziel się RedTube Flip…