Zalety oleju z kryla antarktycznego Kori Pure i kwasów tłuszczowych Omega-3

Linia produktów olejowych z kryla Kori w turkusowym i czerwonym opakowaniu.
Ten artykuł jest sponsorowany przez Kori Krill Oil.
Sponsor Logo


Zalety oleju z kryla antarktycznego Kori Pure i kwasów tłuszczowych Omega-3

Dlatego warto wybrać się na Kryl (olej)

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów ze strony sprzedawcy.


Co jeśli powiemy ci, że w twojej diecie brakuje naprawdę zdrowego składnika, który mógłby promować zdrowe funkcjonowanie mózgu, regulować stany zapalne, a nawet wspierać zdrowe serce?

Jeśli nie jesz dużo tłustych ryb regularnie, to tak, prawdopodobnie należą do tej grupy niedoborów – wraz z około 70 procent innych Amerykanów-którzy nie otrzymują wystarczającej ilości niezbędnych kwasów tłuszczowych omega – 3 w swojej diecie.

Podczas gdy duże, trąbiące pigułki oleju rybnego były standardowym suplementem do rozwiązania tego problemu, mogą dać ci przerażające beknięcia o Smaku rybnym w tym procesie. Z drugiej strony olej z kryla jest łatwiej wchłaniany przez organizm, więc nie doświadczasz tego samego nieapetycznego zaburzenia trawienia. Badania sugerują nawet, że olej z kryla jest nie tylko lepszy od oleju z ryb, jeśli chodzi o to, jak dobrze organizm może wchłaniać kwasy tłuszczowe omega-3, ale udowodniono klinicznie, że olej z kryla podnosi poziom omega-3.

Na szczęście Kori Pure Antarctic Krill Oil ułatwia niż kiedykolwiek uzyskanie tych łatwo przyswajalnych kwasów tłuszczowych omega – 3 w Twoim systemie dzięki sklepowi internetowemu i dostępności w ogólnopolskich sieciach, takich jak CVS, Walmart, Rite Aid i Target.

Powiązane: Omega-3 Gotowe, aby dać Twojemu ciału zastrzyk energii (bez rybiego smaku)

Co to w ogóle jest krill? To małe, krewetkowate skorupiaki, które oferują wiele korzyści odżywczych dla ludzi i oczywiście sealife. Chociaż każdy kryl jest wielkości standardowego spinacza do papieru, mogą gromadzić się razem w masach tak gęstych i tak dużych, że można je zobaczyć z kosmosu. Super obfite gatunki występują we wszystkich oceanach świata, ale żyją w większości nieskażonych wodach, gdzie mogą zjeść bogate w omega-3 mikroalgi. Olej z kryla Kori, w szczególności, jest certyfikowany w sposób zrównoważony pozyskiwany w zachodniej Antarktydzie, lokalizacji, która jest bardzo niska w zanieczyszczeniach środowiska.


Wpływ oleju z kryla na ogólny stan zdrowia


Oprócz tego, że jest łatwiej strawny przez ludzkie ciało, olej z kryla Kori ma również wiele innych zalet, które dają mu przewagę nad olejem rybnym. Zarówno olej z kryla, jak i oleje rybne są bardzo bogate w dwa rodzaje kwasów tłuszczowych omega-3: kwas eikozapentaenowy (EPA) i kwas dokozaheksaenowy (DHA). EPA i DHA w oleju z kryla różnią się jednak strukturalnie. Kwasy tłuszczowe oleju z kryla występują w postaci fosfolipidów, podczas gdy kwasy tłuszczowe w oleju z ryb występują w postaci trójglicerydów. Ponieważ nasze komórki są otoczone warstwą fosfolipidów, kwasy omega-3 ze źródła oleju z kryla, takiego jak Kori, są naturalne do penetracji naszych komórek, a zatem są łatwiej wchłaniane przez organizm ludzki. W rzeczywistości niektóre z naszych narządów wymagają dostarczania kwasów omega-3 w formie fosfolipidów. Na przykład fosfolipidy są główną formą omega – 3 DHA transportowaną do mózgu i oczu.

Dr Taz Bhatia, lekarz medycyny integracyjnej, ambasador Kori Pure Antarctic Krill Oil i założyciel Atlanta ‘ s CentreSpring MD mówi, że omega-3 są “absolutną koniecznością”, jeśli chodzi o regulację reakcji zapalnej organizmu w wielu systemach ciała, a tym samym promowanie ogólnego zdrowia i dobrego samopoczucia. Regulacja stanu zapalnego w organizmie wspiera również zdrowie stawów i może sprawić, że codzienne życie będzie wygodniejsze dla osób z bólem stawów.

“Olej z kryla omega-3 są naprawdę ważne w praktyce takiej jak moja”, mówi dr Taz. “Medycyna integracyjna patrzy na całe ciało. Prawidłowe odżywianie wspiera ogólny stan zdrowia, dzięki czemu możemy naprawdę skupić się na promowaniu optymalnego zdrowia.”


Olej z kryla Kori ma całe serce (zalety)


Omega-3 są również zalecane przez American Heart Association dla optymalnego zdrowia naczyń. Dzieje się tak dlatego, że te kwasy tłuszczowe zwiększają produkcję białych krwinek, które wypłukują martwe komórki, sprzyjają zdrowemu krążeniu krwi i umożliwiają zdrową regenerację tkanek. Kwasy tłuszczowe Omega-3 są również fantastyczne we wspieraniu normalnych trójglicerydów, a nawet mogą pomóc zwiększyć “dobry” poziom cholesterolu. 


Olej Z Kryla Kori Może Wspierać Zdrowie Mózgu


Omega-3 znajdujące się w oleju z kryla Kori są nie tylko świetne dla zdrowia układu krążenia, ale są naprawdę świetne do wspierania funkcji mózgu. Pomagają smarować komórki układu nerwowego jak dobrze naoliwiony samochód, a nawet mogą wpływać na nastrój i skupienie. Olej z kryla Kori jest również dobrym źródłem choliny, nieuchwytnego składnika odżywczego, którego nie ma w oleju z ryb ani w większości typowej amerykańskiej diety. Jeśli nie jesz dużo wątroby lub nerek, prawdopodobnie nie dostajesz sprawiedliwego udziału choliny, ale jest witalnie wspierająca zarówno mózg, jak i układ nerwowy.

Amerykańskie Stowarzyszenie Optometryczne zaleca również suplementy omega – 3 dla zdrowia oczu, ponieważ niezbędne kwasy tłuszczowe wspierają strukturę siatkówki.


Dlaczego Olej Z Kryla Kori Jest Lepszy Niż Olej Z Ryb


Podsumujmy to tutaj. Certyfikowany zrównoważony olej z kryla Kori pozwala na lepsze wchłanianie kwasów omega-3 niż olej rybny, ponieważ jego kwasy omega-3 są dostarczane w najbardziej naturalnej formie, zwanej fosfolipidami. To również sprawia, że suplement jest łatwiej strawny, więc olej z kryla Kori nie ma rybiego posmaku ani przerażających rybich beknięć. 

Olej z kryla Kori jest wytwarzany z oleju z kryla bez GMO i nie zawiera sztucznych aromatów, barwników ani konserwantów. Codzienna porcja ich suplementu ma również wyższe EPA i DHA w porównaniu do wielu innych produktów z oleju z kryla. Olej z kryla Kori jest również dobrym źródłem innego niezbędnego składnika odżywczego, choliny i ma antyoksydant astaksantynę, z których żaden nie znajduje się w oleju z ryb.

Tylko jedna porcja oleju z kryla Kori dziennie może dać organizmowi taką samą ilość omega-3 EPA i DHA, jaką można uzyskać średnio po zjedzeniu dwóch porcji ryb tygodniowo, zgodnie z zaleceniami USDA. Dr Taz sugeruje przyjmowanie jednego oleju z kryla Kori codziennie przez miesiąc, a następnie ponowną ocenę zdrowia. Uważa, że łatwy do połknięcia rozmiar pigułki i brak rybiego posmaku sprawiają, że przyjmowanie Kori jest naprawdę łatwym i zdrowym codziennym nawykiem do budowania. Po około czterech tygodniach powinieneś zobaczyć wzrost indeksu omega-3 w twoim organizmie, a wtedy będziesz go absolutnie krylin’.

Kori Pure Antarctic Krill Oil

Dostępne w kapsułkach mini 400 mg, małych 600 mg i standardowych 1200 mg.

22,99 zł KoriKrillOil.com

Możesz Też Kopać:

  • Najlepsze multiwitaminy dla mężczyzn
  • Najlepsze Witaminy Subskrypcje
  • Najlepsze Suplementy Witaminy D

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts